fbpx
Genel Merkez
Genel Merkez
Öveçler Anadolu Lisesi
Mamak Anadolu Lisesi
Eryaman Anadolu Lisesi
Batıkent Anadolu Lisesi
Kızılay Bulvar
Kızılay Karanfil
Kızılay Konur VIP
Mamak
Sanatoryum
Bağlarbaşı
Yenimahalle
Sincan
Eryaman
Aydınlıkevler
Bağlıca VIP
Etimesgut
Batıkent
Ahimesut
Çayyolu VIP
Öğrenci/Veli Girişi

Ortadoğulular Etimesgut Dershane

Öğrenci ve Veli Memnuniyeti Odaklı Eğitim Kurumumuz Etimesgut'daki En İyi Dershanedir.

Hızlı İletişim Formu

Ortadoğulular Etimesgut Dershane

Etimesgut Dershane Ortadoğulular, yaptığı eğitimsel çalışmaları destekleyici ve geliştirici tüm imkânların öğretmenlere kusursuz bir eğitim aktarma amacıyla verilmesi ve öğretmenlerin, öğrencilere en gelişmiş eğitim modelleri ile sınav sistemine uygun eğitim vermesi dershanemizi Etimesgut'un En Kıymetli ve eğitimin parmakla gösterilen tek adresi yapmaktadır.

“Her insan bir dünyadır” anlayışıyla üzerimize aldığımız sorumlulukların farkındalığını hizmet kalitesine aktaran Ortadoğulular Eğitim Kurumları, hayatlara başarılı dokunuşunun karşılığını yerleştirme sınavları sonucu elde edilen derecelerle kanıtlamaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeye sahip eğitmen kadrosu ile her yıl daha iyisi için çalışmaktadır. Ankara genelinde 14 Kurs, 4 Anadolu Lisesi ile Ortadoğulular, Etimesgut'da eğitim kurumları denildiğinde akla gelen firmalar sıralamasında ilk 3’te yer alıyor.

Ortadoğulular Etimesgut Kurs Merkezi
Adres: İstasyon Mahallesi 2309. Sokak No: 6 Etimesgut / Ankara

İletişim: 0312-375- 2002

Profesyonel Kadro

Alanında deneyimli ve profesyonel eğitmenler

Güçlü Yayın Desteği

Detaylı konu anlatımlı yayınlar ile deneme sınavları

Yılın En İyi Eğitim Markası

Öğrencilerin ve velilerin memnuniyeti kurumumuzun asıl hedefidir

Etimesgut Dershane

Yoğun öğrenci akışının olduğu bölgede okul derslerine takviye olarak dershane arayışı bulunmaktadır. Seçenek ne kadar fazla olursa insanlar karşılaştırma yaparken o kadar zorlanmakta ve arayışları bazen uzun zamanlara dağılmaktadır. Ancak sınav sistemine odaklı bir eğitimde, bu süreç ne kadar hızlı ve doğru kararla sonuçlanırsa veli ve öğrenci o kadar memnun kalmaktadır. Etimesgut dershane seçeneklerinde oluşan ihtiyaç doğrultusuyla hareket eden Ortadoğulular Eğitim Kurumları yeni açmış olduğu şubesiyle profesyonel eğitim anlayışını bu bölgeye de taşımıştır.

Etimesgut Dershane Fiyatları 2021

Dershane anlayışında velilere genellikle söylenilen eğitim hizmet bedeli fazla gelmektedir. Öğrencilerin dershane kayıt ücretlerinin çok pahalı olduğu verdiği eğitim kalitesi ve imkânlarıyla her zaman doğru orantılı olmalıdır. Dershaneler sadece öğrencileri sınava hazırlamakla ilgilenmez onların motive olmaları için gerekli konfor alanını da oluşturmak zorundadır. Dershanelerde de bu konfor alanını oluşturmak için gerekli maliyet ödendiği için imkânlar iyi değerlendirilerek karar verilmelidir. Etimesgut dershane fiyatları değerlendirildiğinde Ortadoğular Eğitim Kurumları, öğrencileri sınava hazırlarken aynı zamanda onların kendilerini daha rahat ve özgüvenli hissedeceği alanı oluşturmuş bir dershane olarak ön plana çıkmaktadır. Rehberlik ve danışmanlık hizmetinin yanı sıra uzman psikolog yardımı ile öğrencilerin kaygı ve sorunlarını gidermeye çalışan bir kurumdur. Kurum içinde bulunan sosyal alanlarıyla ve kurum dışında düzenlenen etkinlikleriyle onların bir birey olduğunu unutmadan kendi isteği ve hırsıyla çalışan öğrenciler yetiştirmektedir.

Etimesgut En İyi Dershane

Toplu konutların çokça yer aldığı bir bölgeyi kapsayan Etimesgut ilçesi özellikle yoğun nüfuslu semt ve ilçelere de yakınlığı nedeniyle tercih edilmektedir. Genel anlamda velilerin çoğu, lokasyon olarak öğrencilerini yakın ve aynı zamanda profesyonel bir kuruma emanet etme düşüncesini barındırır. Ortadoğulular Eğitim Kurumları merkezi konumunda bulunan binasıyla Etimesgut en iyi dershane kategorisinde tartışmasız ilk sırada yer alan ve tamamen öğrenci odaklı çalışan bir kurumdur.

Etimesgutdaki Dershaneler

Öğrencinin anlamadığı konular için etüt saati eklenerek, soru çözüm saatleriyle destek vererek tamamlayıcı ve sağlam temelli bir eğitim sistemini savunan Ortadoğulular Eğitim Kurumları pratik düşünebilen öğrenci portföyü oluşturur. Öğrencilerin ve velilerin kullandıkları mobil uygulamasıyla da sürekli etkileşimde kalarak tamamen öğrencinin başarısına odaklı çalıştıklarını göstermektedirler. Etimesgut dershane önerisi olarak sadece bu bölgede değil Ankara’nın bütününe aynı kalitede eğitim ulaştırmayı başarmıştır.

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
ankara icra avukatı ingilizce kursu ankara en iyi seo uzmanı konya avukat mersin avukat