Batıkent Özel Okul

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Batıkent Özel Okul

5.12.2018    1


Batıkent Özel Okul

Batıkent Özel Okul

Ankara’da devamlı artış gösteren özel okullar ve özel eğitim kurumları bu artışın bir gereği olarak eğitim kalitesini de zaman zaman düşürmektedir. Yeni açılan ve kurumsal bir kimliğe sahip olmayan Batıkent özel okul ve özel eğitim kurumları genellikle bu durumun temel nedenidir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları yıllardır, bu rekabetin dışında kalabilmiş ve yalnızca eğitim amacıyla eğitim faaliyetlerini yürütmüştür. Özel okulların sağladığı başarılar tartışmasız bir gerçektir. Bu başarıların sağlanması da yine işini yalnızca para amacıyla değil gerçekten eğitime katkı sağlamak ve eğitim seviyesini arttırmak için hizmet veren kurumlardan kaynaklanmaktadır.

Özel Okullarımızın Başarısı

Eğitim alanında başarı elde etmek için öncelikle bünyenizde çalışan personel ve teknik ekibin başarılı ve idealist olması gerekmektedir. Batıkent özel okul olarak verdiğimiz tüm eğitim faaliyetlerinde başarı sağlamamızın nedeni, işini severek yapan ve sadece eğitim odaklı düşünen çalışanlarımızdan yani öğretmenlerimizden kaynaklanmaktadır. En iyi özel okullar arasında yıllardır yürüttüğümüz bu özverili davranışlar ve eğitim planlamaları sayesinde yer almaktayız.

İdeal Eğitim Sisteminde Özel Okullar

Dünya üzerinde başarılı olmuş birçok eğitim sistemi vardır. Bu sistemler ülkelerin özelliklerine ve yapısına göre belirlenmiş ve bu nedenle bir başarı elde etmiştir. Günümüzde kendi ideal sistemini bulmaya çalışan politikalarla bizde özellikle son zamanlarda eğitim alanında büyük başarılar sağladık. Eğitim kurumlarının özelleşmesi ve daha çok devlet desteği alması kendimize has bir eğitim sistemi oluşturmakta etkili olmaktadır. Özel okul tavsiyesi veren herkesin ilk aklına gelen özel eğitim kurumu olarak bu idealde daha fazla çalışmak ve gelişmek temel hedefimizdir.

Batıkent Özel Okul Öğrencilerinin Kazanımları

Eğitim kurumlarımızın her birinde öğrenci profiline uygun farklı bir eğitim metodu uygulanmaktadır. Batıkent’te en iyi özel okul olma ayrıcalığımız ve kurumsal anlamda öğrencilerimizin elde ettiği kazanımlar şunlarıdır;

  • Yabacı dil eğitimleri
  • Rehberlik ve danışma hizmetleri
  • Temel derslerde yüksek başarı
  • Kariyer belirleme ve başarı destek programları

Bu hizmetlerden ve özelliklerden yararlanarak öğrenciler gelecek için en iyi biçimde hazırlanmaktadırlar. Öğrencilerin ilgi ve istekleri baz alınarak onların doğru bir kariyer için yönlendirilmeleri de bizim eğitim sistemimizin en önemli kazanımlarından biridir. 





Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Kızılayın en iyi lisesi

Kızılayın en iyi lisesi

Özel okullar incelendiğinde, çoğu zaman diğer okullardan farklı olarak, kişisel gelişim odaklı eğitim yapısına sahip olduklarını görmekteyiz. Kızılayın en iyi lisesine bakacak olursak verilen eğitimin temelinde mutlaka bu eğitim modeli karşımıza çıkacaktır.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankaranın en iyi kreşleri

Ankaranın en iyi kreşleri

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak Ankara’da kaliteli ve profesyonel kreş hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz bu hizmet kapsamında çocuklara yaratıcılıklarını geliştirmelerine yönelik eğitimler veriyor ve gelişimlerini destekliyoruz. Kreşlerimizde yer alan uzman danışman öğretmenler ile çocukların hayallerini ve ilgilerini öğreniyoruz ve her çocuğa ayrı özel eğitim imkanı tanıyoruz.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Temel Lise

Ortadoğulular Temel Lise

Temel liseler kısaca ; (dershanelerin) kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve teşvik edilen ve kısacası dershanecilik faaliyetlerini özel okul faaliyetiyle beraber sunabilen ve öğrencilerine diploma veme yetkisine de sahip olan ortaöğretim özel okullarıdır.

Devamını Oku →
Ortadoğulular Dil Kursu

Ortadoğulular Dil Kursu

Dünyanın önde gelen ülkelerinin resmi dili ve çoğu ülkenin de birinci yabancı dili olması açısından İngilizce öğrenmeye yönelik talep sürekli artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, kaliteli İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kurumumuz her tür öğrenci profiline hitap etmesi ve her geçen gün artan başarısıyla öncü kurumlardan biri haline gelmiştir.

Devamını Oku →
Vizyon

Vizyon

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm öğrencilerine gelecek planlarını hazırlarken analiz, sentez yapabilme becerileri sunan, veliler ile şeffaf , dürüst , güvenilir  bir iletişim kanalı kuran bilimsel, yenilikçi eğitim anlayışı ile yeni nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku →
Özel Okul Ankara

Özel Okul Ankara

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim.

Devamını Oku →
Ankara Kolej

Ankara Kolej

Ankara, Türkiye’de eğitimin kalbinin attığı şehirdir. Günümüzde eğitimini iyi kurumda sürdürmek ve sonlandırmak isteyen birçok birey eğitimi için bu ili tercih etmektedir.

Devamını Oku →
Ankara Kolejleri

Ankara Kolejleri

Ankara özel okulların tercih edildiği ve revaçta olduğu büyük bir ilimizdir. Bu tercih edilme il içerisindeki kurumların işini ciddiye alması, öğrencilerinin akademik başarılarını önemsemesinden ileri gelmektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.