Etiket Sonuçları | Ortadoğulular Eğitim Kurumları | Özel Anadolu Lisesi | Özel Okul | Özel Öğretim Kursu | Kolej | İngilizce Kursu

Etiket Sonuçları

Ankara lise taban puanlar

Çocuk olmaktan yetişkin bir birey haline gelmemizin ilk basamağıdır lise. Yaşadıklarımızın her yeni gün daha da anlam kazandığı, yeni bir şeyler öğrendiğimiz, hayatımızın birçok ilkinin yaşandığı ne kadar yıllar geçerse geçsin, ne kadar okul okursak okuyalım bir öğrencinin en güzel yıllarıdır lise yılları

Devamını Oku →

Ankara LGS

Hayat bir yarış parkuru değil midir düşünüldüğünde? Hepimiz doğduğumuz andan itibaren bize gösterilen, öğretilen, kimi zaman farkında olmadan üzerimize yapışan birçok değer ve öğretiden oluşmuyor muyuz?

Devamını Oku →

Üniversite kazandıran okullar

Hangisi önemli sizce? Kazanmak mı kazandırmak mı? Bence kelimeler arasındaki ayrıntıyı anladınız. Kazanmak bireyi etkiler, kazandırmak bireyleri etkilediği gibi sonucunda kazanmayı da amaçlar.

Devamını Oku →

En çok üniversite kazandıran Kızılay özel liseleri

Üniversite sınavı elbette öğrencilerin seviyelerini görmek için, seviyelerine göre okullar seçmeleri için çok önemli bir sınavdır. Ancak bazı öğrenciler ve anne babalar bu sınavı hayatlarının merkezine koymaktadır. Üniversite sınavına son bir kaç yıldır yaklaşık olarak 2 milyon 500 bin kişi girmektedir.

Devamını Oku →

Eryaman özel okul

Eryaman üniversite kazandıran liseler  açısından Ankara’nın diğer semtleri gibi oldukça zengin semtler arasındadır. Aslında Ankara genel olarak bu konuda zengin bir şehirdir. Yaşam standartları ve nüfusun oldukça kalabalık olduğu düşünüldüğünde bu durum aslında çok şaşırtıcı bir durum değil.

Devamını Oku →

Ankara üniversite kazandıran okul

Ankara üniversite kazandıran okul öğretmen kadrosu en kaliteli eğitim kurumları arasındadır. Öğretmenler öğrencilerin başarılarında oldukça katkısı bulunan, ayrıca öğrencilerin kişilikleri üzerinde etkisi olan bireyler oldukları için bu alandaki seçimlerini oldukça titiz yapmaktadır. Öğrencilerinin başarılı olmaları çalışkan olmaları için öğretmenlerin aynı özelliklere sahip olan bireyler olmalarına dikkat etmektedirler.

Devamını Oku →