Ortadoğulular Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Serkan Küçük'ün Öğretmenler Günü mesajı;

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ortadoğulular Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Serkan Küçük'ün Öğretmenler Günü mesajı;

24.11.2018    1


Ortadoğulular Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Serkan Küçük'ün Öğretmenler Günü mesajı;

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Serkan Küçük'ün Öğretmenler Günü mesajı;

Değerli Öğretmenlerim, mensubu bulunduğumuz mesleğin, önemini kavrayan siz değerli meslektaşlarımla Ortadoğulular Eğitim Kurumları çatısı altında, aynı hedefe emin adımlarla yürümenin şeref ve mutluluğunu yaşamaktayım.

Mustafa Kemal Atatürk’ün okuma seferberliği başlattığı ve Millet Mektepleri tarafından kendisine verilen “Baş Öğretmen” ünvanını kabul ettiği gün olan 24 Kasımı her yıl heyecanla bekliyor ve kutluyoruz.

Bu kutsal meslekte sadece bildiklerini aktaran, anlatan, öğreten olmak yetmiyor. Hayatına dokunduğunuz her öğrencinin, akademik kariyerinde, ahlakında, geleceğinde güzel izler bırakmak gerekiyor.

Cumhuriyetin bizden beklediği, fikren, ilmen, fennen, bedenen, kuvvetli, yüksek karakterli bireyleri yetiştirirken, “İlim Çin’de dahi olsa gidip alınız” diyen yüce peygamberimizin önerisine uyarak her geçen gün kendimizi  mesleğimizde ve branşımızda geliştirmeliyiz.

Bu sebeple, baş öğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve bütün öğretmenlerimizin ve siz değerli meslektaşlarımın öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutluyor hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum.

                                                                                                                                                                                                                            Ortadoğulular Eğitim Kurumları Genel Müdürü Serkan Küçük

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Türkiyedeki Lise Çeşitleri

Türkiyedeki Lise Çeşitleri

Türkiyedelki lise çeşitleri Ülkemizde bu saydığımız liselerin dışında spor liseleri, ticaret meslek liseleri, güzel sanatlar liseleri, askeri liseler, kız meslek liseleri, teknik liseler, sosyal bilim liseleri, öğretmen liseleri, yabancı dilde eğitim veren özel liseler, imam hatip liseleri, meslek liseleri, akşam liseleri diğer liseler arasında yer almaktadır. Başarıya ulaşmak için Ortadoğulular Eğitim Kurumları bu liseler arasında tercih edilebilecek en başarılı eğitim kurumudur.

← Devamını Oku

Ortadoğulular Temel Lise

Ortadoğulular Temel Lise

Temel liseler kısaca ; (dershanelerin) kurucuları tarafından açılabilen, MEB tarafından desteklenen ve teşvik edilen ve kısacası dershanecilik faaliyetlerini özel okul faaliyetiyle beraber sunabilen ve öğrencilerine diploma veme yetkisine de sahip olan ortaöğretim özel okullarıdır.

Devamını Oku →
Ortadoğulular Dil Kursu

Ortadoğulular Dil Kursu

Dünyanın önde gelen ülkelerinin resmi dili ve çoğu ülkenin de birinci yabancı dili olması açısından İngilizce öğrenmeye yönelik talep sürekli artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, kaliteli İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kurumumuz her tür öğrenci profiline hitap etmesi ve her geçen gün artan başarısıyla öncü kurumlardan biri haline gelmiştir.

Devamını Oku →
Vizyon

Vizyon

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm öğrencilerine gelecek planlarını hazırlarken analiz, sentez yapabilme becerileri sunan, veliler ile şeffaf , dürüst , güvenilir  bir iletişim kanalı kuran bilimsel, yenilikçi eğitim anlayışı ile yeni nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku →
Özel Okul Ankara

Özel Okul Ankara

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim.

Devamını Oku →
Ankara Kolej

Ankara Kolej

Ankara, Türkiye’de eğitimin kalbinin attığı şehirdir. Günümüzde eğitimini iyi kurumda sürdürmek ve sonlandırmak isteyen birçok birey eğitimi için bu ili tercih etmektedir.

Devamını Oku →
Ankara Kolejleri

Ankara Kolejleri

Ankara özel okulların tercih edildiği ve revaçta olduğu büyük bir ilimizdir. Bu tercih edilme il içerisindeki kurumların işini ciddiye alması, öğrencilerinin akademik başarılarını önemsemesinden ileri gelmektedir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.