Etiket Sonuçları | Ortadoğulular Eğitim Kurumları | Özel Anadolu Lisesi | Özel Okul | Özel Öğretim Kursu | Kolej | İngilizce Kursu

Etiket Sonuçları

2019 TYT

Her yeni bir uyanamaya görelim ki eğitimle ilgili bir değişiklik olmamış olsun. Milyonlarca öğrencinin kâbusu haline gelmiş bir zamanların TEOG sınavı yerini YKS 2019 kapsamında Temel Yeterlilik Testine (TYT) bırakmıştır.

Devamını Oku →

2019 YKS puan hesaplama

2019 YKS puan hesaplama son günlerde öğrencilerin en çok yaptıkları arasında. Her önemli sınav sonrasında öğrenciler yaptıkları tahmini netler doğrultusunda hangi puan aralıklarına sahip olduklarını görmek için bu hesaplamayı yapmaktadır. Öğrencilerin hesaplamayı yapmak için belirli bilgileri girmiş olmaları gerekir.

Devamını Oku →

2019 YKS soruları

2019 YKS soruları incelendiğinde bilgili, donanımlı, çalışan, düzenli olarak deneme yapan, eksikliklerini tamamlayarak ilerleyen öğrencilerin üstün sonuçlar ile ayrılacağı düzeyde sorular olduğu anlaşılıyor. Öğrenciler sınav sonrasında matematik , Türkçe   ya da alanlarda ki soruların zor olduklarını iddia ediyorlardı.

Devamını Oku →

2019 YKS sonuçları

2019 YKS sonuçları ana başlığı altında sizlere YKS sınavının ne olduğundan  ve bu sınavın öneminden bahsetmeye çalışacağım. 2019 YKS sonuçları 18 Temmuz tarihinde açıklanacak. Öğrenciler bu sınav sonrasında aldıkları puanlar ile birlikte üniversite tercihlerinde bulunuyorlar.

Devamını Oku →

En iyi lise 2019

En iyi lise 2019 tarihinde değişiklik gösterebilir. Bunun için öğrenciler üniversite sınavlarından çıkacak olan sonuçları beklenmektedir. Öğrencilerin için seçim yapma noktasında en çok takip ettikleri ve büyük önem verdikleri üniversite sınav sonuçları öğrencilerin tercih yapmalarında büyük önem taşımaktadır.

Devamını Oku →

2019 YKS ye göre başarılı liseler Ankara

2019 YKS ye göre başarılı liseler Ankara ana başlığı altında şimdi sizlere başarılı liselerden ve istedikleri başarıları nasıl yakaladıklarından bahsedeceğim. Ankara oldukça büyük bir kenttir.

Devamını Oku →

2019 YKS Ne Zaman Açıklanacak?

Milyonlarca öğrencinin hazırlandığı ve beklediği üniversite giriş sınavları artık geldi. Adayların günlerce, aylarca hatta yıllardır çalıştıkları üniversite sınavları 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde yapılacak. Adaylar sınava giriş yerlerini ÖSYM’nin sitesinden yayınlanan bilgilere göre öğrenebilirler.

Devamını Oku →

2019 TYT sonuç

2019 TYT sonuç açıklamalarının ne zaman yapılacağı sınava girecek olan milyonlarca aday tarafından daha sınava girmeden merak uyandıran bir konu oldu. TYT sınavı için son durum şu şekilde belirlendi; 2019 YKS sınavı birinci oturumu olan 2019 TYT sınav tarihi 15 Haziran 2019, 2. Oturum olan 2019 AYT sınav tarihi ve YDT sınav tarihi ise 16 Haziran 2019 olarak açıklandı.

Devamını Oku →

Eryaman Anadolu Lisesi

Eryaman Anadolu Lisesi aslına bakıldığında bir devlet eğitim kurumudur. Devlet okullarındaki eğitim kalitesini özel okul standartlarına çıkarma yolunda atılan ilk adımdır aslında Anadolu Liseleri. Ortaokuldan mezun olma aşamasında olan birçok bireyin de kâbusu olan bir sınav sancısıdır.

Devamını Oku →

YKS sınav sistemi 2019

Öğrenciler, pek çok konuda kendilerini zor kurumda hissederler ve bu nedenle akıllarındakileri bir türlü gün yüzüne çıkaramazlar. Bunun en iyi şekilde sağlanması ve olumlu hale getirilmesi için ise, eğitim kadrosunun öğrencilerin hayallerine uygun olarak düzenlenmesi gerekliliğidir.

Devamını Oku →

2019 YKS ne zaman

Öncelikli olan durumlar, 2019 YKS ne zaman yapılacak gibi konular olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak öncelikli yapmak istediğimiz, öğrencilerimize eğitimi ve sınav sistemini öğretmeden önce, onlara psikolojik destek vermektir.

Devamını Oku →

YKS Türkçe soruları

YKS sınavında öğrencilerin rahatlıkla yapacaklarını düşündükleri sorular YKS Türkçe soruları. Ancak bakıldığında en rahat şekilde cevaplanacaklarını düşündükleri bu sorular da ortalama sanılan kadar yüksek değil .

Devamını Oku →

YKS sınavı ne zaman açıklanacak 2020

YKS sınavı ne zaman açıklanacak 2019 tarihinde Haziran ayı içerisinde en çok sorulan sorulardan ve cevabı merak edilen sorulardan bir tanesi. 2019 tarihinde Haziran ayı içerisinde iki oturum şeklinde uygulanan üniversite giriş sınavı YKS, öğrencilerin sonuçlarını büyük bir heyecan ile bekledikleri bir sınav.

Devamını Oku →

YKS 2019 başvuru

YKS 2020 başvuru ana başlığı altında sizlere ilk olarak bu sınavın öneminden bahsetmek istiyorum. YKS sınavı öğrencilerin iyi bir üniversite kanmalarındaki ilk adım ve ilk engel olarak görülebilmektedir.

Devamını Oku →

2019 TYT AYT Sonuç

Üniversite sınavının yeni adı YKS olarak tanınır ve yeni model sınav olarak bilinir. Haziran ayında yapılan sınavın iki günde tamamlanması sağlanır. Cumartesi günü temel yeterlilik sınavı (TYT) ve pazar günü de alan yeterlilik sınavı uygulanır. Sonra da OBP hesaplaması ile 2019 TYT AYT sonuç belgeleri beklenir ve tercih yapılır. Adayların bir bölüme yerleşip yerleşmediği bu süreçte belli olur.

Devamını Oku →

2019 TYT ve AYT Ne Zaman Açıklanacak ?

    Birçok öğrencinin beklediği üniversite sınavları sonunda geldi ve öğrenciler artık sınavların açıklanacağı tarihi merak ediyor. ÖSYM’nin yayınladığı takvime göre 2019 YKS sınavlarının sonuçları 18 Temmuz 2019’da açıklayacağını belirtti. Adayların bu tarihe kadar ÖSYM’nin resmi sitesinden sonuçları takip etmesi gerekiyor. Sınav sonuçlarının açıklanması ile öğrenciler şifreleri ile ÖSYM’ye girip sonuçlarını öğrenebilirler.

Devamını Oku →

2019 YKS

2019 YKS hazırlıkları başladı. Eğitimlerini tamamlayan öğrenciler, lise son sınıfta olan öğrencilerin girebilecekleri sınav, üniversitede güzel bir bölüm kazanmak isteyenler için hazırlanmaktadır.2017/2018 eğitim ve öğretim yılında başlayan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS), üniversite sınavına girerken yapılan son değişikliktir.

Devamını Oku →

2019 TYT

2019 TYT sınavına girerek istediğiniz gibi bir bölümü kazanabilmek ve üniversitede hayalini kurduğunuz bölümde okumak için sıkı bir çalışmadan geçmeniz gerektiğini unutmayın. Liseden mezun olacak öğrenciler, daha önce mezun olan öğrenciler, 2018-2019 öğretim yılında ortaöğretim kurumlarının (lise veya dengi okullar, açık öğretim liseleri) son sınıfında okuyan öğrencilerin girecekleri TYT sınavı, açık öğretimde okumak isteyen veya örgün okumak isteyen öğrencilerin girmeleri gereken bir sınavadır.

Devamını Oku →

Ankaradaki Dershane Ücretleri 2019

Ankaradaki Dershane Ücretleri 2019 yılında da beklenen seviyelerde bir artış göstererek ebeveynleri şaşırtmadı. Her yıl belirli oranlarda yapılan zamlarla değişiklik gösteren Ankaradaki Dershane Ücretleri 2019 net rakamlarının açıklanması ile birlikte, erken kayıt indirimlerinden yararlanmak isteyen bireyler dershanelere yöneldi.

Devamını Oku →