Ankara Özel Okullar

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankara Özel Okullar

Yayımlanma Tarihi 24.9.2018


Ankara Özel Okullar

Bir bireye okulda verilen eğitim hayatta başarısına için her zaman yeterli olmayabilir. Okulun ve bağlı olduğu eğitim kurumunun haricinde öğrencinin kendi kendini geliştirebilmesi gerekir. Birey okuyup araştırmadığı sürece okulun pek bir katkısının olacağını düşünülen büyük yanlışlardan biridir. bireyin kişisel gelimişimini sağlayabilmesi için okulun yanında kendi çalışmalar yapması gerekir. Peki bu kadar üzerinde durulan kişisel gelişim nedir ? Kişisel gelişimi ; yaşam kalitesini esas  unsurları doğrultusunda artıran sistem ve teknikler olarak ya da başkalarıyla ilişkiler ve iletişim kurmada adımlar atmak şekilinde tanımlayabiliriz. Bunun yanında insanın bulunduğu hal ve durumdan kendisinin en yüksek potansiyelini ortaya çıkartması şeklinde de tanımlayabiliriz. Kişisel gelişimin amacına baktığımızda ise yaşamın esas unsurları olan, mutluluk sağlık yeterli maddi refah, güvenlik, ilişkiler, iç huzuru ve aile çevre ilişkilerinde iyi seviyelerde bulunmak ve bu konularda devamlı gelişim içinde olmak şeklinde belirlemiş olabiliz. Sıraladığımız tanımlar ve kişisel gelişimin amacına baktığımızda kişinin her zaman bir adım öne atması gerektiğini söyleyebiliriz. Bireyin küçük yaşlardan itibaren başlayan kişisel gelişim süreci ömrünün sonuna kadar devam etmektedir. Bu kadar uzun bir yolculuk içerisinde birey ilk adımı iyi atması gerekir. Evet az öncede dediğimiz gibi kişisel gelişimde sadece okulun katkısı yetmez. Fakat Kişisel gelişime ilk adım okullarda atılır. Artık kendinin farkında olmaya başlayan bireyler kişisel gelişimine katkıda bulunmaya başlar. Bu yüzden bireyin eğitim sürecinde bağlı olan kurumlar büyük önem taşımaktadır.

Ankara Özel Okullar olarak bünyemize kayıt olan öğrencilere hem kaliteli eğitim hizmeti sunarken hem de kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak süreçte onları yönlendirmekteyiz. Kurumumuz kurulduğu ilk yıllarda butik dershane olarak hizmet vermekteydi. İlerleyen yıllarda elde ettiği başarısının yanında temel liseyi bünyesine dahil etti. AAnkara Özel Okullar olarak hizmet veren kurumumuz lisenin ilk yıllarından son senesine kadar öğrencinin yanında onları hem sınavlara hazırlarken her geçen gün kendilerinin bir adım önüne atmaları adına onlara yardımcı olmaktadır. Öncelikle Ankara Özel Okullarımızın eğitim fırsatlarından kısaca bahsedelim devamında kişisel gelişim adına nasıl bir yol izlediğinden bahsedelim. Ankara Özel Okullar olarak hizmet veren kurumumuz eğitim dönemine yaz kampı ile başlamaktadır. Ankara Özel Okullar butik eğitim anlayışı ile ilerlediğimiz süreçte sınıflarda az sayıda öğrenci barındırmaktayız. Böylelikle her ders özel ders niteliğinde geçmektedir. Bunun yanında bireysel etüt kolaylıkları, zengin kaynaklar, yaz ve yarıyıl kampları gibi çeşitli eğitim fırsatları sunmaktayız. Ankara Özel Okullar olarak sınav stresi yaşayan öğrencilerimiz için psikolojik danışmanlık gibi imkanlar sunarken sınav senelerinde nasıl bir yol izlemesi ve nasıl bir lise, üniversite seçiminde bulunmaları gerektiği konusunda eğitim koçluğu desteği sunmaktayız. Ankara Özel Okullar olarak aktif rehberlik kadromuz sayesinde her öğrenci ile birebir ilgilenerek nasıl verimli ders çalışmaları gerektiği konusunda onlara yardımcı olmaktayız. Sunduğumuz eğitim imkanları ile beraber birçok velinin ve öğrencinin tercihi haline geldik. Fakat bizim için eğitim bundan ibaret değildir. Her öğrencinin kendini geliştirebilmesi eğitim parçasıdır. Peki Ankara Özel Okullar bunun için nasıl bir yol izlemektedir ? Öncelikle öğrencinin kendinin farkına varması ve nasıl bir birey olmak istemesine dair onları eğitim koçları ile görüştürmekteyiz. Yapılan görüşmelerle beraber öğrenci öncelikle eğitim sürecinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğini görmektedir. Ankara Özel Okullar olarak hem öğrenciyi yakından tanıma fırsatı yakalarken hem de onları hedefleri doğrultusunda yönlendirmekteyiz. Bunun yanında eğitim sürecinin inişli çıkışlı bir süreç olduğunun farkında olan kurumumuz öğrencinin bu iniş çıkışlara kapılarak kendilerinin gerisinde kalmalarına izin vermiyoruz. Ankara Özel Okullar bünyesinde yer alan psikologlarımız öğrencilerle görüşmeler yaparak onların kendilerinden geride kalmalarına engel olmanın yanında kişisel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Ankara Özel Okullar olarak öğrencinin sürekli araştırma ve kitap karıştırma içerisinde olması için braş öğretmenleri tarafından araştırma ödevleri verilmektedir. Bu sayede öğrenciler hep  bir araştırma içerisinde ve kendilerini geliştirmekte olurlar.

Ankara Özel Okullar kayıt olarak kaliteli eğitimin yanında kişisel gelişim fırsatlarından yararlanmak adına sizleride kurumumuza davet ediyoruz.

 

 

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankara Kolej Fiyatları

Ankara Kolej Fiyatları

Kolej eğitimi günümüzün önemli konularından birisidir. Tüm Türkiye’de kolej sayısının her geçen gün artıyor olması bize bunu göstermektedir. Kolej eğitimi ülkemizin en önemli konularından birisidir.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankara Özel Anaokulları-Okul Öncesinde Neden Empati Öğretmeliyiz?

Ankara Özel Anaokulları-Okul Öncesinde Neden Empati Öğretmeliyiz?

Ankara Özel Anaokulları eğitmenimiz Burçak Hanıma bugünkü paylaşımından dolayı teşekkür ederiz. Bir sonraki yazımızda Ankara Özel Anaokulları Eğitmenlerimiz ``Okul öcesi Eğitimde dikkat edilmesi gereken hususlar `` hakkında sizleri bilgilendirecektir.

Devamını Oku →

Ankara Özel Okullar

Ankara Özel Okullar

Bir bireye okulda verilen eğitim hayatta başarısına için her zaman yeterli olmayabilir. Okulun ve bağlı olduğu eğitim kurumunun haricinde öğrencinin kendi kendini geliştirebilmesi gerekir. Birey okuyup araştırmadığı sürece okulun pek bir katkısının olacağını düşünülen büyük yanlışlardan biridir.

Devamını Oku →
Ankara Özel Anaokulları-Okul Öncesinde Neden Empati Öğretmeliyiz?

Ankara Özel Anaokulları-Okul Öncesinde Neden Empati Öğretmeliyiz?

Ankara Özel Anaokulları eğitmenimiz Burçak Hanıma bugünkü paylaşımından dolayı teşekkür ederiz. Bir sonraki yazımızda Ankara Özel Anaokulları Eğitmenlerimiz ``Okul öcesi Eğitimde dikkat edilmesi gereken hususlar `` hakkında sizleri bilgilendirecektir.

Devamını Oku →
Ankaradaki özel okullar

Ankaradaki özel okullar

Ankaradaki özel okulların tercih sebebi genelde İngilizce eğitimin çok iyi olması. Devlette yeteri kadar İngilizce eğitim almadığını düşünen aileler, İngilizce ders saatleri devlet okuluna göre daha fazla olan özel okulları tercih ediyor.

Devamını Oku →
Ankaradaki Özel Okullar

Ankaradaki Özel Okullar

Ankaradaki özel okullarda maketleri bol bol görebilirsiniz birçok okulda mevcuttur.

Devamını Oku →
Çankayadaki En İyi Özel Anaokulu

Çankayadaki En İyi Özel Anaokulu

Çankayadaki En İyi Özel Anaokulu diye düşünecek olduğumuzda sabah kahvaltısı veren öğle yemeği veren ve ikindi kahvaltısı veren anaokulları bulunmaktadır anaokullarındaki sınıflar kuzucuklar bilginler yumurcaklar şirinler pamuk şekerler ve gülen yüzler olarak adlandırılmaktadır.Özel Anaokulunda çocuklar kesme yapıştırma gibi etkinlikler düzenlenerek gün içerisinde hem el becerilerinin gelişmesi hem de eğlenceli aktiviteler yapmaya odaklanmaktadırlar.

Devamını Oku →
Ankaradaki özel anadolu liseleri

Ankaradaki özel anadolu liseleri

Eğitim, belli bir konuda istendik sürekli davranışlar kazandırmak amacıyla oluşturulmuş bir bilimdir. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de eğitime verilen önem oldukça fazladır. Eğitim alanında faaliyet gösteren okulumuz Ankara’daki özel anadolu liseleri arasında yer alır.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Ankara Kolej Ankara Kolejleri Ankara Özel Liseleri Ankara Çankaya Kolej Ankara Kolej Fiyatları Ankara Özel Okullar Ankara Özel Anaokulları-Okul Öncesinde Neden Empati Öğretmeliyiz? Doğru Seçim Ankara Özel Liseler Matematiğin Günlük Hayattaki Yeri Üniversiteye Hazırlık Ankara Öğrenci Takip Merkezi Sınavlardan Artık Korkmuyoruz Farklı Öğrencilerin Ortak Alanda Bulmasına Nasıl Yardımcı Olunur? Ankara İngilizce Kursu Ankaranın En İyi Anadolu Liseleri Ankaranın En İyi Koleji Sincandaki Özel Okullar Öveçler Anadolu Lisesi Çankaya Anadolu lisesi Ankaradaki Özel Anadolu Liseleri Öveçler Özel Lise Ankaradaki Kolejler Kızılaydaki Kolejler Öveçlerdeki Kolejler Yenimahalle Kolej Ankaranın En İyi Anadolu Lisesi Ankaranın En İyi Özel Liseleri Ankaranın En İyi Anadolu Liseleri Kızılay Özel Lise Dikmendeki Anadolu liseleri Çankayadaki Özel Okullar Mamaktaki Özel Anadolu Liseleri  Öveçler Özel Anaokulları Ankaradaki En İyi Özel Liseler Ankara Özel Anadolu Lisesi Tavsiyesi Öveçler kolej Öveçlerin en iyi koleji Kızılaydaki özel liseler Ankara özel anadolu liseleri Kızılaydaki özel liseler Kızılayın en iyi lisesi İşkur Altınpark Anfa Stand Batıkentteki kolejler Çankaya Kolej Eryamandaki özel liseler Keçiörendeki anaokulları Ankaradaki anadolu liseleri Batıkentteki Özel Okullar Öveçlerdeki özel anaokulları Ankaradaki özel okullar Dikmendeki Özel Okullar Ortadoğulular Anadolu Lisesi`nde Seçim Heyecanı Eryamanın En İyi Anaokulları Çankayadaki Özel Okullar Özel Anaokulu Özel Ortaokul Özel Lise Özel İlkokul Özel Anaokulu Etkinlikleri Çankayanın en iyi özel liseleri Dikmenin En İyi Koleji Ankaradaki Özel Okullar Çankaya Özel Lise Dikmen Kolejleri Ankara Özel Anaokulu Ankara Lise 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Töreni Özel Okul Keçiörendeki Kolejler Ankaranın En İyi Okulları Türkiyedeki Lise Çeşitleri Ankaranın en iyi anadolu liseleri Ankaranın en iyi koleji Çankayadaki özel anaokulları listesi Ankaranın en iyi özel anadolu lisesi Etimesguttaki Anadolu liseleri Öveçlerin en iyi koleji Dikmen Anaokulu Çankaya özel anaokulu Batıkent özel anaokulu Özel Anaokul Ankaranın en iyi anadolu lisesi Ankara özel okul fiyatları Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel okullar Öveçler Kolej Çankayadaki özel anaokulları Çankayadaki kolejler Çankayadaki Kolejler Ankara özel okul Ankaranın en iyi kolejleri Ankaradaki en iyi özel okul Özel okul ücretleri Kreş ücretleri Kızılayın en iyi lisesi Batıkent Özel Okul Ankaranın en iyi kreşleri Ankaradaki özel okullar Mamak kolej Ankaranın en iyi anadolu liseleri Ankara kolej tavsiyeleri Ankara Özel Anadolu Liseleri Fiyatları Yenimahalle özel okul Ankara anaokulu fiyatları Ankara kolej Ankara kreş Ankara kolejler Ankaradaki en iyi kolej Ankara anadolu lisesi tavsiyeleri Ankara Anaokulu Tavsiyeleri Batıkent özel okul Ankara özel okul Özel Kreş Ankara Çankaya özel okullar Özel Okul Ücretleri Anaokulu yorumları Kolej Ankara Türkçesi Varken Yarışması’nda 3. olan Betül Çalışkan’ı tebrik ederiz. Öveçlerde kolej Ankara liseleri taban puanları Çankayadaki özel okullar Ankara liseleri yüzdelik dilimleri