Kreş ücretleri | Ortadoğulular Eğitim

Kreş ücretleri

Ortadoğulular Eğitim Kreş ücretleri

3.12.2018       692      


Kreş ücretleri

Kreş Ücretleri

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak her bütçeye uygun kreş eğitimi vermekteyiz. Çocukların alacağı standart eğitimin yanı sıra yaratıcılık ve drama gibi ek dersler için ekstra ücret talep etmekteyiz. Bu sebep ile her bütçeye uygun ders seçilebilir ve bu dersler kapsamında ebeveynler tarafından ödeme yapılabilmektedir. Ayrıca ebeveynlerin rahat ödeme yapmaları için taksitlendirme seçeneğimiz de mevcuttur. Kreş ücretleri birçok bölgeye ve alınan derslere göre değişmekte olup ebeveynleri zorlamayacak ücretlere sahibiz.

Ankara’daki Kreş Ücretleri

Ankara’daki kreşler arasında en uygun fiyatlı ve güvenilir kreşler arasında yer almaktayız. Ankara’da bulunan çoğu kreşe göre her bütçeye uygun bir ödeme yöntemi sunarak anne ve babaların rahat ödeme yapmalarını sağlamaktayız. Bu sebep ile de kreşlerimiz sıklıkla tercih edilmektedir. Alanında uzman eğitmen kadromuz, profesyonel eğitim anlayışımız, özel eğitim danışmanlarımız ile çocuklara kaliteli eğitim vermekteyiz. Sunulan bu hizmetlerin yanı sıra kreşlerimizde çocukların eğlenebileceği birçok alan da mevcuttur. Kreş ücretleri bu sebepler ile farklılık göstermekte olup alınan derslere ve hizmetlere göre fiyatlar değişebilmektedir.

Kreş Ortamı

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak çocuklara rahat ve konforlu bir eğitim ortamı sunmaktayız. Bu eğitim ortamında yer alan tüm materyaller çocuklar için özel olarak üretilmiş olup oldukça güvenliklidir. Kreş zeminlerimiz yumuşak olmak ile birlikte çocukların zarar görmesini engelleyecek şekilde düzenlenmiştir. Ankara’da profesyonel kreş hizmeti sunmanın yanı sıra oldukça titiz ve temiz bir alanda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Kreşte bulunan oyun alanları, uyuma odaları, yemekhaneler, çalışma odaları, tuvalet ve koridorlar düzenli aralıklar ile temizlenmektedir. Temizlik işlemlerinde kimyasal maddeler yerine organik temizlik ürünleri kullanıyor ve çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza ediyoruz.

Kreş Güvenliği ve Kreş Fiyatları

Oldukça güvenilir bir kreş ortamı sağlayan eğitim kurumumuz; güvenlik kameraları ve güvenlik personelleri ile birlikte çalışmalarımızı yürütüyoruz. Çocuklar için servis, güvenlik, temizlik, özel ders başta olmak üzere birçok eğitim ve eğitim dışı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tüm bu hizmetler kreş ücretlerini etkilemekte olup ücretlerin farklılık göstermesine sebep olmaktadır. Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak her aile bütçesine uygun ödeme seçenekleri sunmaktayız.

Ortadoğulular Eğitim Özel okul ücretleri

Özel okul ücretleri

Okulda alınan eğitim de çocuklara meslek kazandırırken, kişiliklerini de şekillendirmektedir. Bunlardan dolayı ailelerin çocukları için anaokuldan...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kızılayın en iyi lisesi

Kızılayın en iyi lisesi

Özel okullar incelendiğinde, çoğu zaman diğer okullardan farklı olarak, kişisel gelişim odaklı eğitim yapısına sahip olduklarını görmekteyiz. Kızıl...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.