Batıkentteki Özel Okullar

Ortadoğulular Eğitim Kurumları    Batıkentteki Özel Okullar

19.10.2018    470


Batıkentteki Özel Okullar

Yıllar önce başka bir ilde üniversiteden bir arkadaşım evlendi ve eşinin görevi gereği Ankara’ya taşındılar. Yıllar sonra yeniden bir araya geldik. Daha önce doğuda görev yapıyorlardı. Arkadaşımda benim gibi öğretmen. Eşi doğuda çok temkinli olmayan bir yerde görev yaptığı için eşinin doğuda herhangi bir kurumda çalışmasını istemedi. Tayinleri Ankara’ya çıkınca burada geçimin doğudaki bir ile göre daha zor olacağını düşündüklerinden eşinin burada artık çalışması gerektiğine karar vermişler. Okul çağında bir de oğulları vardı. Ona daha iyi bir eğitim sunmak adına da özel okula yazdırmak istediklerini söylediler. Eşinin iş yeri Ankara’nın batısında bulunuyordu. Dolayısıyla bu tarafa yakın bir yerde oturmak istediler. Daha önce Ankara’ya hiç gelmediklerinden bu konuda yardımcı olmamı istediler. Onlara Batıkent’i önerdim. Burasının nezih bir yer olduğundan bahsettim. Ankara’ya geldiklerinde de Batıkent’i gezdirebileceğimi söyledim. Buluştuğumu7zda Batıkent’teki özel okulları gezdik. Hem arkadaşım için hem de oğlu için kaliteli bir okul bulmak istedik. Aynı okulda olsalar nasıl olur u konuştuk önce. Ama arkadaşım oğluyla aynı okulda olma konusunda kararsız kaldı. Hatta hiç istemedi desem yeridir. Durum böyle olunca Batıkent’teki özel okulların hangisinde eğitim daha iyidir ve hangisinde daha iyi bir maaş alınabilir bunu araştırdık. Batıkent’teki özel okullar içinde en bilindik okullar hakkında fikir sahibi olmayı tercih ettik. Araştırmalar sonucunda he m arkadaşım için hem de oğlu için uygun iki farklı okul bulduk. Üstelik evlerine de yakın. Batıkent zaten merkezi bir yer. Metro ulaşımı, otobüs vs. gibi imkânları mevcut. Aynı zamanda AVM si de var. Gerek hafta içi gerekse hafta sonu aktivitelerin bolca yapılacağı bir yer. Batıkent Anakarada bana biraz uzak ama onlar için okul, ev vs. araştırırken özenmedim diyemem. Ankara’da yaşayan biri olarak Batıkent’te yaşamayı isterdim. İnsanları Gerçekten medeni insanlar. Karma bir insan topluluğunu barındırıyor. Halkın çoğu da memur. Batıkent’teki özel okulların başarısı da gayet iyi durumda. Kurumlar kaliteli ve her türlü imkâna da sahip. Eğer buralara yakınsanız Batıkent’teki özel okulları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları    Ankaradaki anadolu liseleri

Ankaradaki anadolu liseleri

Ankaradaki Anadolu Liseleri tercih ederken gerçekten iyi bir araştırma yapılması gerekiyor. Çünkü burası başkent ve büyükşehir dolayısıyla nüfusu f...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları    Öveçlerdeki özel anaokulları

Öveçlerdeki özel anaokulları

Öveçler semti de velilerin maddi imkanları ve genelde anne baba çalıştıklarını gördüklerinden dolayı öveçler özel anaokulları açmaya başlamıştır.

Devamını Oku →

Batıkentteki Özel Okullar

Batıkentteki Özel Okullar

Batıkent’teki özel okulların başarısı da gayet iyi durumda. Kurumlar kaliteli ve her türlü imkâna da sahip.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.