Batıkent özel anaokulu | Ortadoğulular Eğitim

Batıkent özel anaokulu

Ortadoğulular Eğitim Batıkent özel anaokulu

27.11.2018       625      


Batıkent özel anaokulu

BATIKENT ÖZEL ANAOKULU

     Yenimahalle ilçesinin yarı nüfusunu oluşturan Batıkent semti modern yerleşim alanlarından biridir.Nüfusu orta ve yüksek gelir insanlardan oluşmaktadır. Batıkent, Kızılay ve Sincan'a 15 km uzaklıktadır.Sosyal ve kültürel seviyesi yüksek nüfustan oluşmaktadır.

     Batıkent Özel Anaokulu yeniliklere her zaman açık çocuklara ve anne babalara kaliteli ve iyi bir eğitim verebilmek adına işinde uzman ve genç dinamik kadrosuyla verimli çalışmayı hedefleyen eğitim kurumudur.Batıkent özel anaoku hedefi mutlu bir toplum için mutlu bireyler yetiştirmek olup özgüveni çocuklarda erken yaşta sağlamaktır.

      Batıkent özel anaokulu seçmemizdeki avantajlar

Özel Anaokullarında 2-6 yaş arasında hizmet verilmektedir.0-2 yaş arasındaki çocuklarımıza kreş eğitimi verilir.3-6 yaş arasındaki çocuklarımıza da okul öncesi eğitim hizmeti sağlanmaktadır.Batıkent özel anaokulu nda üniversitede çocuk gelişimi bölümünden mezun olan öğretmenlerle çalışılır.Çalışan anne babalar çoğunlukta olduğu için sabah saat 07.00’da başlayıp akşam 19.00’ada bitmektedir.Akşamları bir nöbetçi öğretmen kalarak işi uzayan anne babalarımızın haber vermesi doğrultusunda çocukları teslim edilmeden çıkılmamaktadır.Batıkent özel anaokulu tam günün dışında yarım gün gelmesini isteyen velilerimizde olanak sağlamıştır.Yabancı dil eğitimi küçük yaşta verilmeye başlanmış olup erken yaşta dil öğrenmesi sağlanmakta olup algılama düzeylerinin artırılması sağlanmıştır.Batıkent özel anaokulu birçok sosyal faaliyet düzenlemiş olup öğrencilerin sinema, tiyatro ,müzik, jimnastik, belirli gün ve haftalarda yarışmalara ve etkinliklere katılımlarına özen gösterilmiştir.Batıkent özel anaokulu öğrencilerin temizliğine ve hijyenik bir ortamda olmaları için bu durumu fazlasıyla özen göstermiştir.Çocuklara fiziksel anlamda da olanaklar sağlamış,uyku odası,havuz,kapalı spor salonu,bahçesi,etkinlik sınıfları,yemekhanesi,revir bulunmaktadır.  İçerisindeki revir sayesinde çocuklara düzenli sağlık kontrolleri sağlamakta ve acil durumlarda müdahale etmektedir. Çocukların rahat hareket edebilecekleri, ferah içinde eğitim öğretim görebilecekleri sınıf ortamları titizlikle düzenlenmiştir. Sınıf mevcudu yaş gruplarına göre farklılık gösterebilmektedir. 

Bugünkü yazımda sizlere Batıkent özel anaokulu hakkında bilgiler vermeye çalıştım. Bir sonraki yazımda sizlere Çankaya özel anaokulu hakkında faydalı bilgiler vermeye çalışacağım.

Ortadoğulular Eğitim Çankaya özel anaokulu

Çankaya özel anaokulu

Çankaya özel anaokulu ya da Çankaya’daki diğer okullar merkezi bir konumda yer aldığından ve kaliteli eğitim verildiğinden öğrencilerin yoğun ilgis...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Özel Anaokul

Özel Anaokul

Özel anaokul da okul öncesi eğitim alan çocuklar kendine olan öz güveni sağlamış olurlar.Tek başına yemek yemeyi,oyuncaklarıyla oynamayı,dişlerini ...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.