Üsküdar kolejler | Ortadoğulular Eğitim Kurumları

Üsküdar kolejler

Ortadoğulular Eğitim Kurumları    Üsküdar kolejler

13.7.2019       178      


Üsküdar kolejler

Üsküdar kolejler

Üsküdar kolejler bakımından İstanbul’un en göze çarpan bölgesidir. Bu sadece kolej sayısının fazlalığı ile değil aynı zamanda eğitim kalitesi bilindik birçok kolej seçeneğini de barındırması ile ilgilidir. Üsküdarın en iyi kolejleri kapsamında anaokulundan Anadolu liselerine uzanan bir eğitim süreci yaşamanız mümkündür. Eğitimin tüm aşamalarında farklı eğitim programları ile topluma sadece bilgili birer öğrenci değil aynı zamanda nitelikli birer birey kazandırmayı hedefleyen Üsküdar kolejler grubu bu konuda birçok başarı öyküsüne de tanıklık etmiştir.

Kapsamlı eğitim veren tüm kolejlerde olduğu gibi Üsküdar kolejler grubu içinde de, kendine özgü eğitim yöntemleri ile öğrencilerini en iyi şekilde yetiştirmeyi hedefleyen kurumlar vardır. Üsküdarın en başarılı kolejleri olarak isim yapmış bu kurumlar bünyesinde eğitim alan öğrencilerin dâhil olacakları eğitim programlarına bir göz atmak, tercih aşamasında işinizi kolaylaştırabilir. Bu kapsamda eğitim alabileceğiniz kolejlerin anasınıfı programlarında yabancı dil eğitiminin temelleri atılmakta, çeşitli oyunlar, aktiviteler ve materyallerle bu yaş grubundaki öğrencilerin yabancı dil sempatisi artırılmaya çalışılmaktadır. Ayrıca özellikle 3-6 yaş grubu için çok önemli olan; benlik gelişimi, özgüven ve özsaygı geliştirme, öğrencinin kendini tanıması, zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimi, sorunlarla baş etme ve problem çözebilme yeteneğinin gelişmesi gibi tüm yaşantısını etkileyecek özellikler bu okullarda verilen eğitimlerle desteklenmektedir. İlkokul düzeyindeki öğrencilere ise bunlara ek olarak ikinci yabancı dil eğitimi ve değerler eğitimi verilmektedir. Özellikle değerler eğitimi; öğrencinin kişilik gelişimini olumlu yönde etkileyebilecek birçok değerin geliştirilmesini amaçlayan çok önemli bir eğitimdir. Böylelikle öğrenciler sadece akademik başarı sahibi bireyler olmak yerine; hem başarılı, hem de toplumsal değerlerine sahip çıkan, sosyal ilişkileri sağlıklı bireyler olarak toplum içinde yer almaktadır. Kolejlerin ortaokul eğitim programlarında çift dilli eğitim, akademik eğitim programları, değerler eğitimi gibi eğitim programlarına ek olarak LGS hazırlık programları verilmektedir. Aynı şekilde kolejlerin Anadolu Lisesi programları içinde de öğrencilerin üniversite sınavına hazırlanmasını sağlayan TYT-AYT hazırlık programları yer almaktadır. Siz de kolejler tarafından sağlanan bu kapsamlı eğitimin bir parçası olmak istiyorsanız; Üsküdar kolej ücretleri, eğitim kapsamları, eğitimci kadroları gibi birçok bilgi için okulların web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları    Üsküdar okul

Üsküdar okul

Üsküdar okul arayışı içinde olanlar için oldukça uygun bir bölgedir. Özellikle İstanbul’un diğer ilçelerine göre daha sakin ve nezih bir yapıya sah...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları    Üsküdar Okulları

Üsküdar Okulları

Üsküdar okullarıalanında uzman eğitimci kadrosu ile her zaman tercih ediliyor. Öğrencilerin tüm yaşamını etkileyen okul seçimi oldukça önemlidir.

Devamını Oku →

03124182008

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.