Çankayadaki özel anaokulları | Ortadoğulular Eğitim

Çankayadaki özel anaokulları

Ortadoğulular Eğitim Çankayadaki özel anaokulları

31.12.2018       508      


Çankayadaki özel anaokulları

ÇANKAYADA Kİ ÖZEL ANAOKULLARI

Hepimiz çocuklarımızın iyi okullarda okumasını, iyi bir eğitim almasını ve geleceğini sağlam adımlarla kuran bireyler olmasını isteriz. Çocuklarımızın sağlıklı bir ortamda mutlu ve huzurlu olması bizim için en önemli etkenlerdendir. Bu yüzden özellikle okulun fiziki konumu, eğitim kalitesi, kadrosu, eğitmenlerin öğrencilere davranışları ve okulun sağladığı imkânları araştırırız.

Eğitim bir ülkenin gelişmişliğini gösteren en önemli kaynaktır. Bir eğitim de öğrenciye verilen ilk temel çok önemlidir. Bireyin ilk aldığı eğitim tamamen hafızasında kalıcı olarak kalacak ve geleceğe ilk o pencereden bakacaktır. Bu eğitim geleceğe attığı ilk adım olarak yön verecektir. Kişinin kişisel ve bedensel gelişiminin, eğitim hayatının başladığı ilk evre olmaktadır. Çocuklarımız ne kadar kaliteli bir eğitim alırsa gelecekte de o kadar başarılı olacaktırlar. Bu yüzdendir ki eğitimde ilk anaokulları önemlidir. Tam da bu nokta da Çankayada ki özel anaokulları çocuklarımızın fiziki ve kişisel gelişiminde yardımcı olmak, hijyenik, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ortam sağlayabilmek, kaliteli bir temel aşılamak, çocuklarımızı geleceğe başarılı bireyler olarak kazandırmak amacıyla hizmet sunmaktadır.

Çankaya, Başkent Ankara’nın en güzel ve en yoğun ilçelerinden biri olmaktadır. Çankayada ki özel anaokulları okul donanımları ve kaliteli eğitim kadrosu ile alanında uzman, profesör, tecrübeli eğitmenlerle çocuklarımızı geleceğe hazırlamaktadır. Çankayada ki özel anaokulları birçok alanda; uyku odaları, oyun alanları, yemekhane, havuz, bahçe ile fiziki imkânlar, drama, tiyatro,  görsel sanatlar ve dans gibi faaliyetleri ile sanatsal, İngilizce ve Rusça ile dil olanakları, gezi kulüpleri, müzik kulüpleri, akıl ve zekâ oyunları, seramik kulüpleri ile sosyal, kapalı ve açık olmak üzere spor alanları ile jimnastik, yüzme gibi sporsal ve bedensel faaliyetler, bilim ve kimya laboratuarları ile çocuklarımıza hem bedensel hem de bilimsel bir ortam yaratmaktadır. Aynı zamanda güvenlik, yaz okulları, organik beslenme ve oyun grubu gibi hizmetler sunmaktadır.

ÇANKAYADA Kİ ÖZEL ANAOKULLARI FİYATLARI

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından başlatılmış olan ‘Özel Okula Teşvik’ adı altında öğrenciye verilen destek sayesinde fiyatlar değişebiliyor. Çankayada ki özel anaokulları fiyatları 6.000 ile 10.000 arasında değişiklik gösterebiliyor.

Ortadoğulular Eğitim Çankaya özel liseler listesi

Çankaya özel liseler listesi

Çankaya özel liseler listesi yapacak olan anne babalar ve öğrenciler öncelikle ilçedeki tüm liseleri araştırmalıdırlar. Çankaya ilçesinde ulaşım ko...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Çankaya Bursluluk Kolej

Çankaya Bursluluk Kolej

Yabancı dil eğitimine ağırlık veren ve birçoğu yabancı dilde eğitim veren okullara verilen genel ad olan kolej, fransızcadan dilimize girmiştir. Ön...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.