Eryamanın en iyi özel anadolu lisesi | Ortadoğulular Eğitim

Eryamanın en iyi özel anadolu lisesi

Ortadoğulular Eğitim Eryamanın en iyi özel anadolu lisesi

12.2.2019       1136      


Eryamanın en iyi özel anadolu lisesi

Eryaman Anadolu Lisesi diğer birçok özel lise gibi Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak eğitim vermektedir. Bakanlığın belirlemiş olduğu eğitim müfredatını uygulamakta, buna ek olarak üzerine birçok artılar koyarak, öğrencilerinin diğerleri diye adlandırılabilecek Eryamanın en iyi anadolu lisesi öğrencisi olmayanlardan daha farklı, donanımlı ve bilgili olarak yola devam etmelerini sağlamaktadır. Bu özel eğitim hizmetini ise belirli bir ücret karşılığında sağlamaktadır. Özel liseler arasında önemli bir yeri olan okulumuz, öğrencilerine üniversite ve meslek hayatları süresince ihtiyaçları olacak donanımı lise yıllarında kazandırmayı hedeflemiş ve bu doğrultuda eğitimler ve imkânlar sunmakta olan bir lisedir.

Günümüzde iyi ve başarılı bir okul denildiğinde sadece üniversite sınavındaki başarı durumuna bakılarak yargılama yapılmaktadır. Sadece bu açıdan bir okul değerlendirmesi yapmak eksik ve yetersiz bir araştırmadır. Bu şekilde odaklanan okullar, öğrencileri de sadece sınav odaklı yetiştirmeye çalışacaktır ve ortaya sosyal ve donanımlı olmayan, iyi üniversiteler kazanmış fakat vasıfsız, özel zevk ve yeteneklerden yoksun çocuklar çıkacaktır.

Neden Anadolu Lisesi?

Eryamanın en iyi anadolu lisesi  hem çocuğunuzu tam donanımlı yetiştirmeyi hem de aile olarak sizleri büyük külfetler altına sokmadan en iyi eğitimi en uygun fiyata sunabilmeyi kendisine hedef edinmiştir. Okulumuzun birçok çocuk tarafından tercih edilir olmasının en büyük sebebi, üniversite hazırlıklarının yanı sıra, yabancı dil, sosyal beceriler, kültürel birikim, deneyimler, sporsal ve sanatsal beceriler gibi çok yönlü bir yaklaşım ile öğrencilerimizin sadece üniversiteye değil, geleceğe de hazırlanıyor oluşumuzdur. Özel lise, özel imkânlar demektir.

Yabancı dil bilgisi günümüz koşullarının olmazsa olmazlarından biri olduğu için öncelikli olarak bir yabancı dili doğru ve kaliteli şekilde çocuklara aşılayabilmek bir özel lise için ana hedeflerden birisidir.Eryamanın en iyi anadolu lisesi  olarak öğrencilerimizin ileriki öğretim hayatlarında ve iş hayatlarında özellikle ihtiyaç duyacakları dil konusu, eğitim kurumlarında erken yıllarda çözümlenmeli hatta ek olarak başka yabancı diller bile çocukların donanımına eklenebilmelidir. Bunlara ek olarak spor, sanat ve bilimsel alanlarda çocuklara tanınan imkânlar ve bu konularda sağlanan eğitimler de çocukların hem hayat felsefesi, hem psikolojileri hem de kaliteleri açısından mutlaka ve mutlaka yarar sağlayan diğer etkenler olacaktır. En iyi okul, çocuğun kendini en iyi, en mutlu, en güvende hissettiği ve kendisini her geçen gün geliştirebildiği okuldur.

 

Ortadoğulular Eğitim Eryamandaki özel okullar

Eryamandaki özel okullar

Eğitim süreci öğrenciler adına da veliler adına da büyük önem taşımakta yanı zamanda bu bireylere belirli görevleri yüklemektedir. Öğrenciler okul ...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Üniversite kazandıran okul Öveçler

Üniversite kazandıran okul Öveçler

Başkent 1923 tarihinden günümüze kadar hızlı bir gelişme göstermiştir. Başkent seçildikten sonra tam olarak başkente yakışır şekilde bir yaşam kali...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.