Kızılayın en iyi lisesi

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Kızılayın en iyi lisesi

4.12.2018    4


Kızılayın en iyi lisesi

Kızılay’ın En İyi Lisesi

Özel okullar incelendiğinde, çoğu zaman diğer okullardan farklı olarak, kişisel gelişim odaklı eğitim yapısına sahip olduklarını görmekteyiz. Kızılayın en iyi lisesine bakacak olursak verilen eğitimin temelinde mutlaka bu eğitim modeli karşımıza çıkacaktır. Öğrencileri başarıya götüren ve onları yaşadıkları topluma faydalı bireyler yapan bu eğitim modelidir.

Üniversite Hazırlığı Lisede Başlar

Liseler, üniversiteye gitmek isteyen öğrencilerin geçtiği önemli bir eğitim dönemidir. Bu dönemde üniversite için gerekli hazırlıkları yapmak, öğrencileri bu konuda doğru yönlendirerek yeterli ve temiz bilgileri vermek çok önemlidir. Öğrenci ne kadar akıllı ne kadar başarılı olursa olsun, iyi bir eğitim kurumunun bünyesinde yer almadıktan sonra yetenekleri heba edilmiş olur. İşte bu nedenle özel okullar odak noktalarını ayarlarken özellikle üniversiteye hazırlık süreçlerine uyumlu eğitim vermeye özel önem gösterirler. Bu kurumlar sayesinde, öğrencilerin üniversite hayallerine ulaştırılması için gerek akademik gerek sosyal çalışmalar yapılmaya başlanmış olur.

Öğrencilerin Kişisel Nitelikleri ve Eğitim ile İlişkisi

Bunun yanı sıra Kızılay’ın en iyi lisesine bakılacak olursa, bu kurumların öğrencilerinin kişisel olgunluk ve gelişimlerini takip ettikleri görülür. Akademik eğitimden önce gelmesi gereken ve asıl değerli olan nokta budur. Kişisel olgunluk ve gelişimlerin eksik olduğu öğrenciler, akademik hayatlarında da yeterli ve kalıcı ilerlemeyi gösteremeyeceklerdir. Yani kısaca bu kriterlerin akademik yeterliliğe uygun olması, önce kişinin kendisi için daha sonra eğitim için önemli bir gerekliliktir. Bu gerekliliğin duyulmasının sebebi kolejden mezun olan bir öğrenciyi hem sosyal hayata hem de iş yaşamına doğru niteliklerle hazır olarak başlatmaktır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Olarak Öğrencilerimize Ne Veriyoruz?

Kızılay’da bulunan en iyi lise olarak bilinen Ortadoğulular Eğitim Kurumları bütün bu sayılan noktaların farkında olarak, öğrencilerine kurulduğu yıl olan 2002’den beri eğitim vermeye devam ediyor. Ortadoğulular olarak, kaliteli eğitim anlayışından asla taviz vermiyoruz. Öğrencilere kaliteli bir lise eğitimi verirken aynı zamanda öğrencilerimizin dershane ve özel ders gibi herhangi bir ek desteğe ihtiyaç duymadığından emin olarak onların akademik ve kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Kreş ücretleri

Kreş ücretleri

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak her bütçeye uygun kreş eğitimi vermekteyiz. Çocukların alacağı standart eğitimin yanı sıra yaratıcılık ve drama gibi ek dersler için ekstra ücret talep etmekteyiz. Bu sebep ile her bütçeye uygun ders seçilebilir ve bu dersler kapsamında ebeveynler tarafından ödeme yapılabilmektedir.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Batıkent Özel Okul

Batıkent Özel Okul

Ankara’da devamlı artış gösteren özel okullar ve özel eğitim kurumları bu artışın bir gereği olarak eğitim kalitesini de zaman zaman düşürmektedir. Yeni açılan ve kurumsal bir kimliğe sahip olmayan Batıkent özel okul ve özel eğitim kurumları genellikle bu durumun temel nedenidir.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Temel Lise

Ortadoğulular Temel Lise

Temel liseler kısaca ; (dershanelerin) kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve teşvik edilen ve kısacası dershanecilik faaliyetlerini özel okul faaliyetiyle beraber sunabilen ve öğrencilerine diploma veme yetkisine de sahip olan ortaöğretim özel okullarıdır.

Devamını Oku →
Ortadoğulular Dil Kursu

Ortadoğulular Dil Kursu

Dünyanın önde gelen ülkelerinin resmi dili ve çoğu ülkenin de birinci yabancı dili olması açısından İngilizce öğrenmeye yönelik talep sürekli artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, kaliteli İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kurumumuz her tür öğrenci profiline hitap etmesi ve her geçen gün artan başarısıyla öncü kurumlardan biri haline gelmiştir.

Devamını Oku →
Vizyon

Vizyon

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm öğrencilerine gelecek planlarını hazırlarken analiz, sentez yapabilme becerileri sunan, veliler ile şeffaf , dürüst , güvenilir  bir iletişim kanalı kuran bilimsel, yenilikçi eğitim anlayışı ile yeni nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku →
Özel Okul Ankara

Özel Okul Ankara

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim.

Devamını Oku →
Ankara Kolej

Ankara Kolej

Ankara, Türkiye’de eğitimin kalbinin attığı şehirdir. Günümüzde eğitimini iyi kurumda sürdürmek ve sonlandırmak isteyen birçok birey eğitimi için bu ili tercih etmektedir.

Devamını Oku →
Ankara Kolejleri

Ankara Kolejleri

Ankara özel okulların tercih edildiği ve revaçta olduğu büyük bir ilimizdir. Bu tercih edilme il içerisindeki kurumların işini ciddiye alması, öğrencilerinin akademik başarılarını önemsemesinden ileri gelmektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.