Ankaranın en iyi kreşleri

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankaranın en iyi kreşleri

5.12.2018    1


Ankaranın en iyi kreşleri

Ankara’nın En İyi Kreşleri

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak Ankara’da kaliteli ve profesyonel kreş hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz bu hizmet kapsamında çocuklara yaratıcılıklarını geliştirmelerine yönelik eğitimler veriyor ve gelişimlerini destekliyoruz. Kreşlerimizde yer alan uzman danışman öğretmenler ile çocukların hayallerini ve ilgilerini öğreniyoruz ve her çocuğa ayrı özel eğitim imkanı tanıyoruz. Eğitim faaliyetlerimiz arasında çocukların eleştirel düşünmelerini ve sorgulamalarına yönelik programlar da mevcuttur. Bu programlar ile çocukların analitik ve hızlı düşünmelerinin daha kolay bir hale gelmesini hedeflemekteyiz.

Ankara’daki Kreşler

Ankara’nın en iyi kreşleri arasında yer alan Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak çocuklara son derece titiz, kaliteli ve profesyonel hizmet vermekteyiz. Kreşlerimizde çalışan personellerimiz, çocuklar ile olan iletişimi kuvvetli ve çocuklar ile çalışmayı seven kişilerden seçilmektedir. 2002 yılından beri verdiğimiz eğitim hizmetimiz birçok tecrübe, deneyim ve uzmanlığı kapsamaktadır. Bu sebep ile müşterilerimize 16 yıllık tecrübelerimiz ile birlikte profesyonel hizmet vermekteyiz. Ebeveynler için kreşler oldukça önemli olduğu kadar çocukların gelişimi içinde kreşlerin ayrı bir önemi bulunmaktadır. Çocukların gelişmeleri ve farkındalıklarının artması için birçok eğitimi bünyemizde barındırmaktayız.

Ankara’da Bulunan Profesyonel Kreşler

Ankara’nın en iyi kreşleri arasında bulunuyor ve müşterilerimize 16 yıldır profesyonel hizmet sunuyoruz. Anaokulu ve kreş denildiği zaman Ankara’da akla ilk gelen kurumlardan biri olarak müşterilerimiz tarafından sıklıkla tavsiye edilmekteyiz. Ebeveynler; çocuklarını rahat, sıcak ve güvenilir bir kuruma emanet ettiklerinin farkında olarak çocuklarını kurumlarımıza kayıt ettirmektedir. Çocukların eğlenerek derslere katılmalarını sağlıyor ve birçok yaratıcı aktivite ile öğrenme sürecini daha çekici bir hale getiriyoruz. Yaygın eğitim tekniklerini kullanarak dinamik bir eğitim ortamı oluşturuyor ve çocukların eğitim sürecine daha kolay adapte olmalarını sağlıyoruz.

Ankara’da En Çok Tercih Edilen Kreş

Ankara’da en çok tercih edilen kreş olan Ortadoğulular Eğitim Kurumlarıdır. Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak bünyemizde yer alan her personel güler yüzlü ve sıcakkanlı hizmet vermektedir. Bu sebep ile çocuklar yabancılık çekmeden ve yalnız hissetmeden kreşe uyum sağlayabilmektedir. Çocukların sosyalleşmelerini kolaylaştıracak ve özgüvenli bireyler olmalarına sebep olacak yaratıcı eğitim vermekteyiz.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Batıkent Özel Okul

Batıkent Özel Okul

Ankara’da devamlı artış gösteren özel okullar ve özel eğitim kurumları bu artışın bir gereği olarak eğitim kalitesini de zaman zaman düşürmektedir. Yeni açılan ve kurumsal bir kimliğe sahip olmayan Batıkent özel okul ve özel eğitim kurumları genellikle bu durumun temel nedenidir.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankaradaki özel okullar

Ankaradaki özel okullar

Günümüzde birçok aile çocuklarını özel okullara göndermektedir. Bunda da en önemli etken ailelerin özel okullarda, devlet okullarında olandan daha iyi bir eğitim verileceğini düşünmesidir.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Temel Lise

Ortadoğulular Temel Lise

Temel liseler kısaca ; (dershanelerin) kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve teşvik edilen ve kısacası dershanecilik faaliyetlerini özel okul faaliyetiyle beraber sunabilen ve öğrencilerine diploma veme yetkisine de sahip olan ortaöğretim özel okullarıdır.

Devamını Oku →
Ortadoğulular Dil Kursu

Ortadoğulular Dil Kursu

Dünyanın önde gelen ülkelerinin resmi dili ve çoğu ülkenin de birinci yabancı dili olması açısından İngilizce öğrenmeye yönelik talep sürekli artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, kaliteli İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kurumumuz her tür öğrenci profiline hitap etmesi ve her geçen gün artan başarısıyla öncü kurumlardan biri haline gelmiştir.

Devamını Oku →
Vizyon

Vizyon

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm öğrencilerine gelecek planlarını hazırlarken analiz, sentez yapabilme becerileri sunan, veliler ile şeffaf , dürüst , güvenilir  bir iletişim kanalı kuran bilimsel, yenilikçi eğitim anlayışı ile yeni nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku →
Özel Okul Ankara

Özel Okul Ankara

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim.

Devamını Oku →
Ankara Kolej

Ankara Kolej

Ankara, Türkiye’de eğitimin kalbinin attığı şehirdir. Günümüzde eğitimini iyi kurumda sürdürmek ve sonlandırmak isteyen birçok birey eğitimi için bu ili tercih etmektedir.

Devamını Oku →
Ankara Kolejleri

Ankara Kolejleri

Ankara özel okulların tercih edildiği ve revaçta olduğu büyük bir ilimizdir. Bu tercih edilme il içerisindeki kurumların işini ciddiye alması, öğrencilerinin akademik başarılarını önemsemesinden ileri gelmektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.