Dikmen Kolejleri

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Dikmen Kolejleri

25.10.2018    1


Dikmen Kolejleri

Bu günki 6. Makalem olan dikmen kolejleri başlıklı makalem ile siz değerli arkdaşlarıma eğer dikmende bir özel okulu arayışı içerisindeyseniz ufakta olsa yardımcı olmaya çalışacağım. Dikmen Çankayanın son dönemde en fazla gelişen semtlerinden bir tanesidir. Yeni yapılanmalar Dikmene ayrı bir güzellik katmıştır. Son dönemde açılan Dikmen vadisi de betonlar içerisinde yaşayan Ankara insanına yeşillikler arasında dinlenme imkanı sağlamıştır. Son dönemde temel liselerin son senesinin olması sebebi ile kızılaydaki temel lise olan kurumlar da kızılayda özel okul yada kolej imkanı bulamadıkları için dikmeni tercih etmeye başlamıştır. Dikmende açılan özel anadolu lisesi ve kolejler dikmende yaşayan Ankara insanına kolaylık sağlamıştır eğitim anlamında.

Şu an devlet okullarındaki sınava yönelik çalışma imkanı olmadığı için veliler bu boşluğu çocuğunu devlet okuluna göndermek yerine özel okullara göndererek kapatmaya çalışmaktadır. Dikmen kolejleri de bu anlamda hem dikmen halkına hemde dikmen semtine yakın bölgelerde oturan öğrenci ve velilere ayrı bir kolaylık sağlamaktadır. Sevgili arkadaşlar bir sonraki dikmendeki kolejler başlıklı makalem ile dikmen kolejlerini daha derinden anlatmaya çalışacağım.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Çankaya Özel Lise

Çankaya Özel Lise

Çankaya özel liseye kayıt yaptıran öğrencilerimiz öncelikle bir seviye tespit sınavına girerek sayısal eşit ağırlık olarak seviyesine uygun olarak gruplara ayrılmaktadır.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankara Özel Anaokulu

Ankara Özel Anaokulu

Ankara özel anaokul açısından birçok seçeneğe sahip ve bu alanda kendini geliştirmiş bir ildir. Anaokulu çocukların okul öncesinde eğitim almaları ve okula başladıklarında sorun yaşamamaları için açılan kurumlardır.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Temel Lise

Ortadoğulular Temel Lise

Temel liseler kısaca ; (dershanelerin) kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve teşvik edilen ve kısacası dershanecilik faaliyetlerini özel okul faaliyetiyle beraber sunabilen ve öğrencilerine diploma veme yetkisine de sahip olan ortaöğretim özel okullarıdır.

Devamını Oku →
Ortadoğulular Dil Kursu

Ortadoğulular Dil Kursu

Dünyanın önde gelen ülkelerinin resmi dili ve çoğu ülkenin de birinci yabancı dili olması açısından İngilizce öğrenmeye yönelik talep sürekli artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, kaliteli İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kurumumuz her tür öğrenci profiline hitap etmesi ve her geçen gün artan başarısıyla öncü kurumlardan biri haline gelmiştir.

Devamını Oku →
Vizyon

Vizyon

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm öğrencilerine gelecek planlarını hazırlarken analiz, sentez yapabilme becerileri sunan, veliler ile şeffaf , dürüst , güvenilir  bir iletişim kanalı kuran bilimsel, yenilikçi eğitim anlayışı ile yeni nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku →
Özel Okul Ankara

Özel Okul Ankara

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim.

Devamını Oku →
Ankara Kolej

Ankara Kolej

Ankara, Türkiye’de eğitimin kalbinin attığı şehirdir. Günümüzde eğitimini iyi kurumda sürdürmek ve sonlandırmak isteyen birçok birey eğitimi için bu ili tercih etmektedir.

Devamını Oku →
Ankara Kolejleri

Ankara Kolejleri

Ankara özel okulların tercih edildiği ve revaçta olduğu büyük bir ilimizdir. Bu tercih edilme il içerisindeki kurumların işini ciddiye alması, öğrencilerinin akademik başarılarını önemsemesinden ileri gelmektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.