Ankara özel anaokulları | Ortadoğulular Eğitim

Ankara özel anaokulları

Ortadoğulular Eğitim Ankara özel anaokulları

25.1.2019       512      


Ankara özel anaokulları

Anaokulları, çocukların eğitime ilk başladıkları yerlerdir, aileden ayrılma duygusunu ilk defa yaşayan öğrenciler farklı bir sosyal grubun içerisine dâhil olduğu için bir takım sorunlar yaşayabilir. Ankara özel anaokulları arasında yer alan okulumuz bu konuda öğrencilerle birebir ilgilenerek, aile şefkati göstermektedir. Sonuç olarak aileden farklı kişiler ile iletişim kuran çocuklar farklı bir kurumdan bu tarzda eğitimler alması çok önemlidir. Oyun oynayarak sosyalleşmeyi öğrenen öğrenciler aynı zamanda farklı ve hem cinsleri ile paylaşma duygusunu anlar. Okul öncesi eğitim sürecine dâhil olmayan öğrencilerde daha çok paylaşmama durumu sezilmiştir, bu alanda hizmet veren özel anaokulumuz sizlere tam garanti imkânı sunmaktadır.

Çocukların hem bilişsel hem de davranışsal anlamda gelişmesi için yeni etkinlikler oluşturmaktayız, öğretmen kadromuz alanında uzmandır ve bu işi severek yapmaktadır. Öğretmenlerimizin etkinlik sürecinde katkısı oldukça fazladır, etkinlikler öğrencileri yormayacak cinsten olmalıdır aynı zamanda öğrenciler etkinlik süresince eğlenmelidir. Ankara özel anaokulları içerisinde bu etkinlikleri uygulayan nadir okullardanız. Hizmetlerimizin en temel amacı çocuklarımızın eğitime başlamadan önceki ilk kaygılarını yok etmesi ve okulun eğlenceli bir ortam olduğunu anlamasıdır. Eğer bizim okulumuzu tercih ederseniz, sizlere her açıdan garanti sunarız çünkü şuana kadar ki bütün hizmetlerimiz başarılı bir şekilde sonuçlanmıştır, okul öncesi eğitimi alan birçok öğrencimiz devam eden eğitim sürecinde başarılı bir şekilde hayatına devam etmektedir.

Okul Öncesi Eğitimi Neden Önemlidir?

Okul öncesi eğitimi her açıdan önemlidir çünkü öğrencilerin yaşamış olduğu birçok sorun uyumdan kaynaklanmaktadır. Aile ortamından ayrılmak öğrenciler için psikolojik bir çöküştür, bu durum ile okulları özdeşleyen öğrenciler okullara karşı ön yargı oluşturabilir. Okulların eğitim süreci için ne kadar önemli olduğu ve öğrencileri her açıdan mutlu ettiği uygulamalı olarak onlara gösterilecektir. Ankara özel anaokulları sayı bakımından fazladır ancak sunulan imkânlar değerlendirdiğinde fark yaratan bir okul imajımız vardır. Öğrencilerin psikolojik durumuna kadar birçok detayla yakından ilgilenmekteyiz, hatta ki alanında uzman olan psikolojik danışmanlarımız sayesinde oyun terapisi uygulaması yapılabilmektedir. Hizmetlerimiz ve okulumuz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

 

 

Ortadoğulular Eğitim Ankara Dikmen özel okul tavsiyesi

Ankara Dikmen özel okul tavsiyesi

Ankara Dikmen özel okul tavsiyesi vermeden önce sizlere Dikmen semtinden birazcık bahsetmek istiyorum. Dikmen semti Ankara`nın en büyük ve kalabalı...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Ankara matematik merkezleri

Ankara matematik merkezleri

Ankara matematik merkezleri konusundan önce sizlere başkentten ve bu kentteki eğitim kalitesin de bahsedeceğim. Başkent Ankara bu unvana 1923 tarih...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.