Özel Okul Ankara | Ortadoğulular Eğitim

Özel Okul Ankara

Ortadoğulular Eğitim Özel Okul Ankara

6.8.2018       1868      


Özel Okul Ankara

Gün geçtikçe artan nufüs ve eğitime verilen önemle beraber pek çok okul çeşidi karşımıza çıkmaktadır. Bunların başında özel okullar ve devlet okulları gelmektedir. Şeçenekler arasında kalan ebeveynlerimiz için gelin özel okul avantajları nelerdir ve devlet okullarına oranla avantajları nelerdir bakalım. Devlet okullarında öğretmenler otomatik olarak atanmaktadır. Fakat özel okullarda yer alan öğretmenler kurucular ve idareciler tarafından eleme yapılarak seçildikleri için daha kaliteli öğretmenleri bünyesinde barındırmaktadır. Özel okullarda eğitim sisteminin daha sağlam olduğunu söyleyebiliriz. Her öğrencinin başarını sağlamak adına ek ders ve etüt koymaktadırlar. Özel okullarda aktivite olarak devlet okullarına oranla daha fazladır. Öğrencinin kişisel gelişimlerine ve okul içerisinde keyifli zaman geçirmesinde büyük olanaklar sağlamaktadır. Devlet okullarında bulunmaya birçok imkan özel okullarda yer almaktadır. Bu imkanlar dahilinde öğrenciler istediklerini deneyebilir ve kullanabilir. Bu sayede birçok konuda kendisini geliştirmiş olur. Özel okullarda yabancı dil eğitimine daha çok önem verilmektedir. Alanında kendini geliştirmiş Türk ve yabancı öğretmenler dahilinde çocukların geleceğine en büyük katkıda bulunmaktadırlar. Özel okullarda yer alan öğrencilerin eğitim standartları yüksek olduğu için devlet okullarına oranla daha başarılı sonuçlar elde ettiğini görmekteyiz. Özel okulların sağladığı avantajlar doğrultusunda pek çok veli ve öğrenci tarafından son dönemlerde tercih olarak ilk sıralara gelmiştir. Başkentimiz Ankarada özel okul başlığında pek çok eğitim öğretim merkezinin olduğunu görmekteyiz. Özel okul Ankara dediğimizde akıllara gelen ilk yerleden biride Ortadoğulular Eğitim Kurumlarıdır.

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim. Ortadoğulular eğitim kurumları adına öncelikle öğrenci merkezli butik eğtim anlayışını benimsediğimizi söylemek gerekir. Böylelikle her öğrenci kurumumuzdan hakettiği başarıyı elde ederek ayrılır. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak öğrencilerimizin ve kurumumuzun en büyük avantajlarından biride uzman öğretmen kadromuzdur. Alanında kendini geliştirmiş, deneyimli, özverili ve disiplinli öğretmen kadromuz sayesinde öğrencilerimizin hem eksiklerini tamamlamada hem de evleri dışında aileleri olmaktadır. Ortadoğulular eğitim kurumlarında yer alan öğrencilerde sınav kaygısı, eğitim hayatında karşılaştıklarında pes etme gibi durumları yoktur. Bunun nedeni ise bünyemizde yer alan psikolojik danışmanlar ve eğitim koçlarıdır. Psikologlarımız ve eğitim koçlarımız okul kayıt olduğu esnada ve sene içersinde öğrencilerimiz ile birebir ilgilenerek onların sıkıntıları ile ilgilenmekte ve çözüm önerileri sunmaktadır. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak öğrencilerimizin derslerde daha aktif olmaları adına sınıflarda 8 – 10 arası öğrenci barındırmaktayız. Derslerde her saniyenin verimli geçmesi temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Özel okul Ankara dediğimizde kurumumuzun ilk sıralarda yer almasının en büyük etkenlerinde biride verdiğimiz kaliteli İngilizce eğitimidir. Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde öğrencilerimizin sadece kağıt üzerinde İngilizce öğrenmelerini değil geleceklerinde kullanabilecekleri İngilizce eğitimi vermekteyiz. Ortadoğulular eğitim kurumlarında yer alan öğrencilerimizin rakiplerinde bir adım önde olmalarını sağlamak adına yarıyıl ve yaz kampları düzenlemekteyiz. Bu sayede öğrencilerimiz hem tatil yaparken hem de derslerden kopmamış olurlar. Sayısız imkanların arasında Ortadoğulular eğitim kurumlarında eğitim ve öğretim dönemi geçirmek bir ayrıcalık haline gelmiştir.

Özel okul Ankara başlığı altında eğitimde kalite ve ayrıcalık arayan öğrencilerimiz ve velilerimiz için en doğru adres Ortadoğulular Eğitim Kurumlarıdır.

 

 
Ortadoğulular Eğitim Franchise

Franchise

Franchise; Bir ürün veya hizmetin imtiyaz hakkına sahip tarafın, belirli bir süre , şart ve sınırlamalar dâhilinde , imtiyaz hakkını ,ticari işler ...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.