Kızılay Özel Öğretim Kursu

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Kızılay Özel Öğretim Kursu

6.8.2018    3


Kızılay Özel Öğretim Kursu

Kızılay Özel Öğretim Kursu

Eğitim kurumlarının günümüzdeki misyonu genel anlamda mevcut derslere yardımcı olmak ve sınavlara yönelik bilgileri ezber yöntemiyle öğrencilere dayatmaktır. Ankara’da bu kalıpların dışında eğitim veren eğitim kurumu sayısı oldukça azdır. Çocukları için en kapsamlı ve nitelikli eğitimi sağlamak isteyen velileri tatmin edecek eğitim kurumlarına ulaşmak, çoğu zaman oldukça zordur. Özellikle seçeneğin çok olduğu Kızılay gibi bölgelerde, kaliteli hizmete erişebilme imkanı oldukça düşüktür.

Bu seçenekler arasında on yılı aşkın sektör tecrübesi ile gelişmiş eğitim yöntemleri uygulayan kurumların başında, Ortadoğulular Eğitim Kurumları gelmektedir. Kızılay özel öğretim kursu seçeneklerinde yer almayan pek çok öge, kurumumuz kapsamında eğitim sürecine dâhildir. Bu özelliklerin başında, öğrencilerin konforunu ve öğrenme kolaylığını sağlayan güncel araçlar ve ekipmanlar gelmektedir. Bu kolaylığı sağlayan kurumların arasında, bilgi aktarımındaki profesyonellik ile kurumumuz kolayca sıyrılarak velilerin bir numarası haline gelmiştir.

Her Alanda Yüksek Kalitede Eğitim

Kurumumuzun, öğrenciler tarafından bu kadar sevilen ve tercih edilen bir noktaya gelmesini sağlayan özellik, kalıcı ve etkili bir öğrenme sağlamaktır. Her daim düşünmeyi ve sorgulamayı vurgulayan ve bu nedenle verimli bir öğrenme sağlayan eğitmenlerimiz sayesinde, kısa sürede olumlu geri dönüşler almaya başlarsınız. Bunun dışında pek açıdan öğrencinin kendini geliştirmesine olanak sağlayan uygulamalar ile ders dışı becerileri destekleriz.

Öğrencilerin, yalnızca derslere yoğunlaşarak tek boyutlu bir başarı elde etmesinin dışında, hem okul yaşantısında, hem de sosyal yaşantısında aktif ve başarılı bir birey olarak mezun olmasını ve ileriki yaşamında gerekli saygınlığı kazanmasını amaçlarız. Bu amaç doğrultusunda, kurumumuz bünyesinde faaliyet gösteren farklı disiplinlerdeki uzmanlar yardımı ile donanımlı öğrenciler yetiştiririz.

Kızılay özel öğretim kursu arayışında olan velilerin, çocuklarının uzun vadeli başarıları için güvenebileceği tek adres olarak, pek çok bölgede faaliyet göstermekteyiz. Ankaradaki en iyi eğitim kurumu olma özelliğini yıllardır layığıyla taşırken bunu hak edecek özeni ve titizliği göstermeye devam ediyoruz. Daha detaylı sorularını yöneltmek isteyen veliler, kurumumuz ile iletişime geçerek sağlıklı bilgiler alabilir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Kızılay Matematik Kursu

Kızılay Matematik Kursu

Dünya medeniyetinin gelişmesin de ve bütün bilimlerin ilerlemesinde matematiğin yeri oldukça yüksektir. İlkçağlardan beri matematik alanında gelişme gösteren uygarlıklar, mimari, sağlık, askeri vb. birçok alanda çağlarının önüne geçmeyi başarmışlardır.

← Devamını Oku

Ortadoğulular Temel Lise

Ortadoğulular Temel Lise

Temel liseler kısaca ; (dershanelerin) kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve teşvik edilen ve kısacası dershanecilik faaliyetlerini özel okul faaliyetiyle beraber sunabilen ve öğrencilerine diploma veme yetkisine de sahip olan ortaöğretim özel okullarıdır.

Devamını Oku →
Ortadoğulular Dil Kursu

Ortadoğulular Dil Kursu

Dünyanın önde gelen ülkelerinin resmi dili ve çoğu ülkenin de birinci yabancı dili olması açısından İngilizce öğrenmeye yönelik talep sürekli artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, kaliteli İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kurumumuz her tür öğrenci profiline hitap etmesi ve her geçen gün artan başarısıyla öncü kurumlardan biri haline gelmiştir.

Devamını Oku →
Vizyon

Vizyon

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm öğrencilerine gelecek planlarını hazırlarken analiz, sentez yapabilme becerileri sunan, veliler ile şeffaf , dürüst , güvenilir  bir iletişim kanalı kuran bilimsel, yenilikçi eğitim anlayışı ile yeni nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku →
Özel Okul Ankara

Özel Okul Ankara

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim.

Devamını Oku →
Ankara Kolej

Ankara Kolej

Ankara, Türkiye’de eğitimin kalbinin attığı şehirdir. Günümüzde eğitimini iyi kurumda sürdürmek ve sonlandırmak isteyen birçok birey eğitimi için bu ili tercih etmektedir.

Devamını Oku →
Ankara Kolejleri

Ankara Kolejleri

Ankara özel okulların tercih edildiği ve revaçta olduğu büyük bir ilimizdir. Bu tercih edilme il içerisindeki kurumların işini ciddiye alması, öğrencilerinin akademik başarılarını önemsemesinden ileri gelmektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.