Editör Yazıları | Ortadoğulular Eğitim Kurumları | Özel Anadolu Lisesi | Özel Okul | Özel Öğretim Kursu | Kolej | İngilizce Kursu

Editör Yazıları

Eskişehir liseleri

Eskişehir liseleri arasında; hem nitellikli yani sınavla öğrenci alan liseler, hem de sınavsız mahalli yerleştirme sistemi ile öğrenci alan liseler bulunmaktadır. Sınavsız mahalli yerleştirme sistemi ile öğrenci alan Eskişehir devlet Anadolu Liseleri kapsamında LGS sınavına katılmayan ya da sınav sonucunda herhangi bir okula yerleştirmesi yapılamayan öğrenciler eğitim almaktadır.

Devamını Oku →

Eskişehir özel okullar

Eskişehir özel okullar grubu içindeki pek çok kurum modern çizgisi ile dikkat çekmektedir. Öğrenciler üzerinde olumlu etkileri kanıtlanmış modern eğitim yöntemleri ve bireysel eğitim programları ile standartların çok üzerinde bir eğitim alabileceğiniz Eskişehirin en başarılı özel okulları; şehrin hemen her bölgesinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz konumlarda yer almaktadır

Devamını Oku →

Konya liseleri

Konya liseleri günümüzde neredeyse Konya üniversitelerinden daha çok konuşulan bir mevzu haline gelmiştir. Lise eğitiminin öneminin sıkça vurgulandığı ve hem öğrencilerin hem de anne-babaların lise tercihini en az üniversite tercihi kadar önemsediği düşünülürse, liselerin bu denli gündem oluşturması pek de şaşırtıcı sayılmaz aslında

Devamını Oku →

Eskişehir özel liseler

Eskişehir özel liseler kapsamında eğitim veren okulların büyük bir kısmı LGS sınav puanı ile öğrenci alımı yapmaktadır. İlk olarak 2018 yılında nitelikli liselere giriş sınavı olarak karşımıza çıkan LGS yani Lise Geçiş Sınavı, pek çok devlet lisesine ve özel liseye giriş için de temel şart olarak belirlendi.

Devamını Oku →

Hatay kolej fiyatları

Hatay kolej fiyatları incelenirken öncelikle şunu kabul etmek gerekli; kolejler alanında köklü bir geçmişe sahip, son derece deneyimli, disiplinli, güncel eğitim yöntemleri konusuna son derece hâkim, güçlü bir kadroya sahip, geniş olanaklar vadeden ve en önemlisi eğitim sektörü içinde artık bir kolej markası haline gelmiş bir kurum için öngörülen fiyatların diğer kolejlere göre daha yüksek olması son derece normal.

Devamını Oku →

Eskişehir kolej fiyatları

Eskişehir kolej fiyatları 2019 yılında hangi oranda arttı, yeni kayıt yaptıracak olanlar bu artıştan ne derece etkilendi ve gelecek yıl, yani 2020 Eskişehir kolej fiyatları için ne gibi bir yükseliş bekleniyor? Bu sorular Eskişehir’de kolej eğitimi alan ve önümüzdeki yıl almayı planlayanları yakından ilgilendiriyor.

Devamını Oku →

Konya özel liseler

Konya özel liseler için tercih yapacak öğrencilerin değerlendirebileceği kadar çok seçeneğe sahip. Özel Anadolu Lisesi, Özel Temel Lise, Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Anadolu Fen Lisesi, Özel Sağlık Meslek Lisesi Konyadaki özel lise seçenekleri arasında bulabileceklerinizden bazıları yalnızca

Devamını Oku →

Konya en iyi liseler

Konya en iyi liseler ile ilgili araştırmaların derinleştiği günler geldi. “ 2020 LGS sınav tarihi belli oldu mu olmadı mı? “ sorusunun sıkça sorulmaya başladığı şu günlerde; Konya’da eğitim alan 8. Sınıf öğrencileri de hem okul araştırmasına hem de LGS sınavına hazırlık sürecini hızlandırmış durumda.

Devamını Oku →

Konya kolejler

Konya kolejler gibi hem eğitim hem öğrenci hem de veli konusundaki hassasiyeti ile bilinen okulların sıklıkla rastlandığı illerimizden biri. Günümüzde pek çok ebeveyn okul öncesi yaş grubu da dâhil olmak üzere çocukları için kolej eğitimini daha uygun buluyor.

Devamını Oku →

Hatay liseleri

Hatay liseleri, sizi eğitim almak isteyeceğiniz okulu seçme konusunda zorlayabilir. Bölgede yer alan birbirinden değerli ve kaliteli okul seçeneği arasında karar vermek elbette ki pek kolay olmayacaktır.

Devamını Oku →

En iyi Ankara liseleri

En iyi Ankara liseleri  taban puanları tercihlerini Ankaradaki Anadolu Liseleri yönünde kullanacaklar için son derece önemli bir bilgi. Bu yıl sınava katılacak olan pek çok 8. Sınıf öğrencisi de daha okullar açılmadan Ankara Anadolu Liseleri 2019 taban puanları hakkında araştırmaya yapmaya başladı bile

Devamını Oku →

Ankara okulları ve eğitim sistemi

Ankara okulları, kurslar ve dershaneler ile eğitim bütünlüğünün sağlandığı illerin başında gelmektedir. Bu kurumların tümü birbirini destekleyen, varlığı ile bireyleri eğitim alanında daha ileri noktalara taşıyan kurumlardır.

Devamını Oku →

Mamak özel lise fiyatları

Mamak özel lise fiyatları 2019-2020 eğitim ve öğretim sezonunun açılmasına az bir zaman kala belirlendi. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey doğru haber kaynaklarından ve okul idarecilerinden bilgi almak olacaktır.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Kurs Merkezi Eryaman`da açıldı

Ortadoğulular Eğitim Kurumları başarı hikayesini sürdürmeye 14 şubesiyle devam ediyor. Ortadoğulular Kurs Merkezi Eryaman`da açıldı. Açılışa özel kayıt fırsatlarımız sizleri bekliyor.

Devamını Oku →

Çankayada okullar

Çankayada okullar  yeni dönemde yapılan indirimler sayesinde ailelerin maddi anlamda zorlanmalarını engelliyor. Hayal ettiğiniz gibi bir eğitim, beklentilerinize cevap verecek kurumlar için araştırmalarınızı erken dönemde tamamlayarak erken kayıt indirimlerinden yararlanmanızı öneririz

Devamını Oku →

Ankara liseleri

Ankara liseler konusunda zengin bir kent olmakla birlikte liselerinde sunulan eğitimin kaliteli olması sayesinde çocuklarınızın gelecek hayatlarında daha başarılı kişiler olmalarını sağlayabilirsiniz. Araştırma yaparken doğru teknikleri kullanırsanız kesinlikle beklentilerinizden çok daha fazlasına ulaşmanız çok daha kolay olacaktır.

Devamını Oku →

Eryaman kolej öneri

Eryaman kolej öneri  fiyatları bu yıl da birçok ebeveynin okul seçimini fazlasıyla etkiledi. Ülkemizin hemen her yerinde olduğu gibi Eryaman’da da özel okullara ve kolejlere talep her geçen yıl artıyor. Bunda elbette ki makul seviyede tutulan 2019 Eryaman kolej fiyatları büyük rol oynuyor. Devlet okullarının giderleri ile kolejlerin giderlerini ve verilen eğitimler, sağlanan olanaklar arasındaki farklılıkları kıyaslayan pek çok birey; bu yıl tercihini kolejlerden yana kullanmayı seçti.

Devamını Oku →

Eryaman okullar

Eryaman okullar hakkında bilgi toplayarak çocuklarınız adına daha faydalı olabilecek bir okulu seçmenizi öneririz. Bu sayede geleceğin daha umut verici olmasını bekleyebilir, eğitimin kaliteli olmasını sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku →

Ankara Anadolu Lisesi sistemi

Ankara Anadolu Lisesi ile daha iyi bir gelecek için çocuklarınız adına iyi bir tercihte bulunabilirsiniz. Okul hayatının önemli ve ciddi bir konu olduğunu unutmayın.

Devamını Oku →

Mamak özel okullar ve eğitim sistemi

Mamak özel okullar kapsamında eğitim veren bazı liselerin LGS’de üstün başarı elde eden öğrencilere LGS yüzdelik dilimlerine göre indirim sağladığını biliyor muydunuz? Bu tür uygulamalar hem öğrencileri teşvik etmek hem de gelir düzeyi özel okullarda eğitim almaya engel olan başarılı öğrencileri daha kapsamlı bir eğitim programına dâhil etmek açısından son derece yararlı.

Devamını Oku →

Ankara en iyi özel liseler 2019

Ankara en iyi özel liseler 2019 listesi açıklandı. Bu da ailelerin okul seçiminde hangi liseyi tercih etmeleri gerektiği konusunda fikir sahibi olmalarına yardımcı oldu. Yeni dönemde çocuğunuz için en iyi okul seçmeye karar verirken işinizi kolaylaştıracak listeyi gözden geçirmeden ve okullar hakkında bilgi almadan karar vermemenizi öneririz.

Devamını Oku →

Çankaya okulları

Çankaya okulları özel veya devlet okulu olsun araştırma yapmadan karar verilmemesi gereken okullardır. Elbette her birinin kalitesi kendine özeldir ama yine de doğru tercih yapmak için araştırmanızı öneririz.

Devamını Oku →

Eryaman kolej

Eryaman kolej hakkında edineceğiniz bilgilerden yola çıkarak çocuğunuzun geleceği hakkında daha doğru karar verebilirsiniz. Bu şekilde hareket etmeniz daha sağlıklı bir tercihte bulunmanıza yardımcı olacaktır.

Devamını Oku →

Mamak özel okul

Mamak özel okullar devlet okullarından farklı olarak eğitim sisteminde gerekli olan her şeyi sunmakta ve kalite detayını gözden kaçırmadan öğrencilere eğitim vermektedirler. Tercihlerinizi doğru şekilde yapın, başarıya daha yakın olun.

Devamını Oku →

Çankaya kolej

Çankaya kolej alternatiflerini değerlendirirken daha çok eğitim kalitesine odaklanmanızı öneririz. Fiyatlar konusunda ise kesinlikle uzlaşabileceğiniz bir ortak rakamı kesinlikle bulabilirsiniz.

Devamını Oku →

“Hazırız, Buradayız, Bekliyoruz”

Ortadoğulular Eğitim Kurumlarıda her bireyi ile yeni döneme hazırdır. Bu inançla, bir çatı altında toplanmış siz kıymetli öğretmenlerimin, hep birlikte başarıdan başarıya koşmak için canla başla mücadele eden bütün çalışma arkadaşlarımın ve canım öğrencilerimin yeni eğitim öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun.

Devamını Oku →

Eryaman okullar

Eryaman okullar konusunda araştırma yaparken bir eğiticiden yardım alın, eğer böyle bir imkanınız yoksa okul idarecileriyle görüşerek eğitim kalitesi ve okulun diğer yönleri hakkında en net bilgileri edinmeye çalışarak karar verin.

Devamını Oku →

Çankaya okulları

Çankaya okulları içindeki pek çok kurum başarıları ile adından söz ettirmektedir. Hem Çankayadaki devlet okulları arasında hem de Çankayadaki özel okullar arasında eğitim kalitesi standartların çok üzerinde olan kurumlar yer almaktadır. Bireyler tabi ki tercihlerine ya da imkânlarına bağlı olarak özel okulları ya da devlet okullarını tercih edebilirler.

Devamını Oku →

Ankara en iyi lise

Ankara en iyi okul kavramı her birey için farklı. Her ne kadar tüm ebeveynler ile kendi okul tercihini yapabilecek yaşta ve bilinçte olan gençler için Kızılay en iyi lise sınıfına Ankaranın en kaliteli okulları giriyor olsa da; her bireyin aradığı kategori başka başka

Devamını Oku →

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun!

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun!

Devamını Oku →

Mamak Ortadoğulular Kurs Merkezi Açıldı!

Mamak Ortadoğulular Kurs Merkezi Açıldı!

Devamını Oku →

Ankara okullar

Ankara özel okullar arasında seçim yaparken her yönden okulun kalitesini değerlendirerek hareket etmeniz gerektiğini unutmayın. Daha iyi bir gelecek ve daha sağlıklı bir eğitim için dikkatli hareket edin. Eğitim döneminin başlamasına az bir zaman kala veliler çocukları için okul seçimi yapmak için harekete geçmeye başladılar.

Devamını Oku →

Ankara anadolu lisesi

Ankara anadolu lisesi  genel anlamda eğitim kalitesine sahip, öğrenci ve veli beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilen kurumlardır. Ama yine de isabetli bir seçim için dikkatli davranmanız gerekir. ancak bu şekilde en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku →

Ankara özel okul önerileri

Ankara özel okul önerileri alırken dikkat etmeniz gereken hususlara önem verirseniz daha sağlıklı sonuçlar elde edebilir, çocuğunuz için daha güzel bir gelecek hazırlayabilirsiniz. Eğitim dünyasından en iyi şekilde yararlanabilmenin en kolay yolunun öneri almaktan geçtiğini unutmayın, doğru öneri, başarıya ulaştırır.

Devamını Oku →

Ankara en iyi okul

Ankara en iyi okul alternatiflerini değerlendirirken özel okul ise fiyatlar konusuna, devlet okulu ise yönetici kadrosuna özen göstermenizi öneririz. Ankara, Türkiye’nin başkenti olması hasebi ile her anlamda diğer illere göre daha fazla gelişmiş bir şehirdir.

Devamını Oku →

Ankara özel okullar

Ankara özel okullar konusunda seçim yaparken beklentilerinize cevap verecek kurumlardan yana tercihinizi yapmanızı öneririz. Özel okullar, devlet denetimi altında tutulmanın yanında bir de özel olarak denetlenen kurumlardır

Devamını Oku →

Ankara en iyi özel okullar

Ankara en iyi özel okullar listesini incelerken hem fiyatlarına hem de eğitim kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Doğru bir seçim için eğitim alanında aktif olan birinden yardım almanız kesinlikle çok daha doğru olacaktır. Beklentilerinizi en iyi şekilde elde etmek için araştırmanızı detaylandırın.

Devamını Oku →

Ankaradaki kolejler

Ankaradaki kolejler fiyat bakımından olduğu kadar eğitim kalitesi açısından da ailelerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam ediyorlar. Yeni sezonda indirimli kayıt fiyatlarından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey erken dönemde kayıt yaptırmak olacaktır.

Devamını Oku →

Özel okul Ankara

Özel okul Ankara seçeneklerini değerlendirirken hem fiyat açısından hem de eğitim kalitesi açısından beklentilerinizi karşılayacak okulu seçmeniz önemlidir. Her özel okulun aynı kaliteye sahip olduğunu söylemek için çok fazlasıyla düşünmek gerekir

Devamını Oku →

Ankaradaki okullar

Ankaradaki okullar, her yıl yüz binlerce öğrenciyi hem bir üst eğitim kademesine, hem de hayata hazırlıyor. Bizden sonra çocuklarımızın ikinci ailesi ve ikinci evi haline gelen okullar; onların hayata bakışında, davranış ve alışkanlık kazanmasında belki biz ebeveynlerden çok daha fazla etkili. Bu yüzden okul seçimi üzerinde çokça düşünülmesi gereken bir konu kesinlikle.

Devamını Oku →

Ankara kolej fiyatları

Ankara kolej fiyatları 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı için netlik kazanalı uzun bir süre oldu. Şimdi sırada gelecek yıl Ankara kolejleri için şimdiden hazırlık yapmak, okul belirlemek ve 2020 Ankara kolej fiyatları hakkında az çok bir rakam belirleyerek, zorlanmamak adına küçük küçük birikim yapmak isteyen ebeveynlerde.

Devamını Oku →

Ankara kolej tavsiyeleri

Ankara kolej tavsiyeleri doğrultusunda okul tercihi yapan birey sayısı oldukça fazla. Ankara gibi kolejlerin ve özel okulların yoğunluk kazandığı illerde seçim yapmak oldukça zor. Hemen her okulun kendine göre avantajlı ve dezavantajlı yanları var.

Devamını Oku →

Ankaradaki özel kolej fiyatları

Ankaradaki özel kolej fiyatları her yıl belirli dönemlerde kamuoyu ile paylaşılıyor. Her yıl okulların bulunduğu bölgeye, eğitim kalitelerine, sağladığı olanaklara göre belirledikleri yıllık artış oranları ise en çok merak uyandıran konulardan biri şüphesiz

Devamını Oku →

Ankara özel kolejler

Ankara özel kolejler tarafından açıklanan yeni kayıt ücretleri, bireylerin kolejlere olan talebini ciddi derecede etkiledi. 2019 Ankara kolej fiyatları arasında; özellikle belirli markaların talep ettikleri ücretler ebeveynler arasında büyük bir şaşkınlığa yol açtı

Devamını Oku →

Konyadaki okullar

Konya lgs kursu  arasında en çok dikkati çeken grup Konya AYT TYT kursları denebilir.  Üniversite sınavı hazırlık sürecini yaşayan ve bu süreçte profesyonel bir yardımın daha verimli sonuç vereceğine inanan pek çok birey Konya lgs kursu kapsamında sınava hazırlanmayı tercih etmektedir.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Kazandırır!

Ortadoğulular ailesi olarak her öğrencimizin başarısıyla gurur duyuyoruz!

Devamını Oku →

Basında Biz!

Ortadoğulular Eğitim Kurumları 2002`den bugüne büyük başarılarla adından söz ettiriyor.

Devamını Oku →

Gelecek Güzel Bir Eğitimle Şekillenir!

Avantajlı kayıt fırsatlarımız sizleri bekliyor!

Devamını Oku →

Bakırköy özel okullar

Bakırköy özel okullar ve kolejler bakımından, her yaş grubundan öğrencinin eğitim alabileceği alternatiflere sahiptir. Özellikle Bakırköy kolejleri bu kurumlar arasında sosyal, kültürel ve sportif olanakları ile en çok tercih edilen okullardır.

Devamını Oku →

Ankaradaki Okullar

Ankaradaki okullar nitelikli bireyler yetiştirmektedir. En fazla okula sahip olan İstanbul’un yanı sıra okul sayısının en fazla olduğu ikinci il Ankara olmasına rağmen Ankaradaki liseler İstanbul’daki çoğu okullardan daha fazla imkân sunup Ankaradaki okullardan çıkanların başarı sıralaması daha yüksek olmaktadır.

Devamını Oku →

2020 AYT

YKS’nin ikinci oturumu olan Alan Yeterlilik Testi (AYT) dört yıllık lisans eğitimi almak her adayın gireceği bir sınavdır. İki oturumdan oluşan YKS 2019’un ilk oturumu (TYT) genel sınavı %40 ikinci oturumu (AYT) ise %60 oranında etkilemektedir.

Devamını Oku →

Etimesgutun en iyi kursu

Türkiye’nin başkenti ve devletin göz bebeği Ankara’nın en gözde ilçelerinden, metropol ilçe Etimesgut... Eğitim, bilim, sanat alanında yükselen bir yıldız, sürekli büyük adımlar atmaya cesaret eden bir devrim ilçesi...

Devamını Oku →

YKS sonuçları ne zaman

YKS sonuçları ne zaman sorusu öğrencilerin birbirlerine sıklıkla sordukları hatta çevresindeki bireylerin öğrencilere sordukları sorular arasındadır. Öğrenciler 2019 yılında Haziran ayının 5 ve 16 sında sınava girmişledir

Devamını Oku →

2019 Türkiye geneli LGS istatistiği

2019 Türkiye geneli LGS istatistiği açıklandı. Türkiye`den tüm sorulara yanıt veren 565 öğrenci yer alıyor. Bu öğrenciler LGS sınavının her iki oturumunda çıkan soruların tamamına doğru yanıtı vererek Türkiye birinciliğine imza atmış bulunuyor.

Devamını Oku →

2019 TYT

Her yeni bir uyanamaya görelim ki eğitimle ilgili bir değişiklik olmamış olsun. Milyonlarca öğrencinin kâbusu haline gelmiş bir zamanların TEOG sınavı yerini YKS 2019 kapsamında Temel Yeterlilik Testine (TYT) bırakmıştır.

Devamını Oku →

Ankaradaki Anadolu Liseleri

Yaklaşık olarak 5.5 milyon nüfusa sahip olan Ankara Türkiye’nin en büyük şehirlerinden bir tanesidir. Her yıl göç alan bu şehirde en fazla nüfusu oluşturan toplulukta hiç şüphesiz eğitim gören öğrencilerdir. 2018 yılı kayıtlı olan verilere göre Ankara’da yaklaşık 250 bin öğrenci lise eğitimi almaktadır.

Devamını Oku →

2019 YKS puan hesaplama

2019 YKS puan hesaplama son günlerde öğrencilerin en çok yaptıkları arasında. Her önemli sınav sonrasında öğrenciler yaptıkları tahmini netler doğrultusunda hangi puan aralıklarına sahip olduklarını görmek için bu hesaplamayı yapmaktadır. Öğrencilerin hesaplamayı yapmak için belirli bilgileri girmiş olmaları gerekir.

Devamını Oku →

En iyi öğretmen kadrosuna sahip dershaneler

En iyi öğretmen  kadrosuna sahip dershaneler de alınan eğitim diğer eğitim kurumlarından daha iyi bir eğitimdir. Çünkü öğretmen eğitim hayatında yer alan en önemli unsurdur. Öğrencileri yetiştiren, onları donanımlı anlayışlı, başarılı, üreten bireyler haline getiren öğretmenlerdir.

Devamını Oku →

Etimesgut En İyi YKS Kursu

z En iyi YKS kursu ile alanında uzman kişilerin destekleri ile YKS’nin üstesinden gelin. 

Devamını Oku →

Ankaradaki Liseler

LGS ile yorulan gençlerin YKS’ye kadar eğitim sürecine devam edecekleri lise, dikkatle tercih edilmesi gereken bir eğitim basamağıdır. Tercih yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus eğitim kadrosunun güvenilir olmaları ve öğrencinin çıktığı bu zorlu süreçte onu desteklemeleri ve yönelmesi gereken alanlar konusunda bilgi sahibi olmasını sağlamalarıdır.

Devamını Oku →

Ankaradaki Anadolu Liseleri

Ankara Türkiye’nin en büyük şehirlerinden bir tanesidir. Ankara öğrenci şehri olarak bilinmektedir. Öğrencileri için gerekli olan tüm koşullar düşünülmüş ve ona göre şehir ve kurumlar dizayn edilmiştir.

Devamını Oku →

Ankaradaki Liseler

Lise, eğitim hayatının en önemli senelerini oluşturan bir basamaktır. Bu basamağın sağlamlığı üniversite yolculuğunun niteliğini de belirlemektedir. Unutulmaz dostlukların başlangıcını, birbirinden eşsiz anıların varlıklarını lise oluşturmaktadır.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Ahi Mesut Kurs Merkezi

Ortadoğulular Ahi Mesut Kurs

Devamını Oku →

Ortadoğulular Etimesgut Kurs Merkezi

Ortadoğulular Etimesgut Kurs

Devamını Oku →

Ortadoğulular Kızılay KPSS Kurs Merkezi

Atatürk Bulvarı No: 135 Kızılay/Ankara Tel : +90 312 418 20 08

Devamını Oku →

Ortadoğulular Kızılay Bulvar Kurs Merkezi

Kızılay VIP Şube

Devamını Oku →

Ortadoğulular Kızılay Karanfil VIP Kurs Merkezi

Kızılay Karanfil Şube

Devamını Oku →

Ortadoğulular Keçiören Kurs Merkezi

Ortadoğulular Keçiören Kurs

Devamını Oku →

Ortadoğulular Sincan Kurs Merkezi

Ortadoğulular Sincan Kurs

Devamını Oku →

Ortadoğulular Sincan Kurs

Ortadoğulular Sincan Kurs

Devamını Oku →

Ortadoğulular Mamak Kurs Merkezi

Ortadoğulular Mamak Kurs

Devamını Oku →

Mamak Özel Anadolu Lisesi

Mamak Özel Anadolu Lisesi

Devamını Oku →

Mamak Özel Okullar

Özel okullar dünyanın takip etmekte olduğu eğitim modellerinin gelişmesine yardımcı olmakta, projeler geliştirmekte, eğitimci ve yönetici olmak üzere öğrencilerimize yurtdışı açılımlarını da desteklenmektedir. Eğitim anlayışımız her zaman kalitemizden kaynaklı olmakla birlikte alanında geniş ve çalışmalar bulunmasına dair her şekilde öğrencimizin yanında bulunarak onun en iyi şekilde gelişmesini sağlayarak buna uygun eğitim modelleri geliştirmenin yanı sıra farklı ve özgüvenli bireyler yetişmesini amaçlamaktadır. 

Devamını Oku →

Ortadoğulular Eryaman Kurs Merkezi

Eryaman Özel Öğretim Kursu

Devamını Oku →

Anlaşmalı Kurumlar

Anlaşmalı Kurumlar

Devamını Oku →

Ankara özel liseler

Ankara özel liseler öğrenciler tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Lise eğitimine başlayacak öğrenciler ve veliler eğitim kalitesi en iyi Ankara’daki özel liseyi bulmaya çalışıyor. Lise arayışındaki öğrenciler için önemli olan birçok durum var. Lise dönemi öğrencilerin kişisel ve sosyal gelişimi açısından çok önemli bir dönemdir.

Devamını Oku →

Ankaradaki Özel Okullar

Eğitim 21. yy da insan hayatının çok faktörlü olarak hayatında her türlü gelişimi sağlayan en önemli faktördür. İki farklı ana bölüme ayrılan eğitim formal ve informal olarak sınıflanmaktadır. İnformal eğitim insanların birbiri ile olan ilişkileri sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Devamını Oku →

Batıkent Özel Anadolu Lisesi

Batıkent Özel Anadolu Lisesi

Devamını Oku →

Ankaradaki özel okullar

Eğitim insanın yaşamında bireysel olarak en önemli gelişmişlik ve toplumsal duyarlılık ve bilinci oluşturarak ilerlemesine katkı sağlayan unsurlardan biridir. Nitekim bu bilinç ve duyarlılığa bağlı olarak toplumsal gelişmişlik ve çağdaş medeniyetler seviyesinde en üst seviyeye gelmek de gelmektedir. İşte çağdaş medeniyetler seviyesine yükselerek önemli eğitimsel gelişimler sağlamak için eğitimin en ileri seviyelerde sunulması gerekmektedir.

Devamını Oku →

Ankara özel okullar listesi

Özel okullar anne ve babalar tarafından kaliteli eğitim vermeleri nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir. Bu okulların tercih edilmesinin sebebi ise diğer okullarla karşılaştırma yapıldığında pek çok artıya sebep olmasıdır. Bu açıdan bakıldığında Ankara özel okullar listesi özellikle veliler tarafından rağbet görmektedir.

Devamını Oku →

Türkçe Yarışması

Türkçe Yarışması

Devamını Oku →

Ankara özel okul

Ankara özel okul olarak yılların getirmiş olduğu deneyimi kullanarak öğrencilerimiz ile birebir ilgileniyoruz, oluşan bu durumda akademik anlamda öğrencilerin daha üst konuma gelmesine yardım ediyor

Devamını Oku →

Ankaradaki özel okullar

Günümüzde birçok aile çocuklarını özel okullara göndermektedir. Bunda da en önemli etken ailelerin özel okullarda, devlet okullarında olandan daha iyi bir eğitim verileceğini düşünmesidir.

Devamını Oku →

Ankaradaki en iyi özel okul

Ankaradaki en iyi özel okul konusu hakkında araştırmalar yapılıyor.  Eskiden kız çocuklarının okumaması gibi bir durum artık günümüzde yoktur. En iyi okullarda eğitim alarak en başarılı iş yerlerinde yöneticiler arasında kadınlar da bugün yerini almaktadır.

Devamını Oku →

Ankaradaki özel okullar

Ankara’daki özel okullar arasında ilk sıralarda yer almamızın en başta olan nedeni de burada öne çıkmaktadır. Okulumuz öğrencilerimizin geçmişini öğrenmelerini ve geleceklerini ona göre şekillendirmelerini istemektedir.

Devamını Oku →

Ankara özel okul fiyatları

Ankara özel okul fiyatları, bizim okulumuzla dengelendiğinde yüksek olabilmektedir ve sizleri biraz sıkıntıya sokabilir. Ancak bizler, siz değerli velilerimiz için en güzel eğitimi, en uygun fiyata vermekteyiz

Devamını Oku →

Ankaradaki özel anadolu liseleri

Eğitim, belli bir konuda istendik sürekli davranışlar kazandırmak amacıyla oluşturulmuş bir bilimdir. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de eğitime verilen önem oldukça fazladır. Eğitim alanında faaliyet gösteren okulumuz Ankara’daki özel anadolu liseleri arasında yer alır.

Devamını Oku →

Ankara Kolej Fiyatları

Ankara kolej fiyatları değişiklik göstermekle birlikte maddi durumları bir kenara koymanız gerekecektir. Para ve maddi durum zamanla çözülebilir ama bir öğrencinin kariyer basamaklarını doğru bir şekilde çıkamaması maddi boyutla telafi edilemez.

Devamını Oku →

Ankaranın En İyi Okulları

Ankara eğitim  kurumları açısından kalabalık bir listeye sahip ilimizdir. İl Milli Eğitim Müdürlüğü ‘nün 2016-2017 eğitim-öğretim dönemi verilerine göre Ankara’da  anaokulu, ilkokul, ortaokul  ve liselerin  toplam sayısı 1000 adet özel ve 1700 adet  resmi olmak üzere toplamda 2700 ‘dür.

Devamını Oku →

Özel Okul Ankara

Ankara özel okulları arasında ilk sırada yer alan Ortadoğulular eğitim kurumlarının başarısının altındaki etkenleri gelin inceleyelim.

Devamını Oku →

Misyon

Atatürk`ün de ifade ettiği gibi "... En mühim, en esaslı nokta eğitim meselesidir. Eğitimdir ki, bir milleti ya hür, müstakil, şanlı, yüksek bir cemiyet halinde yaşatır, ya da bir milleti esaret ve sefalete terk eder."

Devamını Oku →

Hakkımızda

 Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öğe eğitimdir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları bu bilincin doğurduğu, sorumluluğun bir sonucudur.

Devamını Oku →

Ortadoğulular Kızılay Yabancı Dil Kurs Merkezi

Dünyanın önde gelen ülkelerinin resmi dili ve çoğu ülkenin de birinci yabancı dili olması açısından İngilizce öğrenmeye yönelik talep sürekli artmaktadır. Bu talep doğrultusunda, kaliteli İngilizce eğitimi arayışına bir çözüm olarak doğan kurumumuz her tür öğrenci profiline hitap etmesi ve her geçen gün artan başarısıyla öncü kurumlardan biri haline gelmiştir.

Devamını Oku →