Anaokullarında ingilizce eğitimi | Ortadoğulular Eğitim

Anaokullarında ingilizce eğitimi

Ortadoğulular Eğitim Anaokullarında ingilizce eğitimi

25.3.2019       380      


Anaokullarında ingilizce eğitimi

Anaokulları okul öncesi çağlarda olan çocuklarımızın eğitim hayatlarında önemli bir yer teşkil etmektedir.Gerek çocukların kişisel gelişimlerinde gerekse ilköğretim çağlarında öğretilen bilgileri çocukların daha kolay algılayabilmesi ve okullarına adaptasyon süreçlerinin kolaylaştırılması adına kaliteli bir eğitim almaları şarttır.
Ankara gibi metropol şehirlerde anne babaların çalışan velilerden oluşması ilkokul öncesinde güvenilir bir Anaokuluna ihtiyacı artırmaktadır.Velilerimizin yoğun iş hayatında iş yerlerindeyken akıllarının çocuklarında kalmamalarını amaçlıyan kurumumuz yaklaşık on yıldır bu doğrultuda kaliteli ve güvenilir bir eğitim hizmeti vermeyi temel ilke saymıştır. Etimesgut çevresinde ikamet eden ve çocuklarına okul öncesinde güvenilir ve kaliteli bir yuva arayan tüm velilerimizi kurumumuzun fiziki koşullarını görmeye,tecrübeli,sevecen ve sempatik öğretmenlerimizle tanışmaya bekliyoruz.
Eğitici ,öğretici ve eğlenceli oyunlarla çocukların kişisel gelişimine katkı sağlamanın yanı sıra mutlu , öz güvenli bir çocuk yetiştirmenizde katkı sağlamaktan bizlerde gurur ve onur duyuyoruz. 
Çocukların gün içinde mutlu ve huzurlu olmalarının önemi çok büyüktür. Kurumumuzda gün boyu eğitim gören çocuklarımız gün içinde tüm enerjisini pozitif yönde kullanmış olup akşam anne babasıyla daha kaliteli bir zamanı paylaşma imkanı bulabilecektir.
Okul öncesi eğitimin önemi
İlköğretim çağı yaklaşan çocuklarımızın özellikle algılarının fazlasıyla açık olduğunu ve bu dönemlerde verilen eğitimlerin hafıza teknikleri ve özel yöntemler uygulanarak verilmesinin çocukların ileriki eğitim öğretim hayatlarında başarılı bir dönem geçirmelerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Örneğin anaokullarında ingilizce eğitiminde yabancı dilde şarkılar dinletilmesi melodik yöntemlerin kullanılması bu yaştaki çocuklarda ingilizce kavramları öğrenmelerinde ve ezberlemelerinde kolaylık sağlayacaktır.Bunun yanısıra özellikle analitik zekayı ve aritmetik düşünmeyi geliştirecek parça birleştirerek oyuncak yapma ve hatta bu oyuncakları hareket ettirebilmeyi sağlayacak robotik kodlama eğitiminin uygulanması yeni çağın gereği olmaya başlamıştır. Etimesgut bölgesinin yanısıra Ankara'nın birçok nezih semtinde güvenilir huzurlu ve kaliteli fiziki koşulları sağlık bakanlığı ve milli eğitim bakanlığı tarafından onaylı sağlıklı ve besleyici yemekleriyle siz değerli velilerimize en kaliteli en güvenilir eğitimin garantisini veriyoruz.Çağdaş,modern ve çağın gerektirdiği koşullarda verdiğimiz eğitimin yanısıra çocuklarımıza toplumsal değerlerini ve ulu önderimiz Türkiye Cunhuriyeti devletimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk sevgisini aşılamayı ve ilkelerine sahip çıkmaları için çalışıyoruz. 

Eryamanın en iyi ve en güvenilir Anaokulu
Okul öncesi çocuk gelişimi
Değerli veliler ilkokuldan önceki temel eğitim bir bireyin eğitim-öğretim sürecindeki en önemli aşamadır.Çocuklarımızın hayatında eğitimin ilk başladığı dönem aslında anne karnıdır.Daha sonra emekleme konuşma evreleri geçirildikten sonra kendini doğayı çevreyi tanımaya başlayan çocuklar en önemli gelişimi bundan sonraki süreç olan Anaokulu döneminde alırlar.Konuşma,yazma ,resim yapma yada el becerileri kazanma bu aşamada geliştirilip hayatının ileriki zamanlarında kendisine fayda sağlar.

Nitelikli ve Güvenilir Anaokulu nasıl olur nelere dikkat edilmelidir?
İlkokul eğitimi başlamadan önceki eğitimin en mühim dönemi nitelikli bir anaokulunda alınan sağlam temellere dayalı bir eğitim-öğretime bağlıdır.Peki bu eğitim nasıl olmalıdır? 

Ortadoğulular Eğitim Eryamanın en iyi liseleri

Eryamanın en iyi liseleri

Eryamanın en iyi liseleri en çok tercih edilen liseler arasındadır. Burada ikamet eden kişilerin yanı sıra çevresinde bulunan semtlerden de burada ...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Eryaman Anaokulu Ücretleri

Eryaman Anaokulu Ücretleri

Eryaman anaokulu ücretleri siz değerli ebeveynlerimiz için makul fiyatlarda tutulmuştur verilen kaliteli hizmeti de göz önünde bulundurduğumuzda bu...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.