Kolejler Eryaman | Ortadoğulular Eğitim

Kolejler Eryaman

Ortadoğulular Eğitim Kolejler Eryaman

20.4.2019       601      


Kolejler Eryaman

Kolejler Eryaman

Kolejler Eryaman denildiğinde aklınıza gelen ve orada oturanların rahatlıkla duyabilecekleri bir durum mevcuttur. Tabi ki buda Eryamandaki kolejlerin dil eğitimi veliler öğrencileri anadilini iyice öğrenirken başka dili de rahatlıkla öğrenme imkânlarına sahiptirler. Eryamandaki kolejler dil eğitimi konusunda fazlasıyla hassas davranmaktadırlar. İlkokuldan başlayan bir dil eğitimini benimseyerek halk tabiri ile ağaç yaşken eğilir tekniğini kullanırlar. Kolejler Eryaman ve özel okulları dil eğitiminde adlarını duyurabilmek için Erasmus imkânına sunarlar. Erasmus imkânına sahip olan kolejler her sene öğrenci değişim programına dâhil oluyorlar. Yurtdışından öğrenciler gelip kolejlerini incelerken kolejde okuyan öğrenciler de başka ülkelerde kısa süreli bir eğitim alarak dil konusunda kendilerini geliştirebiliyorlar. Eryaman kolej dil eğitimi çoğunlukla okul içerisinde yabancı dillerde iletişim kurularak dile alıştırmak ve unutma gibi durumların önüne geçmeyi amaçlar. Oyun, şarkı, flashcard ve teknoloji imkânlarıyla desteklenen derslerle, İngilizce öğrenimi kalıcı hale getirilir.

Kolej Eryaman denildiğinde güzel bir yorum yapılabilir, rehberlik ve Psikolojik danışma faaliyetleri çağdaş eğitimin ayrılmaz bir parçası olduğu bilinci ile okullarda yürütülen rehberlik ve psikolojik danışma faaliyetlerinde amaç kişinin kendini tanıması, çevresinde ki olanakları fark etmesi açısından yardımcı olabilir.  Doğru seçimler yaparak kendi hedeflerini koyabilmesini sağlamaktır. Bu sayede okullarda bireylerin sadece akademik gelişimi değil kişisel gelişimini de olumlu bir şekilde değiştirmeyi ilke edinmiştir.

Kolejler Eryaman denildiğinde akla gelen bir başka durum ise Eryaman kolej ücretleri velilerin en çok düşündüğü ve araştırdığı durumlardan birisidir. Eryaman kolej fiyatları sanıldığı kadar uçuk değildir. Her bütçeye göre bulunması zor olsa da verilen burs imkânları ile beraber çoğu bütçeye uygun hale gelmiştir. Burs sahibi olmak için ayrı bir çaba gerekmiyor tek yapmanız gereken öğrencinizi belli zamanlarda açılan bursluluk sınavlarına sokmaktır. Öğrenciniz kendi çabası ve başarısı ile kendini gösterirken bir yandan bir yarış içinde olup burslu öğrenci kontenjanın da yer almaya çalışır, bu kontenjan çoğu zaman birçok öğrenciye ve aileye ulaşmaktadır. Tüm bu imkânları inceleyerek size en uygun olan koleji rahatlıkla seçebilirsiniz.

Ortadoğulular Eğitim Eryamanda anadolu liseleri

Eryamanda anadolu liseleri

Eryamanın En İyi Anadolu Lisesi kim bireyler tarafından Eryamanda anadolu liseleri kimi bireyler tarafından da Eryamanın En İyi Anadolu Lisesiarası...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Eryamanın en iyi koleji

Eryamanın en iyi koleji

Eryamanın en iyi koleji, eğer çeşitli platformlarda aradığınız bir konu ise; birçok farklı isim çıkacağını şimdiden belirtelim. Bunun nedeni Eryama...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.