Etiket Sonuçları | Ortadoğulular Eğitim Kurumları | Özel Anadolu Lisesi | Özel Okul | Özel Öğretim Kursu | Kolej | İngilizce Kursu

Etiket Sonuçları

Yeni eğitim sistemi 2019

Yeni eğitim sistemi 2019 yılında oldukça merak edilen bir konu olarak günden oluşturdu. Hem öğrenciler hem de velilerin yakından takip ettiği ve kavramaya çalıştığı 2019 yeni eğitim sistemi nedir hep birlikte bir bakalım istedik.

Devamını Oku →

En iyi okul

En iyi okul her öğrenci için kendi okulu olabilir. Elbette ki bazı öğrenciler kendi okulunda memnun kalmayabilir. Ancak genel olarak bakıldığında en iyi okul hemen hemen her öğrenci için farklıdır. En iyi okul nasıl olmalıdır peki ? Bir kurumun bu unvanı elde edebilmesi için burada eğitim alan öğrencilerin başarılı ve bu kurumdan memnun bir şekilde ayrılmış olması çok önemlidir.

Devamını Oku →

Ankara özel lise

Özel lise genel olarak kişi veya kuruluşlar tarafından devlet liselerinden farklı olarak oluşturulan eğitim kurumu olarak tanımlanabilir. Özel liseler arasında bir rekabet vardır. Tercih edilme nedenleri arasında ön plana çıkmak için bu gereklidir.

Devamını Oku →

Eryamanın en iyi koleji

Kolejler, eğitimin verildiği kurumlardan bir tanesidir ve kolejlerde verilen eğitim, diğer kurumlara nazaran daha özellikli olmakta ve bu şekilde öğrencilerle de özel olarak ilgilenilebilmektedir. Kolejimizde bu açıklama doğrultusunda eğitim vermekte ve öğrencilerimizle ilgilenirken, özel görüşmeler yapmayı ihmal etmemekteyiz. Bunun en önemli amaçlarından bir tanesi, öğrencilerimizle aramızda bir uyum yakalamak ve bu uyum sonucunda onların arkadaşlıklarını kazanarak, gerekli müdahaleleri zamanında yapmaktır.

Devamını Oku →

2018-2019 Eğitim Öğretim yılının ikinci dönemi başladı!

2018-2019 Eğitim Öğretim yılının ikinci dönemi başladı! Sağlıklı, mutlu, başarılı bir yıl dileriz. 

Devamını Oku →

Ankara özel liseler

Eğitim her şeyin en temel başlangıcıdır, iyi bir üniversite kazanmak içinde bu böyledir, iyi bir vatandaş olmak içinde. Ülkemizin genel yapısını incelediğimizde üniversite kontenjanlarının oldukça  fazla olduğunu görmekteyiz, bu durum nitelikli eleman fazlalığına neden olmaktadır

Devamını Oku →

Ankaradaki özel anadolu liseleleri

Lise eğitim kademesi diğerlerinden farklı bir kültüre sahiptir, öğrencilerin artık bu eğitim kademesinde sadece derslerine çalışması yeterli olmayacaktır çünkü onları bekleyen büyük bir üniversite sınavı bulunmaktadır. Öğrencilerin hayal ettiği ve okumayı arzuladıkları bölümleri kazanabilmesi biraz emek istemektedir,

Devamını Oku →

Çankaya en iyi eğitimi veren özel lise

Çankaya en iyi eğitimi veren özel lise konusunda öncelikle sizlere eğitim konunun öneminden bahsetmek istiyorum. Eğitim sadece okul, ders, kitap, yazı, tahta, öğretmen demek değildir. Eğitim oldukça kapsamlı, önemli ve değerli bir konudur. Aslında eğitim her şeydir. Eğitim doğru anlaşılması, kavranması ve bilinmesi gereken bir konudur.

Devamını Oku →

Ankara özel okul

Ankara özel okul sistemleri ile ilgili araştırmalarımız neticesinde, okulumuzda birçok yeniliğe gittik ve bunların başında, eğitim kadromuzun eğitilmesi ve doğru tercih edilmesi geldi. Bu nedenle her fırsatta, öğretmenlerimizle iletişime geçtik ve standartlarımıza uygun bir eğitim vermek için çalışmalar başlattık.

Devamını Oku →

Çankayadaki özel anaokulları listesi

Çankaya’daki özel anaokulları listesi, güncel olmakla beraber, bu listenin başlarında yer almamızın en büyük etkenleri arasında okulumuzun eğitim kadrosu bulunmaktadır. Bu nedenle eğitim kadromuzun tecrübeli olması, kaliteli eğitimi sağlayacaktır. Okulumuzda temizlik standartları da yüksek seviyede olmaktadır.

Devamını Oku →

Kızılay kurs

Kızılay kurs arandığında akla gelen ilk bölgedir. Pek çok başarılı kurs ve dershanenin yer aldığı, eğitimin başkenti Ankara’da en kaliteli kurs seçeneklerini Kızılay bölgesinde bulabilirsiniz. Üstelik Kızılay kurs ücretleri Ankara’nın pek çok bölgesine göre çok daha uygundur.

Devamını Oku →

Eryamanın en iyi okulu

Öğrenciler, geleceğin en önemli konumunda yer almakta, onların eğitimlerinin istenilen ve beklenen seviyede olması, aslında insanların geleceklerine ne kadar önem verdiklerini ortaya koymaktadır. Geleceğini düşünen toplumlar, her daim geleceğine yönelik olarak olumlu yönde çalışmalar yapması gerekir ve bunun içinde eğitim kurumları üzerlerine düşen görevlerini yerine getirir

Devamını Oku →

Eryaman özel okul

Bu makalem de sizlere ankaranın en güzite semtlerinden olan Etimesgut ve Etimesgut ilçemizin en büyük mahallelerinden biri olan Eryaman bölgesinden, Eryaman özel okul olarak ne durumda bunlardan kısaca bahsetmeye çalışacağım.

Devamını Oku →

Eryamanın en iyi koleji

İnsanlar gelecekleri için en faydalı bilgileri öğrenmek ve geleceklerine dair en önemli adımları atmak için eğitim alırlar ve bu eğitim insanlar için, gelecekleri için doğrudan etki eden faydalı bilgileri vermelidir. Eğitim kurumlarında bu tür bilgiler profesyonel ellerle verilmekte ve bu şekilde öğrencilerin gelecekleri adına önemli adımlar atılarak, geleceğe en iyi şekilde hazırlanmaktadır.

Devamını Oku →

2018-2019 Eğitim Öğretim yılının ikinci dönemi başladı!

2018-2019 Eğitim Öğretim yılının ikinci dönemi başladı!

Devamını Oku →

Eryaman özel okul yorumları

Son zamanlarda eğitim dünyası içerisinde birçok tartışma konusu oluşmaktadır. Bu tartışmalar arasında okul ve dershane gibi kurumların etkisi bulunmaktadır. Oluşturulan ve dile getirilen bu tartışmaların etkisinde kalan veliler de daha sonra kendisi içerisinde bu konularda düşünmektedir. Örneğin son zamanlarda velilerin en çok merak ettiği konular arasında özel okulların öğrenciler üzerindeki etkisi ne derece olduğu konusundadır.

Devamını Oku →

Konya özel öğretim kursu

Özel eğitim kursu her açıdan öğrencilerin gelişmesi için yoğun çaba sarf eder, öğrenciler için başarı sadece akademik kısım değildir. Başarı bir bütün olarak gelişir ve öğrenciler hem sosyal hem akademik hem de psikolojik alanda başarılı olmalıdır. İyi bir eğitim kurumu öğrencilerin her alanda başarılı olmasını ister ve çalışmalarını bu doğrultuda yaparlar.

Devamını Oku →

Çankaya dershane yorumları

Bizler ise kurumumuzu övmeyi başkalarına bırakarak sadece işimize odaklanmakta ve öğrencilerimize memnuniyet sağlamayı hedeflemekteyiz. Çünkü biliyoruz ki memnun kalan kişiler zaten bu övgüyü gerektiğince yerine getirecektir keza Çankaya dershane yorumları ile ilgili forumlara baktığınız takdirde kurumumuzun aldığı olumlu dönütlerle karşılaşacaksınız.

Devamını Oku →