Keçiörendeki Kolejler

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Keçiörendeki Kolejler

Yayımlanma Tarihi 30.10.2018


Keçiörendeki Kolejler

Keçiörendeki Kolejler 

Keçiören 199 km kare Alana sahip 800m rakımda olan ankaranın en büyük ilçesidir. 2017 verilerine göre 917759 olan nüfusun 451843 ü erkek 465916 sı kadındır. Keçiörendeki okul sayısı 327 derslik sayısı 5084 dür. Keçiören’deki öğrenci sayısı ise 154882 dir. Buna göre ilk okul ve ortaokul da derslik başına düşen öğrenci sayısı 35, genel ortaöğretim derslik başına düşen öğrenci sayısı 22 ve mesleki ve teknik liselerde derslik başına düşen öğrenci sayısı 30 dur. Keçiörendeki Kolejler okul sayısı ve öğrenci sayısı bağlantısına baktığımız da sınıfların diğer semtlere göre çok daha kalabalık olduğu görülmektedir. Sınavlara hazırlanan çocuklar için kalabalık sınıflarda eğitim almaları çocukların olumsuz etkilenmesine ve konuyu kavrayamamalarına neden oluyor. Bu sebepten dolayı veliler sınava hazırlanan çocuklar için ekstra dershane takviyesi aldırmak istiyorlar. Keçiörendeki Kolejleri sınıf sayıları da 15 ila 25 arasında olduğundan dolayı veliler öğrenci bulmakta pek zorlanmıyorlar.

Yenimahalledeki Kolejler 

Ankara da devlet okullarının yanı sıra öğrencilerimize kolej eğitimi de verilmektedir. Yenimahalledeki kolejlerin sayıları da oldukça fazladır.Yenimahalle de ki kolejlerde kendi arasında farklılık göstermektedir.Kolejlerde ders saati vereceği yabancı dil eğitimi sınıftaki öğrenci sayıları en önemlisi de öğrenci başarı profili.Biz öğrencimiz için araştırma yaptığımız da sınava hazırlık için Yenimahalledeki kolejleri tercih etmiş bulunmaktayız.Yenimahalledeki kolejleri tercihimizin sebebi evimize yakın olup ulaşım sıkıntısı olmaması ve tüm imkanları bize sağlıyor olmalarıydı.Öğrencimiz iki farklı yabancı dil eğitimi alacak hem de az sayıda ki dersliklerde eğitim görerek istediği zaman öğretmen ve rehber öğretmen takibinde ödev takipleri de yapılarak etüt alma hakkına sahip olacaktı.Öğrencimizle ilgilenecek ders ve rehber öğretmenleri dışında psikologlar da olacaktı.Psikologlar da öğrencimizde sınav kaygısı dikkat dağınıklığı motivasyon eksikliği var mı bunlarla ilgilenip her hangi bir probleminde öğrencimizin yanında olacaktı.Bize her imkanı tanıyıp bire bir ilgilenecekleri için biz Yenimahalle de ki kolejleri tercih etmiş bulunmaktayız.

 
03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Eğitim Sistemimiz Franchise İletişim Özel Öveçler Anadolu Lisesi Hakkımızda Vizyon Misyon İlke ve Değerlerimiz Hedeflerimiz Özel Okul Ankara Ankara Kolej Ankara Kolejleri Ankara Özel Liseleri Ankara Çankaya Kolej Ankara Kolej Fiyatları Ankara Özel Okullar Ankara Özel Anaokulları-Okul Öncesinde Neden Empati Öğretmeliyiz? Doğru Seçim Ankara Özel Liseler Matematiğin Günlük Hayattaki Yeri Üniversiteye Hazırlık Ankara Öğrenci Takip Merkezi Sınavlardan Artık Korkmuyoruz Farklı Öğrencilerin Ortak Alanda Bulmasına Nasıl Yardımcı Olunur? Ankara İngilizce Kursu Ankaranın En İyi Anadolu Liseleri Ankaranın En İyi Koleji Ankara Eğitim Kurumları Öveçler Anadolu Lisesi Sincandaki Özel Okullar Öveçler Anadolu Lisesi Çankaya Anadolu lisesi Öveçler Özel Okul Ankaradaki Özel Anadolu Liseleri Öveçler Özel Lise Ankaradaki Kolejler Kızılaydaki Kolejler Öveçlerdeki Kolejler Yenimahalle Kolej Ankaranın En İyi Anadolu Lisesi Ankaranın En İyi Özel Liseleri Ankaranın En İyi Anadolu Liseleri Kızılay Özel Lise Dikmendeki Anadolu liseleri Çankayadaki Özel Okullar Mamaktaki Özel Anadolu Liseleri  Öveçler Özel Anaokulları Ankaradaki En İyi Özel Liseler Ankara Özel Anadolu Lisesi Tavsiyesi ÖVEÇLER KOLEJ ÖVEÇLERİN EN İYİ KOLEJİ KIZILAYDAKİ ÖZEL LİSELER ANKARA ÖZEL ANADOLU LİSELERİ Kızılaydaki özel liseler KIZILAYIN EN İYİ LİSESİ İşkur Altınpark Anfa Stand BATIKENTTEKİ KOLEJLER Çankaya Kolej ERYAMANDAKİ ÖZEL LİSELER Keçiörendeki anaokulları Ankaradaki anadolu liseleri Batıkentteki Özel Okullar ÖVEÇLERDEKİ ÖZEL ANAOKULLARI ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR Dikmendeki Özel Okullar Ortadoğulular Anadolu Lisesi`nde Seçim Heyecanı Eryamanın En İyi Anaokulları Çankayadaki Özel Okullar Özel Anaokulu Özel Ortaokul Özel Lise Özel İlkokul Özel Anaokulu Etkinlikleri Çankayanın en iyi özel liseleri Dikmenin En İyi Koleji Ankaradaki Özel Okullar Çankaya Özel Lise Dikmen Kolejleri Ankara Özel Anaokulu Ankara Lise 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Töreni Özel Okul Keçiörendeki Kolejler Ankaranın En İyi Okulları Çankayadaki En İyi Özel Anaokulu