Dikmenin En İyi Koleji

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Dikmenin En İyi Koleji

25.10.2018    1


Dikmenin En İyi Koleji

Birkaç aile öğrencilerimize evimize yakın olması sebebiyle dikmenin en iyi koleji ni araştırmaya başlamıştık. Dikmenin en iyi koleji ni araştırırken öğrenci profili bizim için çok önemliydi. Araştırmalarımız esnasında bir kuruma girmiştik.

Kurumun girişte bir güvenlğinin olması yabancı hiçbir kimsenin giremiyceği bizi sevindirmişti. Sonrasında içerde bizi karşılayan bir danışmanın güler yüzlü bir şekilde bizi eğitim danışmanına yönlendirmesiyle kayıt görüşmemiz başlamıştı. Çevremizden duyduğumuz ve eğitimine güvendiğimiz Dikmenin en iyi kolejiydi. Eğitim danışmanıyla birlikte kurumu gezmeye başlamıştık bu esnada da aklımıza gelen soruları sormuştuk. Kurum öğrencilerimize yararlı gelecek bütün olanakları düşünmüştü.Her katı farklı etkinliklere ayırmış sınıf gruplarını buna göre katlara bölerek ilköğretim öğrencileriyle lise öğrencilerinin farklı alanlarda olması sağlanmıştı.Müzik alanında ilgisi olan öğrencilere drama flüt piyano gitar keman dersleri verilmiş ve hepsinin sınıfları farklı olması sağlanmıştı. Dikmenin en iyi koleji

Dikmenin en iyi kolejinde spor konusunda öğrencilere her türlü hizmet verilmekte olup zumba bale plates ve yüzme olarak eğitimler verilmekte olup il içersinde yarışmalara katılımı sağlanıyordu öğrencilerin. Dikmenin en iyi koleji her branşta öğretmen kadrosuna fazlasıyla sahip olmuş öğrencilerle birebir anlamda ilgi sağlanmıştır. Biz veliler dikmenin en iyi koleji olarak bu kuruma kaydımızı yaptırmış eğitim ve etkinlik anlamında öğrencilerimizin her türlü hizmeti almasını sağlamıştık.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Çankayanın en iyi özel liseleri

Çankayanın en iyi özel liseleri

Çankaya da bulunan Kızılay semti ulaşım olarak her semtten kolaylıkla ulaşılabilecek bir konumda olduğu için bütün dershaneler kızılaya özel okullarını açmışlardır.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankaradaki Özel Okullar

Ankaradaki Özel Okullar

Ankaradaki özel okullarda maketleri bol bol görebilirsiniz birçok okulda mevcuttur.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Temel Lise

Ortadoğulular Temel Lise

Temel liseler kısaca ; (dershanelerin) kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve teşvik edilen ve kısacası dershanecilik faaliyetlerini özel okul faaliyetiyle beraber sunabilen ve öğrencilerine diploma veme yetkisine de sahip olan ortaöğretim özel okullarıdır.

Devamını Oku →
Ortadoğulular Dil Kursu

Ortadoğulular Dil Kursu

Dünyanın önde gelen ülkelerinin resmi dili ve çoğu ülkenin de birinci yabancı dili olması açısından İngilizce öğrenmeye yönelik talep sürekli artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, kaliteli İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kurumumuz her tür öğrenci profiline hitap etmesi ve her geçen gün artan başarısıyla öncü kurumlardan biri haline gelmiştir.

Devamını Oku →
Vizyon

Vizyon

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm öğrencilerine gelecek planlarını hazırlarken analiz, sentez yapabilme becerileri sunan, veliler ile şeffaf , dürüst , güvenilir  bir iletişim kanalı kuran bilimsel, yenilikçi eğitim anlayışı ile yeni nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku →
Özel Okul Ankara

Özel Okul Ankara

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim.

Devamını Oku →
Ankara Kolej

Ankara Kolej

Ankara, Türkiye’de eğitimin kalbinin attığı şehirdir. Günümüzde eğitimini iyi kurumda sürdürmek ve sonlandırmak isteyen birçok birey eğitimi için bu ili tercih etmektedir.

Devamını Oku →
Ankara Kolejleri

Ankara Kolejleri

Ankara özel okulların tercih edildiği ve revaçta olduğu büyük bir ilimizdir. Bu tercih edilme il içerisindeki kurumların işini ciddiye alması, öğrencilerinin akademik başarılarını önemsemesinden ileri gelmektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.