Etiket Sonuçları | Ortadoğulular Eğitim Kurumları | Özel Anadolu Lisesi | Özel Okul | Özel Öğretim Kursu | Kolej | İngilizce Kursu

Etiket Sonuçları

Konya liseleri

Konya liseleri günümüzde neredeyse Konya üniversitelerinden daha çok konuşulan bir mevzu haline gelmiştir. Lise eğitiminin öneminin sıkça vurgulandığı ve hem öğrencilerin hem de anne-babaların lise tercihini en az üniversite tercihi kadar önemsediği düşünülürse, liselerin bu denli gündem oluşturması pek de şaşırtıcı sayılmaz aslında

Devamını Oku →

Mamak özel okullar ve eğitim sistemi

Mamak özel okullar kapsamında eğitim veren bazı liselerin LGS’de üstün başarı elde eden öğrencilere LGS yüzdelik dilimlerine göre indirim sağladığını biliyor muydunuz? Bu tür uygulamalar hem öğrencileri teşvik etmek hem de gelir düzeyi özel okullarda eğitim almaya engel olan başarılı öğrencileri daha kapsamlı bir eğitim programına dâhil etmek açısından son derece yararlı.

Devamını Oku →

Ankara lise taban puanlar

Çocuk olmaktan yetişkin bir birey haline gelmemizin ilk basamağıdır lise. Yaşadıklarımızın her yeni gün daha da anlam kazandığı, yeni bir şeyler öğrendiğimiz, hayatımızın birçok ilkinin yaşandığı ne kadar yıllar geçerse geçsin, ne kadar okul okursak okuyalım bir öğrencinin en güzel yıllarıdır lise yılları

Devamını Oku →

Ankara Kolejler

İyi bir eğitiminin önemini kavrayan ebeveynler için bunu karşılayan bir okul bulmak giderek zorlaşmaktadır. Günümüzde farklı anlayışlarla okul veren yüzlerce farklı eğitim kurumu varken, isabetli bir tercih yapmak uzun bir araştırma süreci gerektirebilir.

Devamını Oku →

Üniversite kazandıran okullar

Hangisi önemli sizce? Kazanmak mı kazandırmak mı? Bence kelimeler arasındaki ayrıntıyı anladınız. Kazanmak bireyi etkiler, kazandırmak bireyleri etkilediği gibi sonucunda kazanmayı da amaçlar.

Devamını Oku →

2019 TYT sonuç

2019 TYT sonuç için gittiğiniz dershane ile görüşebileceğiniz gibi ÖSYM’nin resmi web sitesi üzerinden gerekli takibi gerçekleştirebilirsiniz. Aldığınız puanı nasıl hesaplamanız gerektiği konusunda destek alabileceğiniz çok sayıda kurumun olduğunu unutmayın.

Devamını Oku →

Yeni eğitim sistemi 2019

Yeni eğitim sistemi 2019 yılında oldukça merak edilen bir konu olarak günden oluşturdu. Hem öğrenciler hem de velilerin yakından takip ettiği ve kavramaya çalıştığı 2019 yeni eğitim sistemi nedir hep birlikte bir bakalım istedik.

Devamını Oku →

Ankara LGS sonuçları

Ankara LGS sonuçları, tüm illerle birlikte LGS sınavından kısa bir müddet sonra açıklanmaktadır. Yaklaşan 2019 LGS sınavı için de 2019 LGS sınav sonuçları şimdiden merak uyandırmaktadır. Birçok öğrencinin büyük hayallerle gireceği bu sınavda, başarılı olabilmek ve nitelikli liselerde eğitim alabilmek için özverili ve disiplinli bir çalışma süreci geçirmek şarttır.

Devamını Oku →

Yeni eğitim sistemi

Yeni eğitim sistemi bakan Selçuk ana başlığında sizlere lise kademesinde yeni eğitim sisteminde, yeni planlardan, uygulanacakları tarihlerden bahsetmeye çalışacağım. Yeni milli eğitim bakanı Ziya Selçuk eğitim sisteminin daha çok uygulamaya dayalı olmasını istemekte.

Devamını Oku →

HEY yeni eğitim sistemi

HEY yeni eğitim sistemi, Milli Eğitim Bakanlığınca yapılan açıklamaların ardından eğitimin en çok konuşulan konusu oldu. Pek çok birey tarafından merak edilen HEY yeni eğitim sistemi , “ HEY projesi nedir, ne zaman hayata geçirilecek ve ne gibi değişiklikler içeriyor” gibi soruları da beraberinde getirdi.

Devamını Oku →

Ankara okul

Ankara okullarında yaklaşık 1 milyon öğrenci eğitim görmekte ve 72 bin öğretmende görev yapmakta rakamlar yüksek ancak Ankara okullarının sayısının 3000 ulaşmış olması ve bu sayının yaklaşık yarısının özel okullardan oluşması ile derslik sayısını 42 binlere yükselmesine neden oluyor.

Devamını Oku →

Başarılı özel okullar Eryaman

Başarılı özel okullar Eryaman semti içerisinde fazla sayıda bulunmaktadır. Öğrenci nüfusu fazla olduğu için ve özel okullara ilginin son yıllarda daha fazla olması nedeni ile öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda özel okul sayıları oldukça fazladır. Öğrencilerin başarılarında artışın yaşandığı ve oldukça da başarılı oldukları için, eğitim kalitesi de yüksek olduğu için her kademe de özel okul tercihleri yapılmaktadır

Devamını Oku →

Ankara Dikmen Özel okulları

Ankara Dikmen Özel okulları konusunda sizlere özel okullardaki eğitim sisteminden bahsedeceğim. Devlet okullarında ya da özel okullarda hiç fark etmez, hangi eğitim kurumu olursa olsun en iyi hizmeti, en iyi eğitimi almak tüm öğrencilerin hakkıdır. Öğrenciler geleceklerini kurtarmak, iyi şartlarda yaşamak, iyi iş imkânlarına sahip olabilmek ve maddi sıkıntılar yaşamadan, dışlanmadan yaşayabilmek için iyi bir eğitim alarak iyi işlerin peşine düşmektedir

Devamını Oku →

Kızılaydaki özel okullar

Okul, önceden belirlenmiş eğitim amaçlarına uygun olarak öğrencilerin davranışlarını değiştirerek veya yeni davranışlar kazandıracak yaşantılar hazırlayıp sunan sosyal ve açık bir sistemdir. Mutlu bir toplum yaratmayı amaçlayan okullar, eğitim ve öğretim etkinliklerinin yanı sıra öğrenciler için sosyal destek kaynağı da oluşturmaktadır.

Devamını Oku →

Kolej Ankara

Kolejler anne ve babalar tarafında çocuklarına en iyi eğitimin verilmesi için tercih edilirler. Kolej Ankara’da da Türkiye’nin diğer şehirlerinde olduğu gibi sıklıkla tercih edilen eğitim kurumlarıdır. Sayılarının artması, denetlemelerin azalması gibi etkenlerden dolayı ise bazı kolejlerden istenen etkili eğitim sağlanamayabiliyor.

Devamını Oku →

Ankaranın en iyi anadolu liseleri

Bir ülkenin ileri seviyede gelen bir eğitim sistemine sahip olması, o ülkenin gelişmişlik düzeyini doğrudan etkilemektedir. İyi bir eğitim düzeyi için ise okulların eğitim kadrolarının kuvvetli olması gerekir. Bu nedenle Ankaranın en iyi Anadolu liseleri sıralamasında, okulumuz ilk sıralarda yer almaktadır.

Devamını Oku →

Eğitim Sistemi

Ortadoğulular Eğitim Kurumlarında Öğrenci Merkezli Eğitim Programı uygulanmaktadır.Tam Öğrenme Modeli ve Gestalt Öğrenme metodolojilerini de etkin kullanan kurumumuz her şey dahil konsepti ilede dershane eğitimine ihtiyaç duymayan bir konsept ortaya koymuştur.

Devamını Oku →

Eskişehir okulları

Eskişehir okulları kapsamında çocuğuna başarılı bir eğitim aldırabilmek için kurum araştırması yapan ebeveyn sayısı oldukça fazla. Aranılan kurumların nitelikleri; öğrencilerin yaşına, eğitim düzeyine, yaşadıkları yere ve ekonomik seviyelerine göre değişse de tüm ebeveynlerin temennileri aynı; çocukları için en verimli olacak okulu bulabilmek.

Devamını Oku →

Çankaya kolej eğitim sistemi

Çankaya kolej alternatiflerini değerlendirirken daha çok eğitim kalitesine odaklanmanızı öneririz. Fiyatlar konusunda ise kesinlikle uzlaşabileceğiniz bir ortak rakamı kesinlikle bulabilirsiniz.Okul döneminde olan veya okula yeni başlayacak olan çocukların nasıl bir okulda okudukları, gelecekte nasıl bir birey haline geleceklerini gösterir.

Devamını Oku →

İzmir en iyi liseler

İzmir en iyi liseler için yapılan araştırmalarda ebeveynlerin pek çoğu özel liseler üzerinde yoğunlaşsa da İzmirdeki en başarılı liseler arasında birçok devlet Anadolu lisesinin de yer aldığı bir gerçektir.

Devamını Oku →

Ankara Kurs

2018-2019 eğitim öğretim yılında uygulanmaya başlanan ve daha önceki yıllarda TEOG olarak uygulanan merkezi sınav sistemin yeni adı Liselere Geçiş Sistemi yani kısa adıyla LGS’dir. Ortaokullarda öğrenim gören 8. Sınıf öğrencilerinin katıldığı ve sınavla öğrenci alan okullara yerleştirme yapılan sınavda başarılı olamayan öğrenciler adrese dayalı yerleştirme ile liselere kayıt olmaktadırlar,

Devamını Oku →

Yeni eğitim sistemi 2019

Yeni eğitim sistemi 2019 öğrencilerin kendilerini daha fazla geliştirmeleri için güzel fırsat kapılarını aralıyor. Bununla birlikte tatil dönemlerinin kısaltılması ve yılın başka zamanlarına yayılması sayesinde öğrenciler derslerinden geri kalmayacaklar.

Devamını Oku →

HEY yeni eğitim sistemi

HEY yeni eğitim sistemi hakkında sıkça sorulan sorular, geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un yeni eğitim sistemini duyurması ile birlikte sorulmaya başlandı. Peki, HEY eğitim sistemi nedir? Eğitim alanında Türkiye’de atılan yeni adımlar sayesinde öğrenciler sadece akademik alanda değil, sosyal ve kültürel alanlarda da başarılarını gösterme imkanı bulacaklar

Devamını Oku →

Mamak Okul

Devamlılığın esas olduğu bir öğrencinin kendisini çok rahat hissedeceği bir ortam ve sınıf hazırlamaktayız ve sportif ve kültürel faaliyetler de eğitim müfredatının da takviyeleri bulunmaktadır.  Bunun yanı sıra sportif ve kültürel faaliyetlerin içinde kulüpler kurulmakta ve bu kulüplerle ilgili öğrencilerde kendi yeteneklerini ve ilgilerine göre de bu kulüplere katılabilirler.

Devamını Oku →

Eryaman dershaneleri

Eryaman dershaneleri, konusunda uzman eğitimci kadroları ile Ankaranın en iyi dershaneleri arasında yer almaktadır. Pek çok bireyin eğitim yaşantısı boyunca farklı nedenlerle başvurduğu dershane eğitim desteği programları, günümüzde gelişen teknolojik imkânlar dâhilinde daha kaliteli bir hal almıştır.

Devamını Oku →

Batıkentin en iyi Anadolu lisesi

Eğitim bireyler üzerinde değişiklik yaratmak adına bilgi birikiminin aktarıldığı süreçlerin tamamını içermektedir. Süreç içerisinde öğretmenlerin kontrolü altında öğrenciler öğrenim sergilemekte ve aldıkları bilgiler sayesinde kendilerinde gelişim sağlamaktadır. Bu gelişimler sayesinde kültür aktarımı sağlanırken aynı zamanda meslek seçimi adına bireylere de katkı sağlamaktadır. Ülkemizde öğrenim süresi zorunlu olarak on iki yılı kapsamakla birlikte öğrenciler genel olarak üniversite tercihleri de yapmaktadır.

Devamını Oku →

Eryaman özel okul

Bu makalem de sizlere ankaranın en güzite semtlerinden olan Etimesgut ve Etimesgut ilçemizin en büyük mahallelerinden biri olan Eryaman bölgesinden, Eryaman özel okul olarak ne durumda bunlardan kısaca bahsetmeye çalışacağım.

Devamını Oku →

Ankara özel anadolu liseleri

Ankara özel anadolu liseleri başlıklı makalem ile sizlere başkentimiz olan Ankara ve ilçelerinden ayrıca Ankara’da ki özel anadolu liselerinden kısaca bahsetmeye çalışacağım. 25 ilçesi olan Türkiye!nin başkenti Ankara 5 buçuk milyon nüfusa sahiptir.

Devamını Oku →

Ankaranın en iyi dershanesi

Ankara`nın en iyi dershanesi bulmak için karşımıza çıkan birçok seçenek bulunuyor. Önemli olan eğitim kalitesine önem veren bir dershane seçmek.

Devamını Oku →

Mamaktaki kolejler

Mamaktaki kolejlerin sayısının az olduğu gözümüze çarpıyor

Devamını Oku →

Dünyanın en kaliteli eğitim sistemi

Uluslararası eğitim sistemlerinin arasında eğitim kalitesi ve öğrenci başarı oranlarına baktığımızda Finlandiya eğitim sistemi lk sırada yer almaktadır.

Devamını Oku →

Eğitim Sistemimiz

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, öğrencilerine en iyi eğitimi sağlamak için tam ve etkili öğrenme modelini 10-12 kişilik özel sınıflarda uygulamaktadır.Tam ve etkili öğrenme modelinde tüm konuları, öğrencilere eksiksiz olarak öğretmektedir.

Devamını Oku →