Dikmen özel anaokulu

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Dikmen özel anaokulu

26.11.2018    3


Dikmen özel anaokulu

Dikmen Özel Anaokulu

Okullarımızda eğitimin en iyi yerlere gelmesi, ülkenin geleceğini doğrudan etkileyecektir ve bu nedenle her daim eğitim öğretime aynı kaliteyi ve önemi göstermemiz gerekmektedir. Okul öncesi eğitim ile bahsedilen eğitimin temeli atılmakla beraber, öğrencilere okulu sevdirmenin yolları da buradan geçmektedir. Bu nedenle Dikmen özel anaokulu olarak öğrencilerimizin en iyi yerlere gelmeleri için ekstra çabalar göstermekteyiz. Gerekli olan eğitim araç ve gereçlerini sağlayarak, eğitimin daha faydalı olması için ilerlemekteyiz. Geleceğe sağlam bir adım atmasını istediğiniz çocuklarınızı, bize emanet ederek, onların eğitimlerinin iyi bir şekilde başlamasını sağlayabilirsiniz. Çocuklarınızdan ayrılmanın hüznünü yaşarken, güvenliğini de sağladığını düşünerek, sevinmeniz gerekmektedir. Çocuklarınız çıktıkları bu yolda en çok sizden destek beklemektedir.

Çocuklarımıza en iyi eğitimi vermek, onlara sevgi ve şefkati derinden göstermekle başlar ve bu nedenle, çocuklarımızın isteklerine bu çerçevede cevap vermemiz gerekmektedir. Dikmen özel anaokulu, çevresinde saygın ve etkili eğitim öğretim standartlarıyla tanınmaktadır. Bu nedenle çalışmalarımızı daha sık tutarak çocuklarımıza en iyi geleceği hazırlamak istemekteyiz. Kendilerine gereken sevgi verilen çocuklar, derslerine ve okula daha bağlı kalacaklardır ve bu durumda ancak kaliteli eğitim kadrosu ile sağlanmaktadır. Eğitim kadromuzu bu doğrultuda belirleyerek, öğrencilerimiz için en uygun öğretmenleri seçmekteyiz ve onların güvenliğini her safhada düşünmekteyiz.

Dikmen Özel Anaokulu Eğitim Seviyesi Olarak Nerede?

Geleceği parlak olan çocukların, geleceğe daha istekli ve planlı hareket edebilmelerinin en iyi yolu, eğitim seviyelerinin yüksek ve küçük yaşlarda iyi öğretmenlerden ders almalarından geçer. Bu nedenle Dikmen özel anaokulu her daim öğrencilerine en iyi eğitimi vermenin yollarını arayarak ilerler. Yaptığımız çalışmaların tamamı öğrencilerimizin daha iyi seviyelere gelmeleri için yapılmaktadır. Bu nedenle çevredeki anaokullarından ayrılarak daha kapsamlı olmaktayız.

Ankara ilinde yer alan okulumuz, çevredeki ilçelerden talepler almaktadır ve tüm velilerimiz ile yakından ilgilenilmektedir. Siz değerli velilerimizin aklında hiçbir soru kalmamasını istemekteyiz. Okulumuzla daha önce iletişime geçen velilerimizden yüz yüze konuşarak detaylı bilgileri alabilirsiniz. Eğitim seviyemiz, eğitim kadromuz ve güvenlik ile ilgili tüm bilgileri, okulumuzun iletişim adresini arayarak alabilirsiniz.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankaranın en iyi anadolu liseleri

Ankaranın en iyi anadolu liseleri

Bir ülkenin ileri seviyede gelen bir eğitim sistemine sahip olması, o ülkenin gelişmişlik düzeyini doğrudan etkilemektedir. İyi bir eğitim düzeyi için ise okulların eğitim kadrolarının kuvvetli olması gerekir. Bu nedenle Ankaranın en iyi Anadolu liseleri sıralamasında, okulumuz ilk sıralarda yer almaktadır.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankara kolej fiyatları

Ankara kolej fiyatları

Ankara kolej fiyatları değişiklik göstermekle birlikte maddi durumları bir kenara koymanız gerekecektir. Para ve maddi durum zamanla çözülebilir ama bir öğrencinin kariyer basamaklarını doğru bir şekilde çıkamaması maddi boyutla telafi edilemez.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Temel Lise

Ortadoğulular Temel Lise

Temel liseler kısaca ; (dershanelerin) kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve teşvik edilen ve kısacası dershanecilik faaliyetlerini özel okul faaliyetiyle beraber sunabilen ve öğrencilerine diploma veme yetkisine de sahip olan ortaöğretim özel okullarıdır.

Devamını Oku →
Ortadoğulular Dil Kursu

Ortadoğulular Dil Kursu

Dünyanın önde gelen ülkelerinin resmi dili ve çoğu ülkenin de birinci yabancı dili olması açısından İngilizce öğrenmeye yönelik talep sürekli artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, kaliteli İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kurumumuz her tür öğrenci profiline hitap etmesi ve her geçen gün artan başarısıyla öncü kurumlardan biri haline gelmiştir.

Devamını Oku →
Vizyon

Vizyon

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm öğrencilerine gelecek planlarını hazırlarken analiz, sentez yapabilme becerileri sunan, veliler ile şeffaf , dürüst , güvenilir  bir iletişim kanalı kuran bilimsel, yenilikçi eğitim anlayışı ile yeni nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku →
Özel Okul Ankara

Özel Okul Ankara

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim.

Devamını Oku →
Ankara Kolej

Ankara Kolej

Ankara, Türkiye’de eğitimin kalbinin attığı şehirdir. Günümüzde eğitimini iyi kurumda sürdürmek ve sonlandırmak isteyen birçok birey eğitimi için bu ili tercih etmektedir.

Devamını Oku →
Ankara Kolejleri

Ankara Kolejleri

Ankara özel okulların tercih edildiği ve revaçta olduğu büyük bir ilimizdir. Bu tercih edilme il içerisindeki kurumların işini ciddiye alması, öğrencilerinin akademik başarılarını önemsemesinden ileri gelmektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.