Ankara özel anadolu liseleri

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankara özel anadolu liseleri

13.10.2018    2


Ankara özel anadolu liseleri

Ankara Özel Anadolu liseleri düz liselerin de artık Anadolu lisesine geçiş sağlamsıyla birlikte eskiye göre değer kaybettiği düşünülse de günümüzde herkesin bulunduğu ilçede hala kendi değerini korumaya devam eden Anadolu liseleri mevcuttur. Ankaradaki Özel Anadolu liselerinde bunlardan biridir.Öğrencileri üniversiteye hazırlık aşamasında 2 farklı yabancı dil eğitimi vererek sınav sistemine uygun olarak bol soru çözüm saatleriyle eğitim vermektedir.Üniversiteye hazırlık aşamasında öğrencilerin okuldaki ders saatlerinin fazla olması ve ders aralarında soru çözümleri tekrarlar yapılması ve en önemliside öğretmenlerinin en az 5-6 yıl tecrübesi olmasıdır.Öğrenciler sınava hazırlık aşamasında okullarında birçok sosyal etkinliklerede katılıp sınav heycanından motivasyon eksikliğinden uzaklaşmaktadır. Ankaranın En İyi Özel Anadolu Lisesi öğrencinizin kurum dışarısına çıkarılmaması kuruma kartlı sistemle giriş çıkış yapılması ve velilerede mesaj sistemiyle haber verilmesi velileri de memnun etmektedir.Her türlü yemek ihtiyaçlarını okuldan karşılamaları kütüphanesinin kapalı spor salonlarının da olması öğrencilere cazip gelmekte ve ders verimliliğini artırmaktadır.Öveclerdeki Anadolu liselerinde öğrencilerlede birebir olarak ilgilenen rehber öğretmenler psikologlar ve sınıf öğretmenleri bulunmaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Kızılaydaki özel liseler

Kızılaydaki özel liseler

4 yıl önce temel liselerin açılması ile birlikte kat dershanelerin yerini özel okullar ve temel liseler almıştır. Kızılaydaki özel liseler arasında Özel Ortadoğulular Temel Lisesi olarak öğrenci odaklı butik kavramda eğitim verirler.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Kızılaydaki özel liseler

Kızılaydaki özel liseler

Kızılaydaki özel liseler ağırlıklı olarak temel lise şeklinde eğitim verirken bahçesi bulunan birkaç kurum özel lise ya da özel Anadolu lisesi olarak eğitim hayatlarına devam etmektedir. Bu liseler genel olarak 12 ila 16 kişilik sınıflardan oluşur.

Devamını Oku →

Ankaradaki Özel Anadolu Liseleri

Ankaradaki Özel Anadolu Liseleri

Ankaradaki özel Anadolu liseleri her geçen gün artarken üniversite sınavına hazırlık olarak açılan ilk Anadolu lisesi olarak Ortadoğulular Anadolu lisesi ön plana çıkmaktadır.

Devamını Oku →
Ankaranın En İyi Anadolu Lisesi

Ankaranın En İyi Anadolu Lisesi

Bu gün ki ilk makalemde siz değerli okuyucularıma Ankaranın En İyi Anadolu Lisesi olan Özel Ortadoğulular Anadolu Lisesinden bahsedeceğim. Bilindiği üzere dershane sektörünün önümüzdeki yıllarda durumu ne olacak belli değil maalesef.

Devamını Oku →
Ankaranın En İyi Özel Liseleri

Ankaranın En İyi Özel Liseleri

Sevgili okuyucularım sizlere bu gün ki üçüncü ve son makalemde ikinci makalemin sonunda da söylediğim gibi Ankaranın en iyi özel liseleri konusun da ufak bir bilgi vermeye çalışacağım. 

Devamını Oku →
Ankara özel anadolu liseleri

Ankara özel anadolu liseleri

Ankara Özel Anadolu liseleri düz liselerin de artık Anadolu lisesine geçiş sağlamsıyla birlikte eskiye göre değer kaybettiği düşünülse de günümüzde herkesin bulunduğu ilçede hala kendi değerini korumaya devam eden Anadolu liseleri mevcuttur. 

Devamını Oku →
Ankaradaki anadolu liseleri

Ankaradaki anadolu liseleri

Ankaradaki Anadolu Liseleri tercih ederken gerçekten iyi bir araştırma yapılması gerekiyor. Çünkü burası başkent ve büyükşehir dolayısıyla nüfusu fazla ve çoğunlukla memurların bulunduğu bir şehir. Ankaradaki Özel Anadolu liseleri  statüsü ilçelere göre farklılık taşır.

Devamını Oku →
Ankaradaki özel anadolu liseleri

Ankaradaki özel anadolu liseleri

Eğitim, belli bir konuda istendik sürekli davranışlar kazandırmak amacıyla oluşturulmuş bir bilimdir. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de eğitime verilen önem oldukça fazladır. Eğitim alanında faaliyet gösteren okulumuz Ankara’daki özel anadolu liseleri arasında yer alır.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.