Ortadoğulular Eğitim Merkezi

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kurumunuz Hakkında Bilgi Alabilir Miyim ?

Sadece bir iş değil, bir meslek icrası, sorumluluk icrası anlayışıyla eğitimde 2002 yılından beri varolmanın haklı gururunu yaşayan bir markayız. 2002 yılında Ankara’da “Bir Öğretmen Kuruluşu” olarak faaliyete geçen Ortadoğulular Eğitim Kurumları, Ankara’nın tüm semtlerinde açtığı şubelerle bölgenin en yaygın eğitim kurumları arasında ilk 5’e girme başarısını elde etmiştir.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

“Her insan bir dünyadır” anlayışıyla üzerimize aldığımız sorumlulukların farkındalığını hizmet kalitesine aktaran Ortadoğulular Eğitim Kurumları, hayatlara başarılı dokunuşunun karşılığını yerleştirme sınavları sonucu elde edilen derecelerle kanıtlamaktadır.

Ortadoğulular ailesi olarak tüm birimlerimizle birlikte eğitimi ciddi bir sorumluluk olarak algılıyoruz. Bir öğretmen kuruluşu olarak da eğitimin içinden gelen uzman öğretmen kadromuzla velilerimize, öğrencilerimize verdiğimiz sözleri hassasiyetle yerine getirmenin mücadelesini veriyoruz. Ülkemizin ve milletimizin geleceğinde önemli yapı taşları olarak çocuklarımız, velilerimiz ve tüm Ortadoğulular ailes bireyleri Türkiye’nin yükselen değeri olarak yeni eğitim modelleriyle kendimizi çağa-dünyaya uyarlıyoruz.

Ankara'nın Hangi Bölgelerinde Şubeniz Var ?

Kızılay Bulvar, Kızılay Karanfil , Mamak, Keçiören Sanatoryum, Keçiören Bağlarbaşı, Yenimahalle, Sincan, Eryaman, Aydınlıkevler, Etimesgut, Batıkent, Ahi Mesut, Çakırlar, Etlik olarak 14 kurs şubemiz, Kızılay Konur VIP, Çayyolu VIP, Bağlıca VIP olarak 3 VIP şubemiz, Öveçler Anadolu Lisesi, Mamak Anadolu Lisesi, Eryaman Anadolu Lisesi ve Batıkent Anadolu Lisesi olarak 4 okulumuz bulunmaktadır.

ORTADOĞULULAR HANGİ KADEMELERE EĞİTİM OLANAKLARI SAĞLIYOR ?
Kampüslerimiz lise olarak hizmet vermekte olup, kurs merkezlerimiz üniversite ve lise hazırlık olarak faaliyet göstermektedir.
TÜM KURS VE OKULLARDA AYNI OLANAKLAR MI SAĞLANIYOR ?

Eğitim kurumlarımızda fiziki olanaklar farklı olsa da, eğitim gören tüm öğrencilerimiz eşit hak ve olanaklara sahiptir.

ORTADOĞULULAR TÜM ŞUBELERDE AYNI EĞİTİM MODELİNİ Mİ UYGULUYOR ?

Tüm kurumlarımız yetkin öğretim kadrosuyla, aynı kalitede hizmet vermektedir. Ayrıca her şubemizde, bireysel çalışma sistemi uygulanmaktadır.

EĞİTİMDE AKADEMİK TAKVİM NEDİR ?

Milli Eğitim Bakanlığının hazırlamış olduğu yıllık çalışma takvimi doğrultusunda önemli gün, haftalar ve resmi tatiller dikkate alınarak oluşturulan müfredat programlarımız, öğrenci ve vesilelerimizle paylaşılmaktadır.

SINIF KAPASİTELERİ MAKSİMUM KAÇ KİŞİYLE SINIRLIDIR ?
Okullarımız ve kurslarımızda maksimum …. Öğrenci eğitim görmektedir.
ÖĞRENCİLERE SUNULAN SOSYAL OLANAKLAR NELERDİR ?

Anadolu Lisesi konseptimizde öğrencilerimize ….. hizmet vermekteyiz. Kampüs fiziki şartlarına göre, …. sunulmaktadır. Ayrıca gerçekleştirilen eğitim kampları ve vizyon toplantılarıyla, öğrencilerimiz ve velilerimizin memnuniyetini arttırmayı hedefliyoruz.

SINAV HAZIRLIK DÖNEMLERİNDE GEREKLEŞTİRİLEN REHBERLİK HİZMETLERİNİZ NELERDİR?

Tüm kurumlarımızda Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri, alanında uzman ve yetkinliğini kanıtlamış psikologlar tarafından verilmektedir. Her öğrencinin seviyesi, ilgi alanı ve yetkinliği doğrultusunda kişilik analizleri ve mesleki yönlendirme sağlanmaktadır.

İLETİŞİM FORMU

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.