Ümitköy Dershane | Ortadoğulular Eğitim

Ümitköy Dershane

Ortadoğulular Eğitim Ümitköy Dershane

24.1.2020       218      


Ümitköy Dershane

Ümitköy Dershane

Çocuklarımız ilkokulu bitirip ortaokula başladıkları zaman aldıkları konular derinleşmeye ve şekillenmeye başlamakta, ek bir öğretici kaynağa ihtiyaç duyulmaktadır. Onların eğitimlerinde eksikliklerini tamamlama, tekrarlarını sağlama ve psikolojik danışmanlık hizmetlerinde yardımcı olma yolunda destekler aranmaktadır. Ümitköy dershane öğrencilerin LGS, TYT, AYT, YDS gibi tüm ortaokul ve lise sınavlarında başarı kazanmalarına yardımcı olabilmek amacıyla faaliyetlerini yürütmektedir. Öğrencilerin sınavlara hazırlık aşamasıyla da ilgilenilmekte 9’cu, 10’cu, 11’inci sınıflara özel yaz ve okul dönemlerinde kurslar açılarak çocuklarınızın okullarda almış oldukları eğitim seviyesi bir üst seviyeye taşınmakta, eksiklikleri giderilerek başarıları katlanmaktadır. Sınavlarla ilgili psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri de sağlanarak öğrencilerin sınav ve gelecek kaygıları rahatlatılmaktadır.

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Öğrencilerin seviyelerine göre eğitim anlayışı esastır. Sınıf belirlenirken deneme sınavı sonuçları esas alınır ve benzer eksikliklere sahip öğrenciler aynı sınıfta birleştirilirler. Böylece hem verilecek eğitimin seviyesi belirlenmiş olur hem de aynı seviyede bulunan öğrencilerin birbirlerine destekleri artar. Minimum sayıda oluşturulan sınıflar sayesinde öğretmen öğrenci ilişkileri yakın düzeylerde tutulur. Böylece öğrencinin derse katılımı sağlanmaktadır. 

Öğrencinin öğrenme kapasitesinin arttırılabilmesi için psikolojik rahatlığı önemli bir etken olarak göze çarpmaktadır. Ümitköy dershane bu hususta verdiği psikolojik destek ve rehberlik hizmetleriyle öğrencinin yaşadığı sınav kaygısından arındırılmasını sağlamaktadır. Bilinçsel olarak rahatlayan öğrencilerin öğrenmeleri stresli ve kaygılı öğrencilere göre daha kolaydır. Sosyal bilinci gelişmiş, kaygılarını yenmiş, stresten uzak bireylerin daha başarılı olacağı ilkesi eğitimlerde esastır. Gerekli eğitim ve psikolojik desteği sağlanmış öğrenci geleceğe güvenle bakmaktadır. Gelecek kaygıları yok edilmiş öğrenciler mutlu olacakları meslekleri seçmekte daha adapte olurlar. Öğrencilerin durumlarına ve ilgilerine göre meslek seçmeleri onların mutluluklarının artmasına yol açmaktadır. Ümitköy dershane gerek eğitim öğretim gerekse bilinçsel destekleriyle öğrencilere yardımcı olmaktadır. 

Ülkemizde sınav ve eğitim sistemlerinde çok sık değişikler yapılmakta olup bu değişikliklere adapte olmak tecrübe ve bilgi birikimi gerektirmektedir. Sınavlarda yapılacak sistem ve içerik değişiklikleri yakından takip edilmekte öğrencilerin bu konuda duyacakları endişe ortadan kaldırılmaktadır.

Konusunda uzman eğitimci kadrosuyla, rehberlik hizmetleriyle ve her türlü sistem değişiklerini yakından takip edip adapte olma tecrübesiyle ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edecek ve mutlu gençler yetişmesini sağlayacaktır.

Ortadoğulular Eğitim Ortadoğulular Çayyolu Vip Kurs Merkezi

Ortadoğulular Çayyolu Vip Kurs Merkezi

Ortadoğulular Çayyolu Vip Kurs Merkezi adresi ve iletişim bilgileri yer alıyor.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Ortadoğulular Vip Kurs Merkezi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı İçin Çayyolu`nda Açıldı

Ortadoğulular Vip Kurs Merkezi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı İçin Çayyolu`nda Açıldı

Ortadoğulular Vip Kurs Merkezi Çayyolu`nda Açıldı. Ortadoğulular Eğitim Kurumları başarı hikayesini sürdürmeye 16 şubesiyle devam ediyor. Ortadoğul...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.