Batıkent özel anaokulu

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Batıkent özel anaokulu

27.11.2018    1


Batıkent özel anaokulu

BATIKENT ÖZEL ANAOKULU

     Yenimahalle ilçesinin yarı nüfusunu oluşturan Batıkent semti modern yerleşim alanlarından biridir.Nüfusu orta ve yüksek gelir insanlardan oluşmaktadır. Batıkent, Kızılay ve Sincan'a 15 km uzaklıktadır.Sosyal ve kültürel seviyesi yüksek nüfustan oluşmaktadır.

     Batıkent Özel Anaokulu yeniliklere her zaman açık çocuklara ve anne babalara kaliteli ve iyi bir eğitim verebilmek adına işinde uzman ve genç dinamik kadrosuyla verimli çalışmayı hedefleyen eğitim kurumudur.Batıkent özel anaoku hedefi mutlu bir toplum için mutlu bireyler yetiştirmek olup özgüveni çocuklarda erken yaşta sağlamaktır.

      Batıkent özel anaokulu seçmemizdeki avantajlar

Özel Anaokullarında 2-6 yaş arasında hizmet verilmektedir.0-2 yaş arasındaki çocuklarımıza kreş eğitimi verilir.3-6 yaş arasındaki çocuklarımıza da okul öncesi eğitim hizmeti sağlanmaktadır.Batıkent özel anaokulu nda üniversitede çocuk gelişimi bölümünden mezun olan öğretmenlerle çalışılır.Çalışan anne babalar çoğunlukta olduğu için sabah saat 07.00’da başlayıp akşam 19.00’ada bitmektedir.Akşamları bir nöbetçi öğretmen kalarak işi uzayan anne babalarımızın haber vermesi doğrultusunda çocukları teslim edilmeden çıkılmamaktadır.Batıkent özel anaokulu tam günün dışında yarım gün gelmesini isteyen velilerimizde olanak sağlamıştır.Yabancı dil eğitimi küçük yaşta verilmeye başlanmış olup erken yaşta dil öğrenmesi sağlanmakta olup algılama düzeylerinin artırılması sağlanmıştır.Batıkent özel anaokulu birçok sosyal faaliyet düzenlemiş olup öğrencilerin sinema, tiyatro ,müzik, jimnastik, belirli gün ve haftalarda yarışmalara ve etkinliklere katılımlarına özen gösterilmiştir.Batıkent özel anaokulu öğrencilerin temizliğine ve hijyenik bir ortamda olmaları için bu durumu fazlasıyla özen göstermiştir.Çocuklara fiziksel anlamda da olanaklar sağlamış,uyku odası,havuz,kapalı spor salonu,bahçesi,etkinlik sınıfları,yemekhanesi,revir bulunmaktadır.  İçerisindeki revir sayesinde çocuklara düzenli sağlık kontrolleri sağlamakta ve acil durumlarda müdahale etmektedir. Çocukların rahat hareket edebilecekleri, ferah içinde eğitim öğretim görebilecekleri sınıf ortamları titizlikle düzenlenmiştir. Sınıf mevcudu yaş gruplarına göre farklılık gösterebilmektedir. 

Bugünkü yazımda sizlere Batıkent özel anaokulu hakkında bilgiler vermeye çalıştım. Bir sonraki yazımda sizlere Çankaya özel anaokulu hakkında faydalı bilgiler vermeye çalışacağım.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Çankaya özel anaokulu

Çankaya özel anaokulu

Çankaya özel anaokulu ya da Çankaya’daki diğer okullar merkezi bir konumda yer aldığından ve kaliteli eğitim verildiğinden öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşmaktadırlar.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Özel Anaokul

Özel Anaokul

Özel anaokul da okul öncesi eğitim alan çocuklar kendine olan öz güveni sağlamış olurlar.Tek başına yemek yemeyi,oyuncaklarıyla oynamayı,dişlerini fırçalamayı,uyku düzeni için saatinde uyumayı ve kalkmayı ve bunun gibi birçok davranışı okul öncesi eğitimde sağlamış olurlar.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Temel Lise

Ortadoğulular Temel Lise

Temel liseler kısaca ; (dershanelerin) kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve teşvik edilen ve kısacası dershanecilik faaliyetlerini özel okul faaliyetiyle beraber sunabilen ve öğrencilerine diploma veme yetkisine de sahip olan ortaöğretim özel okullarıdır.

Devamını Oku →
Ortadoğulular Dil Kursu

Ortadoğulular Dil Kursu

Dünyanın önde gelen ülkelerinin resmi dili ve çoğu ülkenin de birinci yabancı dili olması açısından İngilizce öğrenmeye yönelik talep sürekli artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, kaliteli İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kurumumuz her tür öğrenci profiline hitap etmesi ve her geçen gün artan başarısıyla öncü kurumlardan biri haline gelmiştir.

Devamını Oku →
Vizyon

Vizyon

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm öğrencilerine gelecek planlarını hazırlarken analiz, sentez yapabilme becerileri sunan, veliler ile şeffaf , dürüst , güvenilir  bir iletişim kanalı kuran bilimsel, yenilikçi eğitim anlayışı ile yeni nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku →
Özel Okul Ankara

Özel Okul Ankara

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim.

Devamını Oku →
Ankara Kolej

Ankara Kolej

Ankara, Türkiye’de eğitimin kalbinin attığı şehirdir. Günümüzde eğitimini iyi kurumda sürdürmek ve sonlandırmak isteyen birçok birey eğitimi için bu ili tercih etmektedir.

Devamını Oku →
Ankara Kolejleri

Ankara Kolejleri

Ankara özel okulların tercih edildiği ve revaçta olduğu büyük bir ilimizdir. Bu tercih edilme il içerisindeki kurumların işini ciddiye alması, öğrencilerinin akademik başarılarını önemsemesinden ileri gelmektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.