fbpx
Genel Merkez
Genel Merkez
Öveçler Anadolu Lisesi
Mamak Anadolu Lisesi
Eryaman Anadolu Lisesi
Batıkent Anadolu Lisesi
Kızılay Bulvar
Kızılay Karanfil
Kızılay Konur VIP
Mamak
Sanatoryum
Bağlarbaşı
Yenimahalle
Sincan
Eryaman
Aydınlıkevler
Bağlıca VIP
Etimesgut
Batıkent
Ahimesut
Çayyolu VIP
Öğrenci/Veli Girişi

Ortadoğulular Eryaman Dershane

Öğrenci ve Veli Memnuniyeti Odaklı Eğitim Kurumumuz Eryaman'daki En İyi Dershanedir.

Hızlı İletişim Formu

Ortadoğulular Eryaman Dershane

Eryaman Dershane Ortadoğulular, yaptığı eğitimsel çalışmaları destekleyici ve geliştirici tüm imkânların öğretmenlere kusursuz bir eğitim aktarma amacıyla verilmesi ve öğretmenlerin, öğrencilere en gelişmiş eğitim modelleri ile sınav sistemine uygun eğitim vermesi dershanemizi Eryaman'ın En Kıymetli ve eğitimin parmakla gösterilen tek adresi yapmaktadır.

“Her insan bir dünyadır” anlayışıyla üzerimize aldığımız sorumlulukların farkındalığını hizmet kalitesine aktaran Ortadoğulular Eğitim Kurumları, hayatlara başarılı dokunuşunun karşılığını yerleştirme sınavları sonucu elde edilen derecelerle kanıtlamaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeye sahip eğitmen kadrosu ile her yıl daha iyisi için çalışmaktadır. Ankara genelinde 14 Kurs, 4 Anadolu Lisesi ile Ortadoğulular, Eryaman'daki eğitim kurumları denildiğinde akla gelen firmalar sıralamasında ilk 3’te yer alıyor.

Ortadoğulular Eryaman Kurs Merkezi

Adres: Dil Devrimi Caddesi & 285. Sokak No: 4 Eryaman/Ankara
Telefon No: 0312 272 2002

Profesyonel Kadro

Alanında deneyimli ve profesyonel eğitmenler

Güçlü Yayın Desteği

Detaylı konu anlatımlı yayınlar ile deneme sınavları

Yılın En İyi Eğitim Markası

Öğrencilerin ve velilerin memnuniyeti kurumumuzun asıl hedefidir

Eryaman Dershane

Derslerine yardımcı olduğu gibi özellikle de sınava hazırlanan öğrencilerin eksiklerini kolay tamamlaması için gerekli bir plan, program ve disiplin içinde olması gerekmektedir. Veliler bu durumda, öğrenciler için tamamlayıcı ve nitelikli bir dershane arayışına girer. Öğrencilerin akademik süreçlerine hazırlığı için doğru bir yol izlemeleri için okul tek başına destek olamamaktadır. Sınav odaklı bir eğitim sisteminde, öğrencilerin soru çözümü için pratik yapmaları ya da anlamadığı eksik kaldığı konuları tekrar tekrar anlatılabilmesi için gerekli süre bulunmuyor. Bu durumda aileler bu arayı kapatmak için dershanelerden destek almaktadır. Eryaman dershane arayışında bunu en iyi yöneten ve eğitimde bir marka haline gelen Ortadoğulular Eğitim Kurumları şubesi yapmaktadır. Kendi konu anlatımlı yayınları, soru bankaları, deneme sınavlarıyla öğrenciyi sınav maratonuna motive olarak hazırlamaktadır. Eksiklerini giderebilmesi için etüt ve soru çözüm saatleriyle de destekleyen eğitimde nitelikli tecrübesiyle kurumsallaşmış bir dershanedir.

Eryaman Dershane Fiyatları 2021

Öğrenci takip sistemi kullanılması, dershanenin öğrenci ve öğretmen portföyü, öğretmenlerle öğrenci arasındaki iletişim, dershanenin sağladığı uzman psikolog desteği, dershaneye ait bina ve bina içinde öğrenciye ayrılmış alanların hijyeni gibi birçok unsur Eryaman dershane fiyatlarını etkileyen unsurlardır. Özellikle gelişen ve değişen teknoloji ile kurumlarda kullanılan bilişim sistemleri de dershane fiyatlarındaki olağan artışa sebep olmaktadır. Çünkü insanlar eğitim kalitesi bilinmeyen bir kuruma para ödemek istemezler ya da ödedikleri paranın geri dönütünü almak isterler. Bu nedenle eldeki seçenekleri karşılaştırmak gerekir. Bu seçenekler doğrultusunda dershaneleri karşılaştırınca fiyat performans açısından hangisi daha uygunsa ve öğrenciye hitap ediyorsa öğrenci oraya gitmelidir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları belirtilen unsurları bünyesinde barındıran ve eğitim disiplininden ödün vermeyen bir kurumdur. Dolayısıyla insanların da eğitim masrafının, nitelikli olmasına dikkat etmeleri gerekmektedir.

Eryaman En İyi Dershane

Ankara şehir merkezine yaklaşık 25 km mesafede yer alan Eryaman semti özellikle toplu konutların yer aldığı, çeşitli üniversite öğrencilerinin ve ailelerinde yoğun olarak yaşadığı semtlerden biridir. Yoğun yaşam alanı çeşitli ihtiyaç alanlarını da ortaya çıkarmaktadır. Bu ihtiyaçlardan biri de hem okul öğrencileri hem de mezun öğrenciler için dershane arayışıdır. Eryaman en iyi dershane arayışını ise Ortadoğulular Eğitim Kurumları her şubesinde aynı kalitede ve profesyonellikle verdiği eğitim ile karşılar. Bulunduğu bina ve konum olarak oldukça kolay ulaşım sağlanabilir bir cadde üzerinde yer alması ise oldukça önemlidir.

Eryamandaki Dershaneler

Eryaman dershane önerisi olarak ön plana çıkan Ortadoğulular dershanesi butik bir dershane anlayışını da barındırdığından her zaman öğrenciyle bire bir etkileşim kurmanın önemine inanmaktadır. Az öğrencili sınıflarda hem ders anlatımının hem de soru çözümünün daha kolay ve anlaşılabilir olduğu tartışmasızdır. Öğrencinin gösterdiği kalıcı ve temeli sağlam bir başarıya odaklanmaktadır.

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
ankara icra avukatı ingilizce kursu ankara en iyi seo uzmanı konya avukat mersin avukat