fbpx
Genel Merkez
Genel Merkez
Öveçler Anadolu Lisesi
Mamak Anadolu Lisesi
Eryaman Anadolu Lisesi
Batıkent Anadolu Lisesi
Kızılay Bulvar
Kızılay Karanfil
Kızılay Konur VIP
Mamak
Sanatoryum
Bağlarbaşı
Yenimahalle
Sincan
Eryaman
Aydınlıkevler
Bağlıca VIP
Etimesgut
Batıkent
Ahimesut
Çayyolu VIP
Öğrenci/Veli Girişi

Ortadoğulular Mamak Dershane

Öğrenci ve Veli Memnuniyeti Odaklı Eğitim Kurumumuz Mamak'taki En İyi Dershanedir.

Hızlı İletişim Formu

Ortadoğulular Mamak Dershane

Mamak Dershane Ortadoğulular, yaptığı eğitimsel çalışmaları destekleyici ve geliştirici tüm imkânların öğretmenlere kusursuz bir eğitim aktarma amacıyla verilmesi ve öğretmenlerin, öğrencilere en gelişmiş eğitim modelleri ile sınav sistemine uygun eğitim vermesi dershanemizi Mamak'ın En Kıymetli ve eğitimin parmakla gösterilen tek adresi yapmaktadır.

“Her insan bir dünyadır” anlayışıyla üzerimize aldığımız sorumlulukların farkındalığını hizmet kalitesine aktaran Ortadoğulular Eğitim Kurumları, hayatlara başarılı dokunuşunun karşılığını yerleştirme sınavları sonucu elde edilen derecelerle kanıtlamaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeye sahip eğitmen kadrosu ile her yıl daha iyisi için çalışmaktadır. Ankara genelinde 14 Kurs, 4 Anadolu Lisesi ile Ortadoğulular, Mamak'taki eğitim kurumları denildiğinde akla gelen firmalar sıralamasında ilk 3’te yer alıyor.

Ortadoğulular Mamak Kurs Merkezi

Adres: Hüseyin Gazi mahalesi Mamak Çarşıiçi caddesi  No:6/1 Mamak/Ankara

İletişim: 0312 259 2002

Profesyonel Kadro

Alanında deneyimli ve profesyonel eğitmenler

Güçlü Yayın Desteği

Detaylı konu anlatımlı yayınlar ile deneme sınavları

Yılın En İyi Eğitim Markası

Öğrencilerin ve velilerin memnuniyeti kurumumuzun asıl hedefidir

Mamak Dershane

Eğitim ömür boyu devam eden bir serüvendir. Bu serüven hayatımızda bize yön veren en önemli ögelerden biridir. Ömür boyu süren bu meşakkatli ve çaba gerektiren zamanlar bizler için çok değerli. Bu eğitim serüveninde yanımızda bizde iz bırakan ve hep grafiği yükseğe taşıyan eğiticilerimiz olsun isteriz. Mamak dershane bu grafiği sizinle el ele yükseltmek için, birlikte başarılı olmak için var. Öğrenciler öğretmenleri tarafından önemsenmeyi özle olduklarını bilerek derse katılmayı ister ve bu sayede derslere daha motive bir şekilde katılırlar. Veliler tüm bu istek ve imkanları kendileri zorlamadan ve hiçbir eksiklik istemeden kendilerine en uygun şekillerde karşılamak isterler. 

Mamak Dershane Fiyatları 2021

Mamak dershane öğrencilerini önemsediği kadar velilerini kazanmak ister ve önemser. Bu bakımdan Mamak dershane fiyatları velilerini memnun etmek için en uygun şekilde fiyatlandırılmıştır. Öğrenciler günlerinin büyük bir kısmını eğitim kurumunda geçirirler. Dolayısıyla bu kurumlardaki çalışanlar artık onların öğretmenleri olmaktan çok aileleri olurlar. Elbette bu aile ortamı öğrencilerin disiplinli çalışma programlarını etkilemeyecek biçimde şekillenmelidir. Mamak dershane bu konuda en iyi okullardan biridir. Öğrenci verimliliği uzaman eğitmen ve rehberlik kadromuz sayesinde tam olması gerektiği gibi öğrencilerle belli bir ciddiyet ve bunun yanında öğrenciyi yaşadığı sınav kaygısından uzaklaştırıp rahatlatmak üzerine kurulmuştur.

Mamak En İyi Dershane

Mamak dershane lise ve üniversite ortamına öğrencileri hem eğitim hem de manevi yetkinlik ve birikim bakımından en iyi şekilde hazırlamayı hedefler. Hedeflerinde ulaşmak için öğrencisine en verimli, bilgiye ulaşması en rahat biçimde olması gerektiğine inanır. Bunun içinde Mamak dershane öğrencilerin hedeflerine gerçekleştirmek için en rahat biçimde ulaşacakları dershanelerden biridir. Yeri itibariyle en yetkin eğitmen kadrosunu en yakınınıza getirerek başta zamandan kazanç sağlarken öğrencinin ulaşım sürecindeki meşakkatli yol sürecini de konumu itibariyle en aza indirgemiş olur.

Mamaktaki Dershaneler

Bireyler gelişim sürecinde en iyi imkanlarda eğitim almak ister bunun içinde kendilerine en uygun kurumu ararlar. Bu arama süreci çok sıkıcı olabilir. Hatta kişinin eğitim hayatını daha başından olumsuz etkiler. Ancak Mamak dershane tüm arayışlar içinde sorgulamadan ve uğraşmadan ulaşabileceğinin en iyi kurum. Mamak dershane ailesine dahil olarak eğitim hayatınız için en doğru kararı verdiğinize kurumumuzda eğitime başladığınız anda karar vereceksiniz.

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
ankara icra avukatı ingilizce kursu ankara en iyi seo uzmanı konya avukat mersin avukat