Özel Okul Ankara

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Özel Okul Ankara

Yayımlanma Tarihi 6.8.2018


Özel Okul Ankara

Gün geçtikçe artan nufüs ve eğitime verilen önemle beraber pek çok okul çeşidi karşımıza çıkmaktadır. Bunların başında özel okullar ve devlet okulları gelmektedir. Şeçenekler arasında kalan ebeveynlerimiz için gelin özel okul avantajları nelerdir ve devlet okullarına oranla avantajları nelerdir bakalım. Devlet okullarında öğretmenler otomatik olarak atanmaktadır. Fakat özel okullarda yer alan öğretmenler kurucular ve idareciler tarafından eleme yapılarak seçildikleri için daha kaliteli öğretmenleri bünyesinde barındırmaktadır. Özel okullarda eğitim sisteminin daha sağlam olduğunu söyleyebiliriz. Her öğrencinin başarını sağlamak adına ek ders ve etüt koymaktadırlar. Özel okullarda aktivite olarak devlet okullarına oranla daha fazladır. Öğrencinin kişisel gelişimlerine ve okul içerisinde keyifli zaman geçirmesinde büyük olanaklar sağlamaktadır. Devlet okullarında bulunmaya birçok imkan özel okullarda yer almaktadır. Bu imkanlar dahilinde öğrenciler istediklerini deneyebilir ve kullanabilir. Bu sayede birçok konuda kendisini geliştirmiş olur. Özel okullarda yabancı dil eğitimine daha çok önem verilmektedir. Alanında kendini geliştirmiş Türk ve yabancı öğretmenler dahilinde çocukların geleceğine en büyük katkıda bulunmaktadırlar. Özel okullarda yer alan öğrencilerin eğitim standartları yüksek olduğu için devlet okullarına oranla daha başarılı sonuçlar elde ettiğini görmekteyiz. Özel okulların sağladığı avantajlar doğrultusunda pek çok veli ve öğrenci tarafından son dönemlerde tercih olarak ilk sıralara gelmiştir. Başkentimiz Ankarada özel okul başlığında pek çok eğitim öğretim merkezinin olduğunu görmekteyiz. Özel okul Ankara dediğimizde akıllara gelen ilk yerleden biride Ortadoğulular Eğitim Kurumlarıdır.

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim. Ortadoğulular eğitim kurumları adına öncelikle öğrenci merkezli butik eğtim anlayışını benimsediğimizi söylemek gerekir. Böylelikle her öğrenci kurumumuzdan hakettiği başarıyı elde ederek ayrılır. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak öğrencilerimizin ve kurumumuzun en büyük avantajlarından biride uzman öğretmen kadromuzdur. Alanında kendini geliştirmiş, deneyimli, özverili ve disiplinli öğretmen kadromuz sayesinde öğrencilerimizin hem eksiklerini tamamlamada hem de evleri dışında aileleri olmaktadır. Ortadoğulular eğitim kurumlarında yer alan öğrencilerde sınav kaygısı, eğitim hayatında karşılaştıklarında pes etme gibi durumları yoktur. Bunun nedeni ise bünyemizde yer alan psikolojik danışmanlar ve eğitim koçlarıdır. Psikologlarımız ve eğitim koçlarımız okul kayıt olduğu esnada ve sene içersinde öğrencilerimiz ile birebir ilgilenerek onların sıkıntıları ile ilgilenmekte ve çözüm önerileri sunmaktadır. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak öğrencilerimizin derslerde daha aktif olmaları adına sınıflarda 8 – 10 arası öğrenci barındırmaktayız. Derslerde her saniyenin verimli geçmesi temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Özel okul Ankara dediğimizde kurumumuzun ilk sıralarda yer almasının en büyük etkenlerinde biride verdiğimiz kaliteli İngilizce eğitimidir. Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde öğrencilerimizin sadece kağıt üzerinde İngilizce öğrenmelerini değil geleceklerinde kullanabilecekleri İngilizce eğitimi vermekteyiz. Ortadoğulular eğitim kurumlarında yer alan öğrencilerimizin rakiplerinde bir adım önde olmalarını sağlamak adına yarıyıl ve yaz kampları düzenlemekteyiz. Bu sayede öğrencilerimiz hem tatil yaparken hem de derslerden kopmamış olurlar. Sayısız imkanların arasında Ortadoğulular eğitim kurumlarında eğitim ve öğretim dönemi geçirmek bir ayrıcalık haline gelmiştir.

Özel okul Ankara başlığı altında eğitimde kalite ve ayrıcalık arayan öğrencilerimiz ve velilerimiz için en doğru adres Ortadoğulular Eğitim Kurumlarıdır.

 

 03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Eğitim Sistemimiz Franchise İletişim Özel Öveçler Anadolu Lisesi Hakkımızda Vizyon Misyon İlke ve Değerlerimiz Hedeflerimiz Özel Okul Ankara Ankara Kolej Ankara Kolejleri Ankara Özel Liseleri Ankara Çankaya Kolej Ankara Kolej Fiyatları Ankara Özel Okullar Ankara Özel Anaokulları-Okul Öncesinde Neden Empati Öğretmeliyiz? Doğru Seçim Ankara Özel Liseler Matematiğin Günlük Hayattaki Yeri Üniversiteye Hazırlık Ankara Öğrenci Takip Merkezi Sınavlardan Artık Korkmuyoruz Farklı Öğrencilerin Ortak Alanda Bulmasına Nasıl Yardımcı Olunur? Ankara İngilizce Kursu Ankaranın En İyi Anadolu Liseleri Ankaranın En İyi Koleji Ankara Eğitim Kurumları Öveçler Anadolu Lisesi Sincandaki Özel Okullar Öveçler Anadolu Lisesi Çankaya Anadolu lisesi Öveçler Özel Okul Ankaradaki Özel Anadolu Liseleri Öveçler Özel Lise Ankaradaki Kolejler Kızılaydaki Kolejler Öveçlerdeki Kolejler Yenimahalle Kolej Ankaranın En İyi Anadolu Lisesi Ankaranın En İyi Özel Liseleri Ankaranın En İyi Anadolu Liseleri Kızılay Özel Lise Dikmendeki Anadolu liseleri Çankayadaki Özel Okullar Mamaktaki Özel Anadolu Liseleri  Öveçler Özel Anaokulları Ankaradaki En İyi Özel Liseler Ankara Özel Anadolu Lisesi Tavsiyesi ÖVEÇLER KOLEJ ÖVEÇLERİN EN İYİ KOLEJİ KIZILAYDAKİ ÖZEL LİSELER ANKARA ÖZEL ANADOLU LİSELERİ Kızılaydaki özel liseler KIZILAYIN EN İYİ LİSESİ İşkur Altınpark Anfa Stand BATIKENTTEKİ KOLEJLER Çankaya Kolej ERYAMANDAKİ ÖZEL LİSELER Keçiörendeki anaokulları Ankaradaki anadolu liseleri Batıkentteki Özel Okullar ÖVEÇLERDEKİ ÖZEL ANAOKULLARI ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR Dikmendeki Özel Okullar Ortadoğulular Anadolu Lisesi`nde Seçim Heyecanı Eryamanın En İyi Anaokulları Çankayadaki Özel Okullar Özel Anaokulu Özel Ortaokul Özel Lise Özel İlkokul Özel Anaokulu Etkinlikleri Çankayanın en iyi özel liseleri Dikmenin En İyi Koleji Ankaradaki Özel Okullar Çankaya Özel Lise Dikmen Kolejleri Ankara Özel Anaokulu Ankara Lise 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Töreni Özel Okul Keçiörendeki Kolejler Ankaranın En İyi Okulları Çankayadaki En İyi Özel Anaokulu