Mamak Özel Okullar | Ortadoğulular Eğitim

Mamak Özel Okullar

Ortadoğulular Eğitim Mamak Özel Okullar

10.5.2019       317      


Mamak Özel Okullar

Özel okullar dünyanın takip etmekte olduğu eğitim modellerinin gelişmesine yardımcı olmakta, projeler geliştirmekte, eğitimci ve yönetici olmak üzere öğrencilerimize yurtdışı açılımlarını da desteklenmektedir. Eğitim anlayışımız her zaman kalitemizden kaynaklı olmakla birlikte alanında geniş ve çalışmalar bulunmasına dair her şekilde öğrencimizin yanında bulunarak onun en iyi şekilde gelişmesini sağlayarak buna uygun eğitim modelleri geliştirmenin yanı sıra farklı ve özgüvenli bireyler yetişmesini amaçlamaktadır.  Mamak Özel Okullar; özgün ve ayrıcalıklı eğitimin yanı sıra yenilikçi yaklaşımları ile birlikte ön plana çıkmakta olan Mamak özel okulları kalitesi ile de klasikleşmiş kalıplarını aşarak değişime yol açmış ve herkesin önemsediği bir eğitim sisteminin temelini oluşturmaktadır.

Mamak özel okulların öğrenci düzeyi

Uluslararası alanda özgün argümanları sayesinde yabancı dil eğitiminde ana dili kadar rahat kullanan öğrencilerle birlikte kendilerini ifade edebilen yeni bir neslin temelini oluşturmaktadır. Bununla birlikte kodlama ve robotik eğitim dersleri ile birlikte teknoloji ile üreten nesillerin amacına sağlamak ve problemlerin çözümleri sağlayacak şekilde mantıksal ve analiz edebilen geleceğin teknolojisini kullanabilen bireylerin oluşturmasını ve Bunun sayesinde dijital okuryazarlık seviyelerine geliştirilmesini amaçlamaktadır. 

Öğrencilerin hayal etmesi tasarlaması üretmesi robot sistemini kullanmaya teşvik edecek şekilde robot tasarımla robot programını ve gelişim ve aktivitelerini önem vermesinin yanında üç boyutlu yazıcılarla oluşturulmasına destek ve önem vermekteyiz. Mamak Özel okullar,  öğrenme sürecinde ve başarısında öğrencinin değerlendirme ve ölçme kısımlarında çoklu yöntemler kullanılarak öğrencinin özellikle eğitim ve öğretiminde bilişsel anlamda tam öğrenmesini sağlamaktadır. Öğrencinin başarısının ölçülmesi ve değerlendirilmesinde de klasik ölçme-değerlendirme araçların yanı sıra alternatif olmak üzere ölçme değerlendirme araçları kullanılmakla birlikte performans görevleri ve projelerde verilmektedir.

Değişim Mamak Özel Okullarda Başlar

Mamak Özel okullar, kalitesi ile ön plana çıkmaktadır ve buna uygun yeniliklere açıktır.   Bunun yanı sıra performans inceleme sentez ve analiz yarışmasında yapılmaktadır. Öğrencinin her zaman ölçme ve değerlendirmesi yapılmakla birlikte analiz yarışmalarının sokularak onun sosyal sorumluluk alanlarında sosyal bir öğrenci olmasın da geliştirilmesini amaçlamaktadır ve sosyal iletişim becerilerinin geliştirilmesi ile birlikte dünyayı iyi tanıyan özgüveni yüksek bir birey yetişmesi demektir. Mamak özel okul ücretleri makalemizden de yararlanabilirsiniz.

Ortadoğulular Eğitim Ankara özel okul bursluluk

Ankara özel okul bursluluk

Genel olarak her özel okul, bursluluk sınavını kendisi belirlese ve birbirlerinden farklılık gösterse de, Mart ayının sonuna ve Nisan ayının ortası...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Mamak Özel Okullar Listesi

Mamak Özel Okullar Listesi

Özel eğitim kurumları öğrencilere sunmuş oldukları hizmetlerle bir adım öne çıkmaktadır, özellikle okulun eğitim faaliyetlerini sürdürme noktasında...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.