Ankaradaki özel anadolu liseleri

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankaradaki özel anadolu liseleri

26.11.2018    3


Ankaradaki özel anadolu liseleri

Ankara’daki Özel Anadolu Liseleri

Eğitim, belli bir konuda istendik sürekli davranışlar kazandırmak amacıyla oluşturulmuş bir bilimdir. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de eğitime verilen önem oldukça fazladır. Eğitim alanında faaliyet gösteren okulumuz Ankara’daki özel anadolu liseleri arasında yer alır. Öğrencilerin mutlu olduğu, beceriler kazanırken zorlanmadığı ve her şeyden önce mutlu bir şekilde geleceğini inşa etmeleri için uygun bir ortam yaratmaktayız. Ankara’da bulunan okulumuz çevre okullarına nazaran daha donanımlı bir yapıda bulunmaktadır, başarılarımızın fazla olmasında öğretmenlerimizin de payı oldukça fazladır. Alanında uzman olan ve en önemlisi bu işi severek yapan meslek taşlarımız öğrencilerle birebir ilgilenerek onların daha etkin öğrenmesini sağlamaktadır.

Eğitim sorunlarını ülkece yaşamaktayız, öğrencilerin isteksiz davranışları maalesef başarısızlığı getirmektedir. Ankara’daki özel anadolu liseleri içerinde yer alan okulumuzun en temel hedefi ise öğrencilere zorla bu işi yaptırmak değildir. Motive olmuş ve gelecek konusunda güdülenmiş bir öğrenci başarılı olmak için fazlaca emek gösterecektir. Bu sayede öğrencilerin isteksiz tavırları ortadan kalkacaktır ve kariyer hedeflerine emin adımlarla ilerleyeceklerdir. Okulumuz öğrencilerin bu konuma gelmesi için rehberlik servisini etkin bir şekilde desteklemektedir, planlı programlı çalışmalar yapılarak sorunların ortaya çıkmasını engelleme görevi olduğu için rehberlik son derece önemlidir.

Veliler için en kapsamlı düşünce biçimi öğrencileri hangi okullara yönlendirirsek daha başarılı olur, mantığıdır. Devlet okullarının öğrenciler için sağladığı olanakları göz önüne alınca okulumuzu kıyaslama gereksiniminde bile bulunmuyoruz. Ankara’daki özel anadolu liseleri arasında tekten olan bizler öğrenciler için sosyal, rekabetçi ve öğrenmenin daha kaliteli geçmesi için uygun sınıflı ortamlar oluşturmaktayız. Rekabet ederken öğrenciler başarı seviyelerini en üst düzeye çıkarır ve akademik anlamda istedikleri yerlere daha kolay ulaşırlar.

Özel anadolu lisemiz akademik anlamda öğrencilerin hayal ettiği üniversiteleri kazanmaları için onlarla birebir ilgilenmektedir. Tam ve etkin öğrenmenin kusursuz bir şekilde gelişmesi başarımızı daha çok artırmaktadır. Ankara’daki özel anadolu liseleri sayı bakımından fazla olabilir ancak kaliteli bir okul bulmak bazen zor olabilir. Öğrenciler bizim geleceğimizdir, onların başarılı ve mutlu olması bizleri de motive etmektedir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankara kolej fiyatları

Ankara kolej fiyatları

Ankara kolej fiyatları değişiklik göstermekle birlikte maddi durumları bir kenara koymanız gerekecektir. Para ve maddi durum zamanla çözülebilir ama bir öğrencinin kariyer basamaklarını doğru bir şekilde çıkamaması maddi boyutla telafi edilemez.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları  2019 LGS merkezi sınav tarihi belli oldu!

2019 LGS merkezi sınav tarihi belli oldu!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre Liselere Geçiş Sistemi (LGS) merkezi sınavının tarihi belli oldu.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Temel Lise

Ortadoğulular Temel Lise

Temel liseler kısaca ; (dershanelerin) kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve teşvik edilen ve kısacası dershanecilik faaliyetlerini özel okul faaliyetiyle beraber sunabilen ve öğrencilerine diploma veme yetkisine de sahip olan ortaöğretim özel okullarıdır.

Devamını Oku →
Ortadoğulular Dil Kursu

Ortadoğulular Dil Kursu

Dünyanın önde gelen ülkelerinin resmi dili ve çoğu ülkenin de birinci yabancı dili olması açısından İngilizce öğrenmeye yönelik talep sürekli artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, kaliteli İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kurumumuz her tür öğrenci profiline hitap etmesi ve her geçen gün artan başarısıyla öncü kurumlardan biri haline gelmiştir.

Devamını Oku →
Vizyon

Vizyon

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm öğrencilerine gelecek planlarını hazırlarken analiz, sentez yapabilme becerileri sunan, veliler ile şeffaf , dürüst , güvenilir  bir iletişim kanalı kuran bilimsel, yenilikçi eğitim anlayışı ile yeni nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku →
Özel Okul Ankara

Özel Okul Ankara

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim.

Devamını Oku →
Ankara Kolej

Ankara Kolej

Ankara, Türkiye’de eğitimin kalbinin attığı şehirdir. Günümüzde eğitimini iyi kurumda sürdürmek ve sonlandırmak isteyen birçok birey eğitimi için bu ili tercih etmektedir.

Devamını Oku →
Ankara Kolejleri

Ankara Kolejleri

Ankara özel okulların tercih edildiği ve revaçta olduğu büyük bir ilimizdir. Bu tercih edilme il içerisindeki kurumların işini ciddiye alması, öğrencilerinin akademik başarılarını önemsemesinden ileri gelmektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.