Kreş ücretleri

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Kreş ücretleri

3.12.2018    2


Kreş ücretleri

Kreş Ücretleri

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak her bütçeye uygun kreş eğitimi vermekteyiz. Çocukların alacağı standart eğitimin yanı sıra yaratıcılık ve drama gibi ek dersler için ekstra ücret talep etmekteyiz. Bu sebep ile her bütçeye uygun ders seçilebilir ve bu dersler kapsamında ebeveynler tarafından ödeme yapılabilmektedir. Ayrıca ebeveynlerin rahat ödeme yapmaları için taksitlendirme seçeneğimiz de mevcuttur. Kreş ücretleri birçok bölgeye ve alınan derslere göre değişmekte olup ebeveynleri zorlamayacak ücretlere sahibiz.

Ankara’daki Kreş Ücretleri

Ankara’daki kreşler arasında en uygun fiyatlı ve güvenilir kreşler arasında yer almaktayız. Ankara’da bulunan çoğu kreşe göre her bütçeye uygun bir ödeme yöntemi sunarak anne ve babaların rahat ödeme yapmalarını sağlamaktayız. Bu sebep ile de kreşlerimiz sıklıkla tercih edilmektedir. Alanında uzman eğitmen kadromuz, profesyonel eğitim anlayışımız, özel eğitim danışmanlarımız ile çocuklara kaliteli eğitim vermekteyiz. Sunulan bu hizmetlerin yanı sıra kreşlerimizde çocukların eğlenebileceği birçok alan da mevcuttur. Kreş ücretleri bu sebepler ile farklılık göstermekte olup alınan derslere ve hizmetlere göre fiyatlar değişebilmektedir.

Kreş Ortamı

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak çocuklara rahat ve konforlu bir eğitim ortamı sunmaktayız. Bu eğitim ortamında yer alan tüm materyaller çocuklar için özel olarak üretilmiş olup oldukça güvenliklidir. Kreş zeminlerimiz yumuşak olmak ile birlikte çocukların zarar görmesini engelleyecek şekilde düzenlenmiştir. Ankara’da profesyonel kreş hizmeti sunmanın yanı sıra oldukça titiz ve temiz bir alanda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Kreşte bulunan oyun alanları, uyuma odaları, yemekhaneler, çalışma odaları, tuvalet ve koridorlar düzenli aralıklar ile temizlenmektedir. Temizlik işlemlerinde kimyasal maddeler yerine organik temizlik ürünleri kullanıyor ve çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediyoruz.

Kreş Güvenliği ve Kreş Fiyatları

Oldukça güvenilir bir kreş ortamı sağlayan eğitim kurumumuz; güvenlik kameraları ve güvenlik personelleri ile birlikte çalışmalarımızı yürütüyoruz. Çocuklar için servis, güvenlik, temizlik, özel ders başta olmak üzere birçok eğitim ve eğitim dışı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tüm bu hizmetler kreş ücretlerini etkilemekte olup ücretlerin farklılık göstermesine sebep olmaktadır. Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak her aile bütçesine uygun ödeme seçenekleri sunmaktayız.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Özel okul ücretleri

Özel okul ücretleri

Okulda alınan eğitim de çocuklara meslek kazandırırken, kişiliklerini de şekillendirmektedir. Bunlardan dolayı ailelerin çocukları için anaokuldan itibaren seçecekleri okullar çok büyük önem taşımaktadır. Bu seçimde de özel okul ücretleri etken olabilmektedir.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Kızılayın en iyi lisesi

Kızılayın en iyi lisesi

Özel okullar incelendiğinde, çoğu zaman diğer okullardan farklı olarak, kişisel gelişim odaklı eğitim yapısına sahip olduklarını görmekteyiz. Kızılayın en iyi lisesine bakacak olursak verilen eğitimin temelinde mutlaka bu eğitim modeli karşımıza çıkacaktır.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Temel Lise

Ortadoğulular Temel Lise

Temel liseler kısaca ; (dershanelerin) kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve teşvik edilen ve kısacası dershanecilik faaliyetlerini özel okul faaliyetiyle beraber sunabilen ve öğrencilerine diploma veme yetkisine de sahip olan ortaöğretim özel okullarıdır.

Devamını Oku →
Ortadoğulular Dil Kursu

Ortadoğulular Dil Kursu

Dünyanın önde gelen ülkelerinin resmi dili ve çoğu ülkenin de birinci yabancı dili olması açısından İngilizce öğrenmeye yönelik talep sürekli artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, kaliteli İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kurumumuz her tür öğrenci profiline hitap etmesi ve her geçen gün artan başarısıyla öncü kurumlardan biri haline gelmiştir.

Devamını Oku →
Vizyon

Vizyon

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm öğrencilerine gelecek planlarını hazırlarken analiz, sentez yapabilme becerileri sunan, veliler ile şeffaf , dürüst , güvenilir  bir iletişim kanalı kuran bilimsel, yenilikçi eğitim anlayışı ile yeni nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku →
Özel Okul Ankara

Özel Okul Ankara

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim.

Devamını Oku →
Ankara Kolej

Ankara Kolej

Ankara, Türkiye’de eğitimin kalbinin attığı şehirdir. Günümüzde eğitimini iyi kurumda sürdürmek ve sonlandırmak isteyen birçok birey eğitimi için bu ili tercih etmektedir.

Devamını Oku →
Ankara Kolejleri

Ankara Kolejleri

Ankara özel okulların tercih edildiği ve revaçta olduğu büyük bir ilimizdir. Bu tercih edilme il içerisindeki kurumların işini ciddiye alması, öğrencilerinin akademik başarılarını önemsemesinden ileri gelmektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.