Hüseyingazi dershane | Ortadoğulular Eğitim

Hüseyingazi dershane

Ortadoğulular Eğitim Hüseyingazi dershane

14.1.2020       267      


Hüseyingazi dershane

Hüseyingazi Dershane

Hüseyingazi dershane öğrencilerin eğitim hayatında okul derslerine yardımcı olmak amacıyla kaydolmayı tercih ettikleri özel eğitim kurumlarındandır. Bu eğitim kurumlarında dersler Milli Eğitim Bakanlı müfredatıyla paralel bir şekilde işlenmektedir. Dershaneler öğrencilerin hem okul derslerine yardımcı olmak hem de onları eğitim sistemimizin bir parçası olan sınavlara hazırlamak amacı güttüğü için ilköğretim veya lise eğitimi alan tüm öğrencilerin destek alabileceği kurumlardır. Bunun dışında tabi ki üniversiteyi bitirdikten sonra kamu personeli olabilmek veya akademik kariyer yapabilmek amacıyla girilecek olan sınavlar için hazırlık dershaneleri de bulunmaktadır. Yani dershaneler eğitim hayatının ayrılmaz bir parçası konumundadır. 

Hüseyingazi Dershane Hizmetleri

Aileler çocuklarının çok iyi eğitim almasını ve girecekleri her sınavda başarılar elde etmesini istediklerinden onları okula ek olarak kurslara göndermektedirler. Hüseyingazi dershane de bu kurslardandır. Dershanelerde genel olarak öğrencilerin her biriyle özel olarak ilgilenilmekte ve onlara özel çalışma metodları uygulanmaktadır. Her öğrencinin eksikleri, işlenen dersleri kavrama kabiliyetleri farklıdır. Bu durum da her öğrencinin seviyesine uygun sınıflarda onun anlayabileceği şekilde ders işlenmesini gerekli kılmaktadır. Kurumumuzda yapılan bazı ölçme ve değerlendirme sınavları ile her öğrencinin seviyesi belirlenmekte ve ona göre sınıflar düzenlenmektedir. Rehberlik danışmanları her öğrencinin kişisel özelliklerine göre ve eksiklerine göre bir çalışma programı hazırlamakta ve öğrenciyi sürekli takip ederek onun düzenli ve doğru bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. 

Hüseyingazi dershane kaliteli bir eğitim kurumunun taşıması gereken kriterleri taşımaktadır. Öğrencilerimiz için etüt saatleri, soru çözümleri, sınava yönelik deneme sınavları uygulanmaktadır. Sınav formatına uygun kaynaklar kullanılmakta ve öğrencilerin başarı oranını arttırmak hedeflenmektedir. Öğrencilerimizin başarısı bizleri her şeyden daha çok mutlu etmektedir. 

Yaptığımız etütlerle yıl içinde hava olayları veya farklı nedenlerden dolayı yaşanan herhangi bir aksaklık sebebiyle işlenemeyen dersleri telafi etmekte ve öğrencilerin kavramakta zorlandıkları konuların üstünde daha ayrıntılı bir şekilde durulmaktadır. 

Soru çözümleri ile öğrencilerimizin çözemediği sorularda branşında uzman öğretmenlerimiz onlara yardımcı olmakta ve çalışılan konunun tüm detaylarının öğrenciye kavratılması sağlanmaktadır. 

Deneme sınavları ile öğrencilerimiz sınav şartlarına uyum sağlamayı öğrenmekte ve sınav heyecanını yenmeleri sağlanmaktadır. Bu uygulamalarla öğrencilerimizin başarılarını arttırmayı hedeflemekteyiz. 

Ortadoğulular Eğitim Ümitköy Etüt Merkezi

Ümitköy Etüt Merkezi

Ümitköy etüt merkezi vermiş oldukları hizmetlerle tam bir aile dostudur demek mümkündür. Vermiş oldukları hizmetlerle anne ve babaların arayışları ...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Yenimahalle Dershaneleri

Yenimahalle Dershaneleri

Yenimahalle Dershaneleri. En kaliteli Yenimahalle dershanesi yapacak olan ebeveynler öncelikle dershaneler hakkında geniş bir araştırma yapmalı ve ...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.