Çankayadaki Özel Anaokulları | Ortadoğulular Eğitim

Çankayadaki Özel Anaokulları

Ortadoğulular Eğitim Çankayadaki Özel Anaokulları

16.12.2018       681      


Çankayadaki Özel Anaokulları


Çankayadaki  Özel anaokulları çocuklarına özellikle iş nedeni ile yeterli vakiti gün içerisinde ayıramayan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmiştir. Anaokulları genellikle 3 ile 6 yaş arasındaki çocuklara hizmet vermektedir. Bu yaş aralığında çocuğu olan anne ve babalar çocuklarının gün içerisinde yeterli ilgi ve eğitimi almaları için Çankayadaki özel anaokullarını tercih edebiliyorlar.

Özel Anaokulu Sınıflarının Artıları Nelerdir?

Çankaya’nın özel anaokulu sınıfları düşük sınıf mevcuduna sahip olduğu için, öğrenci velileri tarafından sıkça tercih ediliyor. Düşük sınıf mevcudunda yetişen çocuklar, öğretmenleri tarafından daha çok zamana sahip oluyor, eğitici faaliyetlerde daha aktif bir şekilde yer alabiliyorlar. Öğretmenler de daha az yoruldukları için verimlerinde önemli bir artış sağlanmış oluyor.

Çankayadaki özel anaokulları 3 ile 6 yaş arasındaki çocuklara gelişimlerini tamamlamaları için gerekli zeka gelişim oyunlarını, uyku saatlerini, hijyenik ortamı, sosyal faaliyetleri ve çok daha fazlasını sunuyor.

Özel Anaokulları Deyince Akla Gelen İlk Kurum: Ortadoğulular Eğitim Kurumları

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak sektörde bulunduğumuz 2002 yılından itibaren, sektörde lider konumunda yer almakta, rakiplerimize uyguladığımız eğitim modelleri, vizyon ve misyon anlayışımız, hedeflerimiz, kadromuz, kurumsal yapımız ile ideal bir örnek olmaktayız.

Uyguladığımız eğitim modelleri öğrencileri merkeze alarak, onların gelişimini maksimum seviyeye çıkartmak hedefini güder. Kurumumuz öğrencinin hedef belirlerken gerçekçi olmasını sağlamak, hedeflerine emin ve sağlam adımlarla yol olmasını sağlamak için yol gösterici bir rol oynar. Rol gösteren eğitimcilerimiz alanında uzman olan, denetleme sınavları ile denetlenen, kendilerinden sürekli gelişmeler beklenen kişilerdir. Öğrencilerimiz uzman yardımı sayesinde belirlemiş oldukları hedeflere kısa sürede kavuşabilirler.

Kurumumuz öğrencilerin kendine uygun meslekleri bulabilmeleri için çok küçük yaşlardan beri  ilgi alanlarını yakından takip etmektedir. İnsanların iyi oldukları konular diğer bir değişle yetenekleri içlerinde küçük yaşlarından beri bulunur. Anaokulu çağlarında bu yetenekler, uzman kişiler tarafından rahatlıkla gözlemlenebilir.

Uzman kadromuz, küçük yaştaki öğrencilerimizin hedeflerini belirlemesini sağlamak amacıyla seviyelerine uygun testler yaparlar. Burada amaç meslek seçimi konusunda bireylere küçük yaşlarından itibaren yol göstererek ileride yanlış bir meslek seçmelerinin önüne geçmektir.

Ortadoğulular Eğitim ANADOLU LİSESİ ANKARA

ANADOLU LİSESİ ANKARA

Ankara da eğitim almak isteyen öğrenciler genellikle lise öğrencileri ve üniversitelerdir. Anadolu lisesi Ankara tercihinde bulunan kişilerin en do...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Ankara Özel Lise Ücretleri

Ankara Özel Lise Ücretleri

Ankaranın 25 tane ilçesi bulunmaktadır ki bunlardan Keçiören ve Çankaya ilçeleri sadece Ankara’nın değil Türkiye’nin de en büyük 2 ilçesidir. Bu 2 ...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.