Bakırköy özel okullar | Ortadoğulular Eğitim

Bakırköy özel okullar

Ortadoğulular Eğitim Bakırköy özel okullar

31.7.2019       307      


Bakırköy özel okullar

Bakırköy özel okullar

Bakırköy özel okullar ve kolejler bakımından, her yaş grubundan öğrencinin eğitim alabileceği alternatiflere sahiptir. Özellikle Bakırköy kolejleri bu kurumlar arasında sosyal, kültürel ve sportif olanakları ile en çok tercih edilen okullardır. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde eğitim veren kolejler için başvuru sayısı oldukça fazladır. Bakırköy özel okul ücretleri bakımından en yüksek rakamlar da yine bu okullara ödenmektedir.

Gittikçe yaklaşan yeni kayıt dönemi ile birlikte, özel okul ücretleri, özel okulların eğitim içerikleri ve olanakları ebeveynler tarafından en çok araştırılan konulardan biridir. Özellikle okul ücretleri ile ilgili kaygılar yaşayan ve ilk kez kayıt yaptıracak olan ebeveynler, yıllık zamlardan da en çok etkilenen gruptur. Bu nedenle de kendileri için uygun buldukları tüm alternatif okulları detaylı bir mercek altına alarak; hem ücret hem de hizmet bakımından kıyaslama yoluna giderler. Burada önemli olan elbette ki en iyi eğitimi en uygun fiyata bulabilmektir. Bu aşamada ücret kriteri esnetilebilirken, okulun eğitim kalitesinden asla taviz verilmez. Öncelik daima kaliteli ve çok yönlü eğitim verebilen kurumlardan yanadır.

Özel okullara kayıt yaptıracak olan ebeveynlerin sözleşme imzalamayı ihmal etmemeleri oldukça önemlidir. Çünkü gelecek yıllarda okul tarafından yapılacak artış oranları, servis, yemek gibi eğitim dışı giderler bu sözleşme ile tayin edilmektedir. Bu sözleşme velilerin mağdur olmamaları adına oldukça önem taşımaktadır. Böylelikle ara sınıfların her yıl ödeyecekleri miktarlar da önceden belirlenmiş olur ve ebeveyn kendi bütçesini bu doğrultuda planlayabilir. 

Tüm özel okullar gibi Bakırköy özel okullar grubu içinde de farklı eğitim modellerini benimsemiş kurumlar bulunmaktadır. Bu okullar; elbette ki tüm devlet okulları ile aynı müfredatı uygulamak zorundadır. Fakat bu müfredatın öğrencilere aktarılması konusunda farklılıklar mevcuttur. Eğitim yöntemleri okulların başarısını birebir etkileyen faktörlerdir. Dünya üzerinde en çok kabul gören ve başarı oranı en yüksek eğitim modellerini uygulayan pek çok özel okul da; başarı düzeyi ile Bakırköyün en iyi özel okulları arasına girmeyi başarmıştır. Bu nedenle de; ebeveynler Bakırköy özel okullar grubu içinde tercih yaparken hangi eğitim metotlarının kullanıldığını ve bu metodun başarı düzeyini mutlaka araştırmalıdır.

Ortadoğulular Eğitim Ankaradaki Okullar

Ankaradaki Okullar

Ankaradaki okullar nitelikli bireyler yetiştirmektedir. En fazla okula sahip olan İstanbul’un yanı sıra okul sayısının en fazla olduğu ikinci il An...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Gelecek Güzel Bir Eğitimle Şekillenir!

Gelecek Güzel Bir Eğitimle Şekillenir!

Avantajlı kayıt fırsatlarımız sizleri bekliyor!

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.