Çankayanın en iyi özel liseleri

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Çankayanın en iyi özel liseleri

25.10.2018    4


Çankayanın en iyi özel liseleri

Sevgili arkadaşlar bu gün sizlere 5 makalem olan Çankayanın en iyi özel liseleri başlıklı makalem ile ankaranın en büyük ve gözde ilçesi olan Çankaya ilçesine açılmış ya da son dönemde açılacak olan özel liselerden ve buraların neden bu denli tercih edildiğinden kısaca bahsetmeye çalışacağım. 

Çankaya Ankaranın merkezinde bulunan siyasetin merkezi olan meclisin bakanlıkların bulunduğu bir ilçesidir. Genelde Ankarayı memur şehri yapanda budur. Çankaya da bulunan kızılay semti ulaşım olarak her semtten kolaylıkla ulaşılabilecek bir konumda olduğu için bütün dershaneler kızılaya özel okullarını açmışlardır. Bu yüzden Çankayanın en iyi özel liseleri genellikle kızılayda bulunmaktadır. Ancak son dönemde temel liselerin kapatılacak olması ve daha ağır şartlar istenen özel anadolu liseleri ve kolejlerin açılacak olması kızılaydan
ziyade çankayanın başka semtlerine yöneltmiştir kurum sahiplerini. Sınava hazırlıkta devlet okullarına nazaran daha iyi bir eğitim imkanı sağlayan özel liseler son dönemde çok daha fazla ilgi çekmektedir. Bir sonraki dikmen kolejleri adlı makalemde dikmendeki özel okullardan bahsedeceğim.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Özel Anaokulu Etkinlikleri

Özel Anaokulu Etkinlikleri

Özel anaokulu başlıklı yazım ile özel anaokullarının işlevinden ve artılarından bahsetmeye çalışacağım. 

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Dikmenin En İyi Koleji

Dikmenin En İyi Koleji

Dikmenin en iyi kolejini araştırırken öğrenci profili bizim için çok önemliydi. Araştırmalarımız esnasında bir kuruma girmiştik.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Temel Lise

Ortadoğulular Temel Lise

Temel liseler kısaca ; (dershanelerin) kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve teşvik edilen ve kısacası dershanecilik faaliyetlerini özel okul faaliyetiyle beraber sunabilen ve öğrencilerine diploma veme yetkisine de sahip olan ortaöğretim özel okullarıdır.

Devamını Oku →
Ortadoğulular Dil Kursu

Ortadoğulular Dil Kursu

Dünyanın önde gelen ülkelerinin resmi dili ve çoğu ülkenin de birinci yabancı dili olması açısından İngilizce öğrenmeye yönelik talep sürekli artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, kaliteli İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kurumumuz her tür öğrenci profiline hitap etmesi ve her geçen gün artan başarısıyla öncü kurumlardan biri haline gelmiştir.

Devamını Oku →
Vizyon

Vizyon

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm öğrencilerine gelecek planlarını hazırlarken analiz, sentez yapabilme becerileri sunan, veliler ile şeffaf , dürüst , güvenilir  bir iletişim kanalı kuran bilimsel, yenilikçi eğitim anlayışı ile yeni nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku →
Özel Okul Ankara

Özel Okul Ankara

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim.

Devamını Oku →
Ankara Kolej

Ankara Kolej

Ankara, Türkiye’de eğitimin kalbinin attığı şehirdir. Günümüzde eğitimini iyi kurumda sürdürmek ve sonlandırmak isteyen birçok birey eğitimi için bu ili tercih etmektedir.

Devamını Oku →
Ankara Kolejleri

Ankara Kolejleri

Ankara özel okulların tercih edildiği ve revaçta olduğu büyük bir ilimizdir. Bu tercih edilme il içerisindeki kurumların işini ciddiye alması, öğrencilerinin akademik başarılarını önemsemesinden ileri gelmektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.