fbpx
Genel Merkez
Genel Merkez
Öveçler Anadolu Lisesi
Mamak Anadolu Lisesi
Eryaman Anadolu Lisesi
Batıkent Anadolu Lisesi
Kızılay Bulvar
Kızılay Karanfil
Kızılay Konur VIP
Mamak
Sanatoryum
Bağlarbaşı
Yenimahalle
Sincan
Eryaman
Aydınlıkevler
Bağlıca VIP
Etimesgut
Batıkent
Ahimesut
Çayyolu VIP
Öğrenci/Veli Girişi

Ortadoğulular Keçiören Dershane

Öğrenci ve Veli Memnuniyeti Odaklı Eğitim Kurumumuz Keçiören'deki En İyi Dershanedir.

Hızlı İletişim Formu

Ortadoğulular Keçiören Dershane

Keçiören Dershane Ortadoğulular, yaptığı eğitimsel çalışmaları destekleyici ve geliştirici tüm imkânların öğretmenlere kusursuz bir eğitim aktarma amacıyla verilmesi ve öğretmenlerin, öğrencilere en gelişmiş eğitim modelleri ile sınav sistemine uygun eğitim vermesi dershanemizi Keçiören'in En Kıymetli ve eğitimin parmakla gösterilen tek adresi yapmaktadır.

“Her insan bir dünyadır” anlayışıyla üzerimize aldığımız sorumlulukların farkındalığını hizmet kalitesine aktaran Ortadoğulular Eğitim Kurumları, hayatlara başarılı dokunuşunun karşılığını yerleştirme sınavları sonucu elde edilen derecelerle kanıtlamaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeye sahip eğitmen kadrosu ile her yıl daha iyisi için çalışmaktadır. Ankara genelinde 14 Kurs, 4 Anadolu Lisesi ile Ortadoğulular, Keçiören'deki eğitim kurumları denildiğinde akla gelen firmalar sıralamasında ilk 3’te yer alıyor.

Ortadoğulular Keçiören Sanatoryum Kurs Merkezi

Adres: 19 Mayıs Sanatoryum Caddesi No: 193 Keçiören Ankara

İletişim: 0312 360 2002 

Profesyonel Kadro

Alanında deneyimli ve profesyonel eğitmenler

Güçlü Yayın Desteği

Detaylı konu anlatımlı yayınlar ile deneme sınavları

Yılın En İyi Eğitim Markası

Öğrencilerin ve velilerin memnuniyeti kurumumuzun asıl hedefidir

Keçiören Dershane

Eğitim alanında bir yarış halinde olan öğrenciler için rekabet ve tercih henüz eğitime hayatına atılmadan kurum tercihleri ile başlar. Eğitim kurumu tercih ederken en önemli tercih seçeneklerinden biride kurumun öğrenci velisi için ekonomik uygunluğudur. Keçiören dershane öğrencilerin başarısının yanında aile bütçelerini önemser. Amacı sadece alanlarında başarılı öğrenciler yetiştirmek değil öğrencileri ile birlikte veli memnuniyeti de sağlamaktır. Rakipleri arasından kalitesi ve bütçe dostu olması ile ilk bakışta göze çarpmaktadır. Dershanemiz öğrenci başarısı ve motivasyonu için büyük bir titizlikle çalışırken uzman rehberlik kadrosu ile eğitimde kurum dışında da devam eder.

Keçiören Dershane Fiyatları 2021

Hayat boyu devam eden eğitim serüveni başta kurumlar tarafından güvence altına alındığında öğrenciler kendilerini daha sağlıklı bir biçimde eğitime adapte ederler. Keçiören dershane eğitim kalitesini öğrenci başarısı ile garanti altına alır. Dolayısı ile kazanılmış başarı Keçiören dershanesinin teminatıdır. Birçok seçeneğin içinden bizi tercih etmeniz sizleri eğitim hayatınız boyunca verdiğiniz en doğru karar olduğunu gelecekteki profesyonel hayatınızda kanıtlayacaktır. Keçiören dershane öğrencilerini sadece sınava hazırlamak yerine ilerideki kariyer planlaması, lise ve üniversite seçimi için yol göstermeyi amaçlar.

Keçiören En İyi Dershane

Öğrencilerine yoğun ders temposu içinde nefes alma alanları yaratmak ve onları motive etmek için uzman rehberlik kadrosu ve branş öğretmenleri ile birlikte ve programlı çalışma planları hazırlar. Sınavlara hazırlana bir öğrenci için önemli unsurlardan biride zaman planlamasıdır. Öğrencilerimizin okullarına ulaşmak için kullandıkları zaman ve eforu yeniden onlara kazandırmak adına Keçiören dershanesi lokasyonu itibari ile zamandan tasarrufu sağlayacaktır.

Keçiörendeki Dershaneler

Güncel eğitim yöntemleri ile öğrencisinin dikkatini canlı bir şekilde daima derslerinin üzerinde tutmak için çalışır. Branş derslerini düz bir anlatım ile değil de standart kalıplardan uzak akılda kalıcı yöntemlerle öğrencisine sunar. Keçiören dershane çağımızın en önemli sorunlarında biri olan ezberci eğitim kısıtlamasını kendine has eğitim formülleri ile aşmayı başarmıştır. 2002 yılından günümüze kadar gelen başarı yolculuğunda çok değerli öğrencileri ile yoluna devam edecektir.

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
ankara icra avukatı ingilizce kursu ankara en iyi seo uzmanı konya avukat mersin avukat