Ankaradaki dershaneler

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankaradaki dershaneler

27.11.2018    1


Ankaradaki dershaneler

Ankaradaki dershaneler

Günümüzde değişen sınav sistemleri sonucunda öğrenciler bu sistemlere alışmakta oldukça zorlanmaktadırlar. Lise düzeyi, üniversite düzeyi ve daha nice sınav sonucunda, öğrenciler istediklerine ulaşamıyorlar. Bunun nedenleri arasında en çok göze çarpan ise, alışılamamasıdır. Her sınavın kendine göre bir zorluğu olduğu için, öğrenciler bu nedenle oldukça stres yapmaktadırlar. Her stres, öğrencileri bir adım daha geriye götürecektir. Ancak stres doğru kullanılırsa, öğrencileri ileriye götürecek yolları da bulacaktır. Bu konularda gerekli çalışmaları yapan dershanemiz, ilerisi için öğrencilerine büyük dersler vermektedir. Ankara’daki dershaneler arasında en önemlilerden biri olduğumuzu söylememiz gerekir. Bunun başlıca nedeni, dershanemizde derslerimizi, alanında en uzman öğretmenlerimizin vermesidir. Bu nedenle öğretmenlerimiz öğrencilerimize gerektiği yerlerde, en güzel bilgileri vermektedirler. Öğretmen olmak, aynı zamanda sevgi ve şefkat göstermek olduğu için, öğretmenlerimiz alanında bu nedenle uzmanlaşmışlardır.

Eğitim kadrosunun iyi olmasıyla beraber, en güzel dersleri en güzel kaynaklardan vermek, öğrencilerin gelişimlerini hızlandıracaktır. Dershanemizde, öğrencilerimizin ulaşabilmesi için birçok kaynak bulunmaktadır. Bu kaynaklardan yararlanarak, okullarındaki derslerini de aynı ölçüde geliştirebilirler. Ankara’daki dershaneler arasında ileri gelerek, öğrencilerimizi okullarında en iyi sınıfına sokmaya çalışmaktayız. Bu doğrultuda hareket ederek, siz değerli velilerimizin çocuklarına, gözümüz gibi baktığımızı bilmenizi isteriz.

 Ankara’daki Dershaneler Konusunda Çalışma Yapıldı Mı?

Dershanemizin başlangıç aşamasından itibaren, etkin ve verimli olması için birçok çalışma yürütmekteyiz. Bu çalışmaların öğrencilerimize faydalı olmasını gözeterek, siz değerli velilerimizi de bilgilendirmekteyiz. Okullarındaki dersler konusunda da bilgi alarak, onların eksik yanlarını öğrenmekte ve dershanemizde takviye dersler vermekteyiz. Ankara’daki dershaneler arasında olmamızın başka büyük nedeni ise, dershanemizin önemli şartları sunmasıdır. Ulaşım konusunda kolay olan dershanemizde, sınav sistemleri hakkında en faydalı taktikler verilmekte ve öğrencilerimizi bu konularda en bilgili öğrenci yapmak için uğraşmaktayız.

Dershanemizin temizlik ve eğitim gereçleri konusunda etkin olmasıyla beraber, eğitim kalitesi artmış ve sonucunda en etkili eğitim oluşmuş oldu. Bu gibi durumları uygulayan öğrencilerimiz ise, gelişimlerini hızlandırdı. Öğrencilerimizin gelişimlerini hızlandırmak için, rehberlik hizmeti de sunarak, onların aktif öğrenciler olmasını sağlamaktayız. Daha detaylı bilgiler almak ve dershanemizle görüşmek için, telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankara özel okul fiyatları

Ankara özel okul fiyatları

Ankara özel okul fiyatları, bizim okulumuzla dengelendiğinde yüksek olabilmektedir ve sizleri biraz sıkıntıya sokabilir. Ancak bizler, siz değerli velilerimiz için en güzel eğitimi, en uygun fiyata vermekteyiz

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankaradaki özel okullar

Ankaradaki özel okullar

Ankara’daki özel okullar arasında ilk sıralarda yer almamızın en başta olan nedeni de burada öne çıkmaktadır. Okulumuz öğrencilerimizin geçmişini öğrenmelerini ve geleceklerini ona göre şekillendirmelerini istemektedir.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Temel Lise

Ortadoğulular Temel Lise

Temel liseler kısaca ; (dershanelerin) kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve teşvik edilen ve kısacası dershanecilik faaliyetlerini özel okul faaliyetiyle beraber sunabilen ve öğrencilerine diploma veme yetkisine de sahip olan ortaöğretim özel okullarıdır.

Devamını Oku →
Ortadoğulular Dil Kursu

Ortadoğulular Dil Kursu

Dünyanın önde gelen ülkelerinin resmi dili ve çoğu ülkenin de birinci yabancı dili olması açısından İngilizce öğrenmeye yönelik talep sürekli artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, kaliteli İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kurumumuz her tür öğrenci profiline hitap etmesi ve her geçen gün artan başarısıyla öncü kurumlardan biri haline gelmiştir.

Devamını Oku →
Vizyon

Vizyon

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm öğrencilerine gelecek planlarını hazırlarken analiz, sentez yapabilme becerileri sunan, veliler ile şeffaf , dürüst , güvenilir  bir iletişim kanalı kuran bilimsel, yenilikçi eğitim anlayışı ile yeni nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku →
Özel Okul Ankara

Özel Okul Ankara

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim.

Devamını Oku →
Ankara Kolej

Ankara Kolej

Ankara, Türkiye’de eğitimin kalbinin attığı şehirdir. Günümüzde eğitimini iyi kurumda sürdürmek ve sonlandırmak isteyen birçok birey eğitimi için bu ili tercih etmektedir.

Devamını Oku →
Ankara Kolejleri

Ankara Kolejleri

Ankara özel okulların tercih edildiği ve revaçta olduğu büyük bir ilimizdir. Bu tercih edilme il içerisindeki kurumların işini ciddiye alması, öğrencilerinin akademik başarılarını önemsemesinden ileri gelmektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.