Özel Öveçler Anadolu Lisesi

Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Özel Öveçler Anadolu Lisesi

Yayımlanma Tarihi 6.8.2018


Özel Öveçler Anadolu Lisesi

Öveçler Ortadoğulular Butik eğitim anlayışı ile 2002’den beri eğitim tecrübesi olan Ortadoğulular Eğitim Kurumları Türkiye’nin ilk Üniversiteye Hazırlık Lisesini Öveçler’ de açtı.

Okulumuzda kurum psikoloğu bulunmaktadır. Öğrencilerimizin haftalık olarak takipleri ve etütleri ÖTM yani Öğrenci Takip Merkezimizde Rehber öğretmen gözetiminde yapılmaktadır. Öğrencilerimizin akademik, kişisel, sosyal gelişimleri takip edilmektedir.

TYT-AYT Sınavına hazırlık yapan 11 ve 12.Sınıf öğrencileri için özel bir Üniversiteye hazırlık programı uygulanmaktadır.

Kurumumuz öğrencilerine özel gıda mühendisi ve diyetisyen kontrolünde hazırlanmış yemek menüsü sunulur. Okulumuz kapalı spor sahası, kütüphane, açık spor alanlarına sahiptir. Öğrencinin ders dışı vakit geçirebilmesi için uygun imkanları barındırmaktadır. Merkezi lokasyondadır. Önünden sürekli toplu taşıma geçmektedir. Kızılay’dan ücretsiz servis imkanımız bulunmaktadır.

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı içerisinde okulumuza kayıt yaptıran velilerimize ve öğrencilerimize Ortadoğulular dil kurslarından İngilizce Dil Öğretimi konusunda Anadolu Lisemiz öğrencilerine Genel İngilizce öğretimi ile ilgili Ortadoğulular Dil kurslarından ücretsiz 1 kur sertifikalı katılım belgeli  eğitim hakkı verilmektedir.

Ortadoğulular Özel Anadolu Lisesi’nde Öğrenci Merkezli Eğitim Programı uygulanmaktadır.Tam Öğrenme Modeli ve Gestalt Öğrenme metodolojilerini de etkin kullanan kurumumuz her şey dahil konsepti ilede dershane eğitimine ihtiyaç duymayan bir konsept ortaya koymuştur.

    Hedefimiz çağdaş,akılcı ve Türkiye’nin 21. Yüzyılda ihtiyaç duyduğu niteliklere sahip insan profilini gerçekleştirmek. Öncelikle öğrenci başarısını artırmak. Üniversite sınavlarında öğrencilerin istenen başarıyı yakalamasını sağlamaktır

    Klasik Eğitim modelinde  normal yaşantımıza uygulayamadığımız bir çok bilgi ile kafamızı doldururuz.Ve gerçek hayatta bu bilgilerimizin çoğunu ya hatırlamayız yada kullanmayız eğitim sürekli ikinci el bilgiye mahkum edilen, kendisinden orijinal ve yeni hiçbir şey istenilmeyen eğitim sürecinden çıkan öğrencinin hayata atıldığında orijinal ve yeni bir şey üretemediği bir klişe olarak kalmamalıdır.

    Öğrencilerin İlgilerini, isteklerini, becerilerini ve ihtiyaçlarını dikkate alacak biçimde Öğrencilerimizin eğitim süreci aylık süreçlerle takip edilmekte konu eksikleri öğrenemedikleri konularla ilgili geri dönüşler alınmaktadır.

Kariyer Planlama ve Rehberlik Hizmetleri

Akademik Başarı Destek Programı
Akademik Başarı Geliştirme Programı

Etüt uygulamaları

Digital Öğrenci Ajandası uygulaması

Dil Eğitimi

Öğrenci Değerlendirme Sınavları

Psikolojik Danışma ve Rehberlik

Danışmanlık

Üniversite Tanıtımları Sosyal, Kültürel ve Sportif Faaliyetler

Öğretmen Gelişim ve Destekleme Programları

Öğretmen Seminerleri

Öğretmen Profesyonel Gelişim Modeli
 

Türkiye Geneli Ölçme-Değerlendirme Yaklaşımı

 

 

Yukarı Öveçler Mahallesi, Lizbon Cd No:52, 06460 Çankaya/Ankara

Tel : 0312 472 20 04
03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Eğitim Sistemimiz Franchise İletişim Özel Öveçler Anadolu Lisesi Hakkımızda Vizyon Misyon İlke ve Değerlerimiz Hedeflerimiz Özel Okul Ankara Ankara Kolej Ankara Kolejleri Ankara Özel Liseleri Ankara Çankaya Kolej Ankara Kolej Fiyatları Ankara Özel Okullar Ankara Özel Anaokulları-Okul Öncesinde Neden Empati Öğretmeliyiz? Doğru Seçim Ankara Özel Liseler Matematiğin Günlük Hayattaki Yeri Üniversiteye Hazırlık Ankara Öğrenci Takip Merkezi Sınavlardan Artık Korkmuyoruz Farklı Öğrencilerin Ortak Alanda Bulmasına Nasıl Yardımcı Olunur? Ankara İngilizce Kursu Ankaranın En İyi Anadolu Liseleri Ankaranın En İyi Koleji Ankara Eğitim Kurumları Öveçler Anadolu Lisesi Sincandaki Özel Okullar Öveçler Anadolu Lisesi Çankaya Anadolu lisesi Öveçler Özel Okul Ankaradaki Özel Anadolu Liseleri Öveçler Özel Lise Ankaradaki Kolejler Kızılaydaki Kolejler Öveçlerdeki Kolejler Yenimahalle Kolej Ankaranın En İyi Anadolu Lisesi Ankaranın En İyi Özel Liseleri Ankaranın En İyi Anadolu Liseleri Kızılay Özel Lise Dikmendeki Anadolu liseleri Çankayadaki Özel Okullar Mamaktaki Özel Anadolu Liseleri  Öveçler Özel Anaokulları Ankaradaki En İyi Özel Liseler Ankara Özel Anadolu Lisesi Tavsiyesi ÖVEÇLER KOLEJ ÖVEÇLERİN EN İYİ KOLEJİ KIZILAYDAKİ ÖZEL LİSELER ANKARA ÖZEL ANADOLU LİSELERİ Kızılaydaki özel liseler KIZILAYIN EN İYİ LİSESİ İşkur Altınpark Anfa Stand BATIKENTTEKİ KOLEJLER Çankaya Kolej ERYAMANDAKİ ÖZEL LİSELER Keçiörendeki anaokulları Ankaradaki anadolu liseleri Batıkentteki Özel Okullar ÖVEÇLERDEKİ ÖZEL ANAOKULLARI ANKARADAKİ ÖZEL OKULLAR Dikmendeki Özel Okullar Ortadoğulular Anadolu Lisesi`nde Seçim Heyecanı Eryamanın En İyi Anaokulları Çankayadaki Özel Okullar Özel Anaokulu Özel Ortaokul Özel Lise Özel İlkokul Özel Anaokulu Etkinlikleri Çankayanın en iyi özel liseleri Dikmenin En İyi Koleji Ankaradaki Özel Okullar Çankaya Özel Lise Dikmen Kolejleri Ankara Özel Anaokulu Ankara Lise 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Töreni Özel Okul Keçiörendeki Kolejler Ankaranın En İyi Okulları Çankayadaki En İyi Özel Anaokulu