Mamak kolej

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Mamak kolej

6.12.2018    2


Mamak kolej

Mamak Kolej

Mamak Kolej kurulduğu günden itibaren eğitimli bir nesil hedefiyle yola çıkmıştır. Sürekli olarak kendini geliştiren ve sağlam adımlarla büyüyen Mamak Kolej, deneyim ve başarılarından güç alarak ülkemizde yetişen yeni nesillerin eğitim ve öğretimine katkıda bulunmuş bir kurumdur. 

Siz değerli velilerin her zaman görüşlerine, önerilerine açık olan bir kadrosu mevcuttur. En önemli felsefeleri ise eleştiriye her an açık olmalarıdır. Bu şekilde doğru yolda ilerlediklerini günden güne eğitim seviyelerinin arttığını ve adını duyurmayı başarmış bir kurumdur. 

Eğitim mi? Güvenirlik mi?

 

 

Kendi eğitim felsefesini oluşturmuş ve okullarındaki tüm eğitim-öğretim sürecini bu felsefeyi temel alarak inşa etmiştir.

Eğitimlerini okutman bir öğretmen gibi değil, arkadaş canlısı bireylerle gerçekleştirmektedir. 

İnsani değerlere sahip; diğer insanlara, çevreye, doğaya, dünyaya, evrene saygısı olan öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Öğrencilerin ailesinin güvenirliğini kazanmış ülkesinin, insanlığın gelişmesi ve iyileşmesi için eğitimi kendine amaç edinmiştir. 

 

Akademik bilginin ezber üzerine kurulmasını değil deneyimlenerek bir yaşam boyu anlam kazanması ve olumlu değişim için nasıl kullanılması gerektiği aşılanmaktadır. Eğitim bir aile için ne kadar önemli ise o eğitimi veren kadrolu öğretmenler, okul müdürü içinde o kadar önemlidir. Sadece dersi ders olduğu için değil, yeni bir nesilde tek bir dokunuş kazandırarak kendileriyle gururu duymayı kendilerine amaç edinip yıllardır bu yolda sağlam adımlarla yürümektedirler. Mamak Kolej veya herhangi bir okul için güvenirlik bir okul için fazla önem taşımamaktadır. Okulun bilinirliliğini o okulda okuyan öğrenci velilerinden daha çok öğrencilerin eğitim seviyesi belirler. Bir öğrenci o okulda istediği gibi bir çevre kurmuş, derslerinde ne kadar başarılı olmuşsa ailesi ve çevresi açısından da bilinirlik o kadar kuvvetlenmiş olur. Konuyu özetleyecek olursak okulun, hayatımızın her anlamında büyük bir önemi vardır. Edindiğimiz çevre, birbirinden değerli sevgili öğretmenlerimiz hayatımızın her alanında bize eşlik edecek olan en güzel anıların birer karakteri olacaklardır.

Günden güne başarıyla yetişen öğrencileri ile kıskanılmaya değer bir seviyede olduğunu belirtmek isteriz. Siz değerli veliler; geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitim hayatlarını tek bir dokunuş ile zenginleştirmek, gurur tablolarında adını okumak için tek adres diyebiliriz...

 

 

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Okul öğrenci konseyimizin düzenlediği, Lösev Vakfı konferansı

Okul öğrenci konseyimizin düzenlediği, Lösev Vakfı konferansı

Düzenlenen seminer kapsaminda lösev vakfından Zeynep hanim ve Ayfer hanım anadolu lisemize gelerek seminer verdiler.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ankaranın en iyi anadolu liseleri

Ankaranın en iyi anadolu liseleri

Ankara’nın en iyi Anadolu liselerinin eğitim süresi genel olarak 4 yıl olarak belirlenmiştir. Bu liselerde kimi zaman 1 sene hazırlık sınıfı bulunabilir. Bu nedenle bu liseler 5 sene eğitim veren liseler olarak karşımıza çıkarlar.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Temel Lise

Ortadoğulular Temel Lise

Temel liseler kısaca ; (dershanelerin) kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve teşvik edilen ve kısacası dershanecilik faaliyetlerini özel okul faaliyetiyle beraber sunabilen ve öğrencilerine diploma veme yetkisine de sahip olan ortaöğretim özel okullarıdır.

Devamını Oku →
Ortadoğulular Dil Kursu

Ortadoğulular Dil Kursu

Dünyanın önde gelen ülkelerinin resmi dili ve çoğu ülkenin de birinci yabancı dili olması açısından İngilizce öğrenmeye yönelik talep sürekli artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, kaliteli İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kurumumuz her tür öğrenci profiline hitap etmesi ve her geçen gün artan başarısıyla öncü kurumlardan biri haline gelmiştir.

Devamını Oku →
Vizyon

Vizyon

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm öğrencilerine gelecek planlarını hazırlarken analiz, sentez yapabilme becerileri sunan, veliler ile şeffaf , dürüst , güvenilir  bir iletişim kanalı kuran bilimsel, yenilikçi eğitim anlayışı ile yeni nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku →
Özel Okul Ankara

Özel Okul Ankara

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim.

Devamını Oku →
Ankara Kolej

Ankara Kolej

Ankara, Türkiye’de eğitimin kalbinin attığı şehirdir. Günümüzde eğitimini iyi kurumda sürdürmek ve sonlandırmak isteyen birçok birey eğitimi için bu ili tercih etmektedir.

Devamını Oku →
Ankara Kolejleri

Ankara Kolejleri

Ankara özel okulların tercih edildiği ve revaçta olduğu büyük bir ilimizdir. Bu tercih edilme il içerisindeki kurumların işini ciddiye alması, öğrencilerinin akademik başarılarını önemsemesinden ileri gelmektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.