Eryaman koleji | Ortadoğulular Eğitim

Eryaman koleji

Ortadoğulular Eğitim Eryaman koleji

18.4.2019       733      


Eryaman koleji

Eryaman koleji

Eryaman koleji olgusunun yerleştiği ve gün geçtikçe daha da tercih edilir olduğu bir semttir. Burada yaşayan birçok aile kolej eğitimine oldukça sıcak bakmakta ve kolejlerin bireyler üzerindeki olumlu etkilerinden yola çıkarak eğitim için bu kurumları tercih etmektedir. Kolejlerde sunulan eğitim kalite açısından neredeyse Eryaman Özel okulları ile kıyaslanamayacak düzeyde ilerlemiş, üstelik sınavsız kayıt olanakları nedeniyle de daha çok tercih edilir hale gelmiştir. Eryaman kolej seçenekleri dendiğinde akla ilk olarak lise düzeyi eğitim gelse de aslında Eryamandaki kolejler içinde okul öncesi dönemden başlayarak lise sona kadar eğitim veren kurumlar da yer almaktadır. Bu da bireylerin her yaş grubu için kolej eğitiminden yararlanabilecekleri anlamına gelmektedir.

Eryaman ve yakın çevresinde yer alan Eryaman kolejleri arasında yaz kampları ile öğrencilere hem eğlenmenin hem de öğrenmenin keyfini çıkarma olanağı sunan okullar da bulunmaktadır. Eğitim döneminin bitişi ile birlikte bir rahatlama dönemine giren ve yılın stresini atmak için tabletlere, bilgisayarlara yönelen öğrencilerin vakitlerini daha verimli geçirmesini isteyen ebeveynler bu olanakları değerlendirebilirler. Yaz okullarında bireyin yaş grubuna uygun olarak çeşitli aktiviteler, sosyal etkinlikler, spor, sanat ve doğa içerikli faaliyetler düzenlenmektedir. Böylece öğrenciler yorulmadan ve yıpranmadan keyifle bireysel ilerlemelerine devam etmektedir. Ayrıca sınav hazırlığı aşamasındaki lise grupları için de 8-10 kişilik sınıflarda konu tekrarları, test çözümleri gibi eğitim ağırlıklı programlar sürdürülmektedir. Bu da öğrencilerin yıl içinde öğrendiği bilgilerin taze kalmasını, tam olarak oturtulamamış konuların tekrar üzerinden geçilerek bu alanlarda da başarının artırılmasını sağlamaktadır. Ayrıca mesleki tanıtımlar yapılarak öğrencilerin hayallerindeki mesleği bulmalarına yardımcı olunmaktadır.

Günümüzde pek çok bireyin devam ettiği, devam etmiş olan pek çok bireyin de hayallerine kavuştuğu Eryaman koleji alternatifleri, sadece yaz kamplarından ibaret değildir elbette. Üniversite hazırlığının en iyi değerlendirilmesi gereken dönemi olan lise için de kolej seçenekleri bulunmaktadır. Burada da; ders programlarına ek olarak sınav hazırlıkları, test çözümleri, deneme sınavları, kurumuna göre günlük ya da haftalık performans değerlendirme sınavları yapılmaktadır. Bu sınavlarla öğrencilerin o gün ya da o hafta aldıkları derslerden ne kadar verim sağladıkları tespit edilmektedir.

Ortadoğulular Eğitim Voleybol Turnuvası

Voleybol Turnuvası

Çankaya Anadolu Lisesi öğrencilerimizin voleybol turnuvası heyecanı

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Çankayanın en iyi özel okulu

Çankayanın en iyi özel okulu

Çankayanın en iyi özel okulu alanında başarısını kanıtlamış, referansları ile güçlü, eğitici kadrosu ile kendinden söz ettiren okuldur. Her veli, ö...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.