Çankayadaki En İyi Özel Anaokulu | Ortadoğulular Eğitim

Çankayadaki En İyi Özel Anaokulu

Ortadoğulular Eğitim Çankayadaki En İyi Özel Anaokulu

15.11.2018       1557      


Çankayadaki En İyi Özel Anaokulu

Anaokulu deyince ilk aklımıza gelen Öveçlerdeki Özel Anaokullarıdır. Özel Anaokulları içerisinde Çankayadaki Özel Anaokullarının tercih edilmektedir.

Özel Anaokulu Fiyatları

Özellikle 1000 ila 1300 TL arasında fiyatlarla öğrenci alan Çankaya Özel Anaokulları Fiyatları bu aralıkta değişmektedir. Çankayadaki En İyi Özel Anaokulu diye düşünecek olduğumuzda sabah kahvaltısı veren öğle yemeği veren ve ikindi kahvaltısı veren anaokulları bulunmaktadır anaokullarındaki sınıflar kuzucuklar bilginler yumurcaklar şirinler pamuk şekerler ve gülen yüzler olarak adlandırılmaktadır Özel Anaokulunda çocuklar kesme yapıştırma gibi etkinlikler düzenlenerek gün içerisinde hem el becerilerinin gelişmesi hem de eğlenceli aktiviteler yapmaya odaklanmaktadırlar. Ayrıca anaokulundaki çocuklar el becerilerinin gelişmesi için seramik çalışmaları da yapmaktadırlar Öveçlerdeki En İyi Anaokullarında seramik çalışmaları sene sonunda velilere sergilenmek üzere saklanmaktadır

Anaokullarında yapılan çalışmalar

Çankayadaki Anaokullarında boyama çalışmaları çizgilerden geçme projeleri ve normal ödevler yapılmaktadır. Sınıflarda genelde  13-16 öğrenci bulunmaktadır Ankaradaki Özel Anaokullarında öğrencinin bir günü nasıl geçer sabahleyin mesela gidince öğrenciler Öncelikle güne kahvaltı ile başlarlar 9 gibi kahvaltı yapılmasının ardından ne yapılır öğrenciler kendi şahsi temizliklerini yapmak için lavabolarda ellerini yıkarlar tuvalet ihtiyaçlarını giderirler  sonra derse başlarlar  dersi yaptıktan sonra 10 dakikalık Teneffüse girerler bu rutin yemek araları hariç devam eder Çankayadaki Özel Anaokulları Fiyatları bu faaliyetlere göre değişiklik gösterir Drama ya da İngilizce öğretimi detayları da Fiyatları etkilemektedir İngilizce dersi veya birçok dersten sonra öğlen yemeğine gidilir sonra da yemek değil yemek yedikten sonra öğrenciler yine el becerisi oyun saatleri ağırlıklı eğlenceli aktivitelerle günü geçirirler sevgi ilgi alaka ile eğitim verilen bu ortamlar bu dönemdeki öğrencilerin gelişimine ciddi katkı sağlar.  Öğleden sonra  4 ders yapılır,Oradan ikindi kahvaltısına gidiyoruz sonra bir ders yapıp Okulu bitiriyoruz.

Ortadoğulular Eğitim Mamaktaki dershaneler

Mamaktaki dershaneler

Mamaktaki dershanelerin sayısı oldukça fazladır.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Ortadoğulular  Temel Lisesi Okul Meclis Başkanlığı Seçimi

Ortadoğulular Temel Lisesi Okul Meclis Başkanlığı Seçimi

Ortadoğulular Temel Lisesi Okul Meclis Başkanlığı Seçimi

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.