"Hazırız, Buradayız, Bekliyoruz” | Ortadoğulular Eğitim

"Hazırız, Buradayız, Bekliyoruz”

Ortadoğulular Eğitim "Hazırız, Buradayız, Bekliyoruz”

6.9.2019       580       Ömer Mavzer


"Hazırız, Buradayız, Bekliyoruz”

Yıl 1921, Yunan ordusu Polatlı’ya kadar ilerlemiş, Türk ordusu ise Sakarya nehrinin doğusuna çekilme kararı almış, bazı milletvekilleri meclisin Kayseri’ye taşınması fikrini dahi ortaya atmıştır. Bu kadar zorlu bir dönemde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Ankara’da 7 gün sürecek maarif kongresini düzenledi. Bu kongrede ülkenin  her yerinden öğretmenler katılarak yeni Türk devletinin eğitim politikası hakkında çok önemli kararlarla imza attılar.

Aradan geçen 98 yılda ülkemiz her alanda çok gelişti, çok değişti. O günden bugüne değişmeyen şeylerden bir tanesi de ülkemizin iç ve dış düşmanlarına karşı vermiş olduğu çetin mücadeledir. İşte Ortadoğulular Eğitim Kurumları tüm ekibiyle birlikte yaz tatilinde de eğitimden uzak kalmamış, öğrencilerini de yaz dersleriyle yeni eğitim öğretim dönemine hazırlamıştır.Yaz tatili dediğimiz günlerde LGS, TYT-AYT, şampiyonlarının haberleri ile öğrencilerinin, velilerinin, personelinin kısacası tüm Ortadoğulular ailesinin yüzünü güldürmüştür. 2019-2020 eğitim öğretim yılını da başarılarla anmak, birçok kişinin hayatına dokunmak için Ortadoğulular Eğitim Kurumları, her bireyi ile yeni döneme hazırdır. Bu inançla, bir çatı altında toplanmış siz kıymetli öğretmenlerimin, hep birlikte başarıdan başarıya koşmak için canla başla mücadele eden bütün çalışma arkadaşlarımın ve canım öğrencilerimin yeni eğitim öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun.

Son olarak Sayın Bakanımız Ziya Selçuk Bey’in çağrısına tüm eğitim gönüllüleri adına “Hazırız Buradayız, Bekliyoruz” demekten şeref ve gurur duyuyoruz.

 

 

                                                                                                Ortadoğulular Eğitim Kurumları

                                                                                                            Genel Müdürü

                                                                                                             Serkan Küçük

Ortadoğulular Eğitim Eryaman okullar

Eryaman okullar

Eryaman okullar konusunda araştırma yaparken bir eğiticiden yardım alın, eğer böyle bir imkanınız yoksa okul idarecileriyle görüşerek eğitim kalite...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Çankaya kolej

Çankaya kolej

Çankaya kolej alternatiflerini değerlendirirken daha çok eğitim kalitesine odaklanmanızı öneririz. Fiyatlar konusunda ise kesinlikle uzlaşabileceği...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.