Hentbolda Şampiyon Ortadoğulular! | Ortadoğulular Eğitim

Hentbolda Şampiyon Ortadoğulular!

Ortadoğulular Eğitim Hentbolda Şampiyon Ortadoğulular!

16.2.2020       237      


Hentbolda Şampiyon Ortadoğulular!

Ankara’da düzenlenen Ankara Liseler Arası Hentbol Turnuvası’nda Ortadoğulular Eğitim Kurumları şampiyonluğu göğüsleyerek, grup müsabakalarında kenti temsil etme hakkı kazandı. 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet takviminde yer alan Liseler Arası Gençler Kız-Erkek Hentbol İl Birinciliği Müsabakaları tamamlandı.

Ortadoğulular Özel Mamak Anadolu Lisesi erkek hentbol takımı finalde Ted Koleji’ni 29-25 yenerek namağlup şampiyon oldu. Ortadoğulular Özel Mamak Anadolu Lisesi kadın hentbol takımı ise Ankara 2.si oldu. Son derece zorlu maçlar oynayarak şampiyon olduklarını belirten Ortadoğulular Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Cenik “Şampiyon olmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi. İyi bir ekiple il birinciliğinde yer aldıklarını belirten CENİK, yakalanan başarının planlı ve programlı çalışmanın ardından geldiğini söyledi.

Hentbolun son derece zorlu bir takım sporu olduğunu belirten CENİK, zor dallarda şampiyon olabilmek için daha fazla efor sarf edildiğini belirtti. İl Şampiyonu oldukları için ayrı bir mutluluk yaşadıklarını belirten CENİK, “Öğrencilerimizi kutlar, emeği geçen tüm öğretmen, antrenör ve yöneticilerimize teşekkür ederim. İlimizi temsilen grup müsabakalarına çıkacağız. Kısacası sorumluluk artacaktır. Ancak ben sporcu kardeşlerimin bunun üstesinden rahatlıkla geleceğine inanıyorum. Okul olarak gruplarda oynanacak maçlarda Ankara’yı en iyi şekilde temsil etmenin gayreti içinde olacağız. Şimdi çok daha fazla çalışarak kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Ortadoğulular Eğitim Ankara Özel Okul

Ankara Özel Okul

Ankara özel okul konusunda son derece zengin olan bir şehir. Eğitim konusunda ki başarısı aynı zamanda özel okuldaki başarısını da destekliyor. Ank...

← Devamını Oku

Aydınlıkevler Dershane

Aydınlıkevler`de Dershaneler. Okuldaki eğitime ek, sınav sistemine hazırlık, değişen sınavlar hakkında bilgilendirme için öğrenciler genellikle der...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.