fbpx
Genel Merkez
Genel Merkez
Öveçler Anadolu Lisesi
Mamak Anadolu Lisesi
Eryaman Anadolu Lisesi
Batıkent Anadolu Lisesi
Kızılay Bulvar
Kızılay Karanfil
Kızılay Konur VIP
Mamak
Sanatoryum
Bağlarbaşı
Yenimahalle
Sincan
Eryaman
Aydınlıkevler
Bağlıca VIP
Etimesgut
Batıkent
Ahimesut
Çayyolu VIP
Öğrenci/Veli Girişi

Ortadoğulular Ankara Dershane

Öğrenci ve veli memnuniyeti odaklı eğitim kurumumuz yılın en iyi eğitim markası ödülüne layık görüldü.

Hızlı İletişim Formu

Ankara Ortadoğulular Dershaneleri

Ankara Dershane Ortadoğulular, yaptığı eğitimsel çalışmaları destekleyici ve geliştirici tüm imkânların öğretmenlere kusursuz bir eğitim aktarma amacıyla verilmesi ve öğretmenlerin, öğrencilere en gelişmiş eğitim modelleri ile sınav sistemine uygun eğitim vermesi dershanemizi Ankara'nın En Kıymetli ve eğitimin parmakla gösterilen tek adresi yapmaktadır.

“Her insan bir dünyadır” anlayışıyla üzerimize aldığımız sorumlulukların farkındalığını hizmet kalitesine aktaran Ortadoğulular Eğitim Kurumları, hayatlara başarılı dokunuşunun karşılığını yerleştirme sınavları sonucu elde edilen derecelerle kanıtlamaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeye sahip eğitmen kadrosu ile her yıl daha iyisi için çalışmaktadır. 14 Kurs, 4 Anadolu Lisesi ile Ankara’da eğitim kurumları denildiğinde akla gelen firmalar sıralamasında ilk 3’te yer alıyor.

20. Yılımızda 25 Şubemizle, 

Eğitimde Başarının Adresi  “Ortadoğulular Eğitim Kurumları”

Kurs modellemeleri ile öğrenimde çeşitlilik sağlayarak tüm öğrencilerimize başarılı bir eğitim imkanı sunuyoruz.

VIP modelimiz ile “Ayrıcalıklı” bir öğrenim imkanı sunuyoruz.

Anadolu Liselerimiz ile “Kaliteli” bir eğitim sunuyoruz.

Profesyonel Kadro

Alanında deneyimli ve profesyonel eğitmenler

Güçlü Yayın Desteği

Detaylı konu anlatımlı yayınlar ile deneme sınavları

Yılın En İyi Eğitim Markası

Öğrencilerin ve velilerin memnuniyeti kurumumuzun asıl hedefidir

Ankara Dershane

Türkiye’deki eğitim anlayışı en genel tabiriyle sınava dayalı bir eğitim sistemidir. Okullarımızda verilen eğitim zaman problemi nedeniyle genellikle sadece konu anlatımını kapsadığından dolayı öğrencilerin soru çözme pratiği kazanması açısından dershaneleri ön plana çıkarmaktadır. Ankara’da da dershane önerisi olarak ilk sıralarda profesyonel eğitim anlayışıyla Ortadoğulular Eğitim Kurumları gelmektedir. 2002 yılından beri eğitim kalitesinden ödün vermeyerek öğrencileri kalıcı başarıya ulaştıran Ortadoğulular 2006 yılında isim patenti almış ve eğitimde bir marka haline gelerek kurumsallaşmıştır. 4 Anadolu Lisesi ve 15 Kurs merkeziyle eğitim-öğretim süreçlerinde kendini en iyi şekilde kanıtlamış ve Ankara dershane seçenekleri arasından kendini sıyırarak öğrenci ve veli memnuniyetiyle yılın en iyi eğitim markası ödüne layık görülerek liste başına çıkmayı başarmıştır. Öğrencileri sadece sınava hazırlamanın dışında ilgi ve becerilerini de geliştirmeyi amaçlamış bir kurumdur. Gerek branş öğretmenleri gerek Rehberlik ve Danışmanlık hizmeti veren öğretmenleriyle sürekli iletişimde kalarak eksiklerini kolayca çözebilen, motivasyonu ve başarısı her zaman yüksek öğrenciler yetiştirmektedir.

Ankara Dershane Fiyatları 2021

Ankara dershane fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunduğu için bu durum farklılık göstermektedir. Bunların içinde kurumun ve öğretmenlerin tecrübesi, öğrencilere sunulan yayınlar ve denemeler, sınıf mevcutları gibi birçok etmen bu fiyatları belirlemede etkilidir. Haliyle eğitim standartları, sınavı kazandırdığı öğrenci sayısı, sunduğu imkânlar bazında değerlendirildiğinde kurs merkezlerinin maliyetinin daha yüksek olması olağan bir durumdur. Ankara dershane arayışında dikkat edilmesi gereken diğer bir unsur da ulaşımı kolay olan merkezlerin seçimidir. Çünkü veliler zaten hali hazırda öğrencinin eğitim masrafıyla ilgilenirken ulaşım problemiyle de karşılaşmak istemez. Bu durum hem öğrenci hem de veli için zorlu bir süreç gerektirir. Uzak mesafedeki bir dershaneye ulaşım sağlamak öğrencinin hem bedensel hem de zihinsel olarak yorulmasına ve derse adapte olmakta güçlük çekmesine neden olur.

Ankara En İyi Dershane

Öğrencilerin özellikle sınav odaklı çalıştıklarında zamanı ne kadar iyi kullanmaları gerektiğine şüphe yoktur. Ankara en iyi dershane sıralamasında ilk beşte yer alan Ortadoğulular Eğitim Kurumları, yirmi yıla yakın nitelikli tecrübesiyle 2016 yılından itibaren Ankara’nın belirli semtlerine açtığı şubelerle destek vermektedir. Bunun nedeni ise, kurumun tecrübesinden faydalanmak isteyen ve nitelikli bir sınav hazırlığını benimseyen öğrencileri bir çatı altında toplayabilmektir. Ankara dershane seçenekleri arasında bu eğitim ağının yayılmasını en iyi yöneten kurumdur.

Ankaradaki Dershaneler

Tabii ki büyük şehirlerde özellikle dershane ya da kurs olarak seçenekler oldukça fazladır. Ancak nitelikli bir eğitim sunan ve sınava kazandırdığı öğrenci başarısı da tartışmasız gözlemlenen Ortadoğulular Eğitim Kurumları hem eğitim olanakları, etüt ve soru çözüm saatleri, rehberlik ve danışmanlık hizmetiyle öğrenciyle bire bir iletişimde kalmaktadır. Öğrencilerin sınav kaygısı, motivasyon eksikliği ve diğer nedenlere bağlı olarak Uzman Psikolog desteği de vererek öğrencinin tamamen sorunsuz bir şekilde motive olmasını sağlamak için elinden geleni fazlasıyla yapmaktadır. Motivasyonu düşük ve kaygılı bir öğrencinin derse odaklanma probleminin zorlu bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Seçeneklere bakıldığında velilere Ankara dershane önerisi olarak sunmak kaçınılmazdır.

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
ankara icra avukatı ingilizce kursu ankara en iyi seo uzmanı konya avukat mersin avukat