Etiket Sonuçları

Uluslararası Bakolorya

Uluslararası Bakolorya sistemi uluslararası bir kuruluş tarafında yönetilen eğitim sistemidir. İlk olarak İsviçre de 1968 tarihinde kuruldur. Ticari bir amaç gütmeden kurulmuş olan bir kurumdur. O tarihten günümüze kadar gelen ve ülkeler arasında da kabul görmüş en iyi eğitim programları arasında yer almaktadır.

Devamını Oku →

Kolej Çankaya nerede

Kolej Çankaya nerede sorusu Ankara da yaşayan ve kolejleri araştıran, koleje kayıt olmak isteyen bir çok kişi tarafından sorulan sorular arasında bulunmaktadır. Çankaya da yer alan kolejlerin sayısı çok fazla olduğu için aslında kolej Çankaya nerede sorusunu yanıtı her yer olabilir.

Devamını Oku →

Öveçler Anadolu Lisesi

Öveçler Sınav Anadolu lisesi hemen hemen her Anadolu lisesi gibi oldukça başarılıdır. Kendilerine kayıt olmak için ya da fikir almak için gelen her öğrencisi onlar için çok değerlidir. En iyi şekilde kurumlarını gezdirmekte, çalışmalarını ve programlarını, hedeflerini anlatmakta ve ellerinden geldiğince her öğrenciye yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Devamını Oku →

Çankaya sınav koleji

Çankaya sınav koleji ana başlığında sizlere en iyi eğitimin nasıl sunulduğu hakkında bilgilendireceğim. Eğitim konusu öğrencilerimiz ve aileleri için önemli bir konudur. Eğitim sadece okullarda gösterilen matematik ya da diğer derslerden ibaret bir şey değildir.

Devamını Oku →

Ankara Kızılay en iyi liseler

Ankara Kızılay en iyi liseler öğrencilerini hedefleri doğrultusunda emin adımlarda yürümesinde kendilerine destek ve yardımcı olan kurumlardır. İyi bir lise illa özel bir lise olmak zorunda değildir. İyi bir lise eğitimi öğrenciye ilk olarak kendisini tanıma fırsatı kazandırmalıdır. Günümüzde bir çok lise bulunmaktadır. Bunlar Anadolu, en, mesleki ya da özel liselerdir. Bunlar arasında tercih yapmak için öncelikle lise sınavlarına girmemiz gerekmektedir.

Devamını Oku →

23 - 24 Şubat Bursluluk Sınavımız

Kızılay,Öveçler,Batıkent şubelerimizde gerçekleştirdiğimiz Bursluluk sınavımıza giren 6874 öğrencimize ve velilerimize yoğun geçen iki günlük süreçte özverisini ve emeğini esirgemeyen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz! 

Devamını Oku →

Öveçler en etkili eğitim veren temel liseler

Eğitim denilince akıllara sadece okullar, dersler, kitaplar geliyor. Aslında eğittim sadece bu kavramlar dan ibaret olan bir kelime değil. Eğittim içerisinde bir çok şeyi barındırıyor. Eğitim hayatımızın aslında tamamı anlamına geliyor. Çünkü kişiler her  zaman, her an, her yaşta yeni şeyler öğreniyorlar. Eğitim bu nedenle hayatımızdaki en önemli konulardan bir tanesidir.

Devamını Oku →

Üniversite kazandıran okul Öveçler

Başkent 1923 tarihinden günümüze kadar hızlı bir gelişme göstermiştir. Başkent seçildikten sonra tam olarak başkente yakışır şekilde bir yaşam kalitesine sahip olması için her köşesinde çalışmalar yapılmıştır. Bugün Türkiye`nin en gözde, en gelişmiş, yaşam kalitesi en yüksek olan şehirleri arasında yer almaktadır. Tarihe tanıklık eden başkent tarihi alanlarına sahip çıkarak günümüzde hala tarihi içerisinde yaşatmaktadır.

Devamını Oku →

Ankara  sınava hazırlık kursları başarı yüzdeleri

Ankara  sınavına hazırlık kursları başarı yüzdeleri ya konusunda sizlere öncelik bu kurslara neden ihtiyaç duyuluyor bundan bahsedeceğim. Üniversite sınavı öğrenciler için oldukça önemli bir sınav. Çünkü bu sınavda ne kadar başarılı olurlar ise geleceklerini o kadar garantilemiş olurlar. Öğrencilerin başarılı olmaları sadece okullardaki aldıkları eğitimle çok da mümkün değil maalesef.

Devamını Oku →

Ankara Öveçler özel liselerde bursluluk

Ankara Öveçler özel liselerde bursluluk sınavları her öğrencinin girebileceği sınavlardır. Bursluluk sınavlarına o kademede bulunan öğrencilerden isteyen tüm öğrenciler katılabilir. Yine de tüm detayları öğrenmek için bursluluk sınavı yönergesine yani şartlarına bakabilirsiniz. Bursluluk sınavında genel olarak öğrencilere girdikleri temel derslerden 100 soruluk bir sınav hazırlanır.

Devamını Oku →

Öveçler üniversite kazandıran özel lise

Öveçlerde en çok üniversite kazandıran özel lise konusunda sizlere özel lise eğitimlerinden, Ankara Öveçler semtindeki özel liselerden bahsedeceğim. Öveçler semtinde lise seçimi yapacak olan ve kaliteli bir eğitim kurumunda eğitim almak isteyen bir öğrenci seçimini yaparken Öveçlerde en çok üniversite kazandıran özel lise konusunda sizlere özel lise ve liseleri tercih etmelidir

Devamını Oku →

Öveçlerdeki en iyi özel Anadolu liseleri

Öveçlerdeki en iyi özel Anadolu liseleri öğrencilerine kalitesi yüksek eğitim vermektedir. Öveçlerdeki en iyi özel Anadolu liseleri öğrencilerine normal bir Anadolu lisesinde çok daha fazla vaatlerde bulunmaktadır. Anne ve babalar çocukları için en iyi adresi bulmak istiyorlarsa, son yıllarda gözde semtlerden olan Öveçlerdeki en iyi özel Anadolu liselerini tercih etmeliler.

Devamını Oku →

Öveçlerdeki özel liseler ve öğrenci koçluğu

Öveçlerdeki özel liseler ve öğrenci koçluğu konusunda sizlere öncelikle öğrenci koçluğu hakkında bilgi vermek istiyorum. Öğrenci koçluğu sadece kurumların verdiği bir hizmet değildir. Kişiler isterlerse bireysel olarak bu alanda hizmet veren belirli kişilerden de yardım alabilir. Ancak özel eğitim kurumları ve Öveçlerdeki özel liseler de bu alanda hizmet verilmektedir

Devamını Oku →

Öveçlerdeki en iyi  lise

Ankara Öveçler semti son yıllarda nüfusunu artıran, hızlı bir gelişme sağlayan bir semttir. Öveçler semti gelişmiş, kültürlü kişilerin ikamet ettiği, eğitim kalitesi yüksek olan bir semt olduğu için bu semtte yer alan eğitim kurumu sayısı da oldukça fazladır. Öveçler de eğitim almak isteyen bir lise öğrencisi dershanelerin kapatılması ile ortaya çıkan temel liseler arasında bir seçim yapmak istediğinde temel lise eğitimi alan bir öğrenci ile konuşmalıdır.

Devamını Oku →

Ankaradaki özel liseler

Ankara Öveçlerdeki en başarılı temel lise de her öğrenci eğitim almak ister. Temel liselerin hepsinde kaliteli eğitim verilmeye çalışılmaktadır. Öğrencilere en iyi eğitimi vermeye çalışan temel liselerden Ankara Öveçlerdeki en başarılı temel lise öğrencilerine nasıl imkanlar sunmakta bundan bahsedeceğim. Bu temel lisede öğrencinin dil eğitimine oldukça önem verilmektedir.

Devamını Oku →

Ankara Öveçler semtinde yer alan temel liseler

Ankara Öveçler semtinde yer alan temel liseler başkentin eğitim seviyesine yakışacak kalitede eğitim anlayışı içerisinde yer alan kurumlardır. Başkent 1923 tarihinden itibaren her alanda hızlı bir şekilde gelişme göstermiş, bugün Türkiye`nin en iyi illeri arasında, en gelişmiş ticari, idari, tarihi, eğitim kenti özelliklerine sahip olan bir şehir.

Devamını Oku →

Çankaya özel Öveçler liseleri

Çankaya özel Öveçler liseleri konusunda Çankaya ilçesinde yer alan Öveçler mahallesinde bulunan özel liselerden, Çankaya ilçesinde yer alan özel liselerden ve Ankara ilindeki özel liselerden bilgiler aktarmaya çalışacağım. Çankaya ilçesi başkent Ankara ilinin en kalabalık ilçeleri arasındadır. Bu ilçede yer alan Öveçler mahallesi gelişmiş, kalabalıklaşan, eğitime değer veren, özel eğitim kurumlarının da içinde yer aldığı bir semttir.

Devamını Oku →

Öveçler Anadolu Liseleri

Kalabalıklar içinde kaybolan, sorunlarıyla ilgilenilmeyen, ders ve ödev takibi yapılmayan, eksik konularının üzerine gidilmeyen, sadece derse odaklanılan ezberci eğitimle mi başarı daha mümkündür? Yoksa Öveçler Anadolu Liselerinin uyguladığı az kişiden oluşan sınıflar, etkin rehberlik hizmeti, ödev, etüt, kurs vs. bunların yanında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle uygulanan eğitim de mi başarı daha mümkündür. Başarı emek ister, biz de öğrencilerimize emek veriyoruz.

Devamını Oku →

Öveçlerde kolej

Öveçlerde kolejler arasında en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunan eğitim kurumumuz aracılığı ile çocuklara çağdaş eğitim anlayışı ile yaklaşılmaktadır. Profesyonel ve alanında uzman eğitim kadromuz ile öğrencilere sınava yönelik eğitim verilmektedir.

Devamını Oku →

Öveçler Kolej

Öveçler kolej adı altında hedefimiz; araştıran, sorgulayan, farkındalığı yüksek, farklı düşünebilen, düşüncelerini özgürce ve net şekilde dile getirebilen, kendine güveni olan çocuklar yetiştirmektir. Problem çözme becerisi ve yorumlama gücü yüksek, iletişimi kuvvetli, bilgili ve sosyal sorumluluk sahibi bireyler yetiştirerek topluma kazandırmak eğitim kurumu olarak asli vazifemizdir.

Devamını Oku →

Öveçlerin en iyi koleji

Öveçlerin en iyi koleji de Türkiye’nin en iyileri arasındadır. Bir kurumun en iyi olarak anılabilmesi için her şeyiyle en kaliteli eğitimi öğrencilerine sunması gerekir. Bu nedenle yaptıkları tüm çalışmalara özellikle dikkat etmektedirler.

Devamını Oku →

Öveçler kolej

Öveçler kolej  eğitimleri hakkında pek çok araştırma yapılıyor.

Devamını Oku →

Çankayadaki En İyi Özel Anaokulu

Çankayadaki En İyi Özel Anaokulu diye düşünecek olduğumuzda sabah kahvaltısı veren öğle yemeği veren ve ikindi kahvaltısı veren anaokulları bulunmaktadır anaokullarındaki sınıflar kuzucuklar bilginler yumurcaklar şirinler pamuk şekerler ve gülen yüzler olarak adlandırılmaktadır.Özel Anaokulunda çocuklar kesme yapıştırma gibi etkinlikler düzenlenerek gün içerisinde hem el becerilerinin gelişmesi hem de eğlenceli aktiviteler yapmaya odaklanmaktadırlar.

Devamını Oku →

Öveçlerdeki özel anaokulları

Öveçler semti de velilerin maddi imkanları ve genelde anne baba çalıştıklarını gördüklerinden dolayı öveçler özel anaokulları açmaya başlamıştır.

Devamını Oku →

Öveçlerin en iyi koleji

Sevgili arkadaşlar bu günki ikinci makalemde sizlere ilk makalemde de bahsettiğim gibi Öveçlerden ve Öveçlerin en iyi koleji olan Özel Ortadoğulular Anadolu Lisesinden bahsetmeye çalışacağım. 

Devamını Oku →

Öveçler kolej

Özel Ortadoğulular Eğitim Kurumları da Öveçler 2. Cadde de açmış olduğu Ortadoğulular Özel Anadolu Lisesi ile Öveçler kolej sistemine yeni bir hava ve anlayış getirmiştir.

Devamını Oku →

Öveçler Özel Anaokulları

Öveçler Özel Anaokulları semtin yerleşim düzeni olarak da elverişli olmasından dolayı daha çok 2 katlı binalar şeklinde kendilerine özel bahçelerinin bulunduğu kurumlardır.

Devamını Oku →

Öveçlerdeki Kolejler

Öveçlerdeki kolejler de öğrenci her türlü ihtiyacında gerek derslerle alakalı gerek kendi özel sorunlarında bile psikolog eğitimi almaktadır

Devamını Oku →

Öveçler Özel Lise

Ankara Öveçler de bulunan Özel Ortadoğulular Anadolu Lisesi öğrencilerine bir Anadolu lisesinden daha çok şey vaat etmektedir. Çocuğu için iyi bir eğitim isteyen velilerin  en doğru adres olarak tercih ettiği Anadolu lisesi sadece iyi bir eğitim değil ayni zamanda hayata sosyal ve psikolojik açıdan da hazır bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku →

Öveçler Özel Okul

Ankara’nın Dikmen Öveçler ilçesinde bulunan Ortadoğulular Özel Okulu da öğrenciye fayda sağlayabilmek için 2002den beri hizmet veren bir eğitim kurumunun özel okul kolu olarak öğrencilere hizmet sağlamaktadır.

Devamını Oku →

Çankaya Anadolu lisesi

Ankaranın en nezih semtlerinden öveçler de Ortadoğulular Anadolu lisesi bulunmaktadır.

Devamını Oku →

Öveçler Anadolu Lisesi

 Öveçler anadolu lisesi sunmuş olduğu kaliteden ödün vermeyerek siz öğrenci ve velileri mutlu etmek için her türlü yeniliğe ve başarıyı artıracak her çalışmaya açık kendini geliştiren ankara anadolu liseleri içinde Öveçler ortadoğulular anadolu lisesi zirvededir.

Devamını Oku →

Öveçler Anadolu Lisesi

 Öveçler Özel Ortadoğulular Anadolu Lisesi öğrencilerine sunmuş olduğu servis imkanının yanı sıra Ankara da Merkez bir konumda bulunmasından dolayı serviste gelememe durumunda bile ulaşım açısından Herhangi bir problem yaşamayacağın bir konumdadır

Devamını Oku →

Öveçler Maç Koleji

Öveçler Maç koleji ana başlığında öncelikle sizlere Öveçler semtinden bahsedeceğim. Öveçler Ankara`nın semtleri arasında yer almaktadır. Ankara oldukça kalabalık ve gelişmiş bir şehirdir. Gelişmişliğini ise en çok eğitime vermiş olduğu değere borçludur. ülkemizde eğitim sistemi gelişmiş olan şehirlerin ilk başında yer aldığı için eğitim kenti olarak bilinmektedir.

Devamını Oku →

23 - 24 Şubat Bursluluk Sınavımız

Kızılay,Öveçler,Batıkent şubelerimizde gerçekleştirdiğimiz Bursluluk sınavımıza giren 6874 öğrencimize ve velilerimize yoğun geçen iki günlük süreçte özverisini ve emeğini esirgemeyen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz!

Devamını Oku →

Ankara Öveçler özel liselerde bursluluk sınavları

Ankara Öveçler özel liselerde bursluluk sınavları çok fazla ilgi gören sınavlar arasındadır. Öveçler son yıllarda gelişmesi ve kaliteli okulları sahip olması nedeni ile çok sayıda öğrencinin tercih ettiği semtler arasında bulunmaktadır. Burada öğrencilerin ilgisinin olması nedeni ile okul sayılarında artış yaşanmıştır.

Devamını Oku →

Ankara özel anadolu lisesi ücretleri

Ankara Öveçlerdeki özel Anadolu lisesi ücretleri konusunda sizlere ilk olarak Anadolu liselerinin diğer liselerinden ne gibi farklılıkları bulunuyor bunlardan bahsedeceğim. Anadolu liselerinin diğer liseler göre vermiş oldukları eğitim, buraya gelen öğrencileri belirli başarılara sahip olması doğrultusunda daha kalitelidir.

Devamını Oku →

Ankara Öveçler özel okul ücretleri

Ankara Öveçlerdeki özel okul ücretleri konusunda sizlere bu semtte verilen eğitimden ve semtin genelinden bahsedeceğim. Öveçler semti Çankaya ilçesi içerisinde yer alan bir semttir. Öveçler semtinin nüfusu dokuz bine yakındır. Bu nüfusun bir çoğunu kadınlar oluşturmaktadır. Öğrenci sayısı da azımsanmayacak kadar fazla olan Öveçler semtinde gelir durumu iyi olan aileler yaşadığı için burada özel eğitim kurumlarının sayısı fazladır.

Devamını Oku →

Ankara öveçler kursları

Ankara Öveçler kursları konusunda sizlere Öveçler semtinden ve Öveçler ‘deki matematik kurslarından bahsedeceğim. Öveçler semti Ankara`nın en gözde, en kalabalık ve en merkezi ilçeleri arasında yer alan Çankaya ilçesi içerisinde bulunmaktadır. Çankaya ilçesi kalabalık bir ilçedir. Ankara`nın en kalabalık ilçelerinden olan bu ilçe gündüzleri başkentin nüfusunun yarısını bulundurmaktadır

Devamını Oku →

Öveçler üniversite  hazırlık kursları

Öveçler üniversite  hazırlık kursları bu semte oturan kişilerin gelir durumları doğrultusunda değişmektedir. Öveçler semti gelişmiş modern bir semttir. Türkiye’nin en kalabalık ilçelerinden Çankaya ilçesi içerisinde yer alan Öveçler semtinde on bine yakın kişi yaşamaktadır. Bu nüfusun belirli bir kısmı öğrenciden oluşmaktadır.

Devamını Oku →

En kaliteli özel Anadolu lisesi Öveçler

En kaliteli özel Anadolu lisesi Öveçler semtinde öğrencilerine hedeflerindeki başarıyı kazandıran, öğrencileri tarafında oldukça çok talepte bulunulan kurumdur. Anadolu liseleri düğer liselere göre daha fazla dersi bulunan, ders saatlerinin fazla olmasının yanı sıra belirli başarılar ile buraya gelen öğrencilerin bulunduğu liselerdir.

Devamını Oku →

Öveçler kolej fiyatları

Özgür düşüncenin ve yaratıcı bir neslin yetiştirildiği bir öğretim kurumu olarak Türk Milli Eğitimi’nde adını yazdırmış olan Öveçler Koleji Atatürkçü, barışçı ve demokrasiyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiş çağdaş gençler yetiştirmenin gururunu yaşamaktadır.

Devamını Oku →

Çankayadaki Özel Anaokulları

Oyun ve sosyalleşme çocuklar için bir gereksinimdir. Bu gereksinimin karşılanacağı en güzel ortam da anaokullarıdır. Çankayadaki özel anaokulları bu ihtiyacı karşılamaya yönelik kurulmuş anaokullarıdır.

Devamını Oku →

Ankara anaokulu fiyatları

Ankara anaokulu fiyatları bu özellikler itibari ile belirlenmekte ve öğrencilere sunduğumuz hizmetler doğrultusunda sizlerden cüzi bir miktarda ücret almaktayız. Ücretlerimiz sizlerin bütçesini aşmayacak şekilde belirlenmektedir. Bu nedenle çocuklarımızı en iyi şekilde eğitmek için her şeyi en uygun düzeye çekmekteyiz.

Devamını Oku →

Hakkımızda

Ortadoğulular eğitim-öğretim alanında 16 yıllık tecrübesi ile özel öğretime butik eğitim anlayışı ve koçluk sistemi ile farklı yeni bir bakış açısı kazandırarak Kızılayda eğitim hayatına başlamıştır.

Devamını Oku →

Öveçler özel anaokulu

Öveçler özel anaokulu genel başlığının altında sizlere Öveçler semtinden, özel anaokullarının işleyişinden ve fiyatlarından bahsedeceğim. Öveçler Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı bir semtti. Son yıllarda çeşitli yatırımların adresi olan öveçler semtine eğitimin kalitesi oldukça yüksektir.

Devamını Oku →

Öveçler özel anaokulu fiyatları

Çocuklarımızın eğitim hayatına yaptığınız yatırım, bir anlamda kendinize ve ülkenize yaptığınız yatırımdır. Bu konuları düşünen okulumuz, Öveçler özel anaokulu fiyatları açısından en uygun yerde bulunmaktadır.

Devamını Oku →

Öveçler özel anaokulu

Bölgesinin en iyi anaokulu olma iddiamızı sürdürmekte ve ileriki yıllarda nice öğrencileri eğitmek ve minik çocuklarımızın ilk adımlarında onlara yardımcı olmak niyetinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.Öveçler özel anaokulu yönetiminin asıl amacı, her daim daha kaliteli eğitim olmuştur.

Devamını Oku →

Öveçler Özel Okul

Öveçler Özel okul ve kolej eğitim verdikleri öğrencilerini sadece yıl içerisinde performansları iyi olsun diye düşünerek değil bütün akademik hayatlarını düşünerek biçimlendirmeye çalışırlar.

Devamını Oku →

Öveçler Özel Okul

Özel okulların geneli şehir merkezine uzak yerlerde olmaktadır. Ulaşım açısından merkez de olmayan özel okullar veliler için olumsuzluk teşkil edebilmektedir.

Devamını Oku →

Özel Ankara Öveçler Lise

Milli Eğitim Bakanlığı bu yıl özel okullara verilecek teşvikle ilgili gerekli gerekli duyuruyu internet sitesinden açıkladı. 2018-2019 yılında yetmiş beş bin öğrenciye teşvik verilecek.

Devamını Oku →

Çankaya Özel Anadolu Lisesi

Öveçler Ortadoğulular Butik eğitim anlayışı ile 2002’den beri eğitim tecrübesi olan Ortadoğulular Eğitim Kurumları Türkiye’nin ilk Üniversiteye Hazırlık Lisesini Öveçler’ de açtı.

Devamını Oku →